Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

Które góry chciałabyś/chciałbyś zobaczyć.

Ankieta wygasła 29 paź 2010, 22:10

Góry w Walii.
6
55%
Góry w Szkocji.
5
45%
 
Liczba głosów : 11

MężczyznaPostNapisane przez oXide » 28 paź 2010, 20:51 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

Haha :D

Damy nie chrapią- :D
Avatar użytkownika
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posty: 379
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2007, 23:02
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 29 paź 2010, 06:33 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

nie widzialem jeszcze damy, ktora by nie chrapala :) czasem wydaje mi sie, ze wydaja glosniejsze dzwieki niz faceci :)

ps. u mnie juz miejsc jednak brak, wszyscy chetni musza rozmawiac z innymi kierowcami. ja jade kompletnym autem tzn. lacznie ze mna 7 osob.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez oXide » 29 paź 2010, 12:20 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

Ok jak będą jeszcze chętni to postaram się coś załatwić :D

Pozdro

[ Dodano: Nie Paź 31, 2010 13:58 ]
Fajnie doszły nowe osoby :D super...

Proszę pisać...

Planowany cel dojazdu to Pen Y Pass Youth Hostel
Nant Gwynant, Caernarfon, Gwynedd LL554NY

Z tego miejsca będzie chyba najbliżej. Do szlaków którymi wchodzimy. Wiec o godzinie 6 wszyscy powinniśmy już być w drodze na Snowdon, Jakieś planowany punkt spotkania przed wyjazdem na autostradę czy wszyscy spotykamy się przed wejściem na szlak?
Avatar użytkownika
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posty: 379
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2007, 23:02
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Beata » 31 paź 2010, 17:02 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

Myślę, że będzie lepiej, jak wszyscy wyruszymy razem z Birmingham. Ponieważ lepiej zaczekać na wszystkich tutaj, niż się niecierpliwić pod szczytem. ;)

Wiem, że Jagoda na 1 wolne miejsce, ja poszukuję jednak 2. Dla mnie na 100% i dla mojego kolegi na 90%. Niestety on jest teraz chory na zapalenie oskrzeli i jeżeli się wyliże z choróbska, również chciałby się przyłączyć. Będzie wiedział ok czwartku czy jedzie na 100%. Czy posiada kto jeszcze dwa wolne miejsca w samochodzie?

;)

[ Dodano: Nie Paź 31, 2010 17:18 ]
Kilka minut i miejsca się znalazły.;) Z tego co wiem, może będą jeszcze wolne miejsca w samochodzie, w którym jadę. Więc jak by ktoś miał ochotę, to niech pisze.
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 1 lis 2010, 09:33 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

Myślę, że będzie lepiej, jak wszyscy wyruszymy razem z Birmingham. Ponieważ lepiej zaczekać na wszystkich tutaj, niż się niecierpliwić pod szczytem.


wrecz przeciwnie, kazdy jedzie swoim tempem, w poprzednim roku spotykalismy sie na miejscu i mysle, ze tak bedzie najlepiej, ja mam do zebrania najwiecej osob i musze wyjechac z domu mimimum 4 rano, jak jeszcze bym musial celowac na godzine spotkania to masakra, ja jade od razu pod szczyt, tym bardziej, ze trase kazdy inaczej zna i inna predkoscia pokonuje, raczej nie bede ogladal sie w lusterka i czekal na powolnych, chyba, ze ktos ma cb i chce sie przylaczyc do wspolnej jazdy ze mna ze stalym kontaktem. moje predkosci to okolo 110/120 autostrada, jazda z tempomatem wiec jak ktos lubi zmienne predkosci to nie bede rozlaczal co chwile.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez oXide » 1 lis 2010, 13:49 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

Też tak myślę każdy niech postara się być o 6 w trasie już na Snowdon. Bedziemy dzwonić już w trakcje jazdy jak coś.
Avatar użytkownika
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posty: 379
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2007, 23:02
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olcha » 1 lis 2010, 14:28 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

Hej, czy ma ktos wolne miejsce na sobote? Mnie sie udalo zapalac z Jagoda i Michalem, ale mam znajoma, ktora uwielbia gorki i tez bardzo chcialaby sie przylaczyc do wyprawy. Miejsce moze byc jedno, albo dwa. Kumpela bedzie w Selly Oak i podjechac moze taxa rano do punktu startowego, jesli odleglosc bedzie w miare rozsadna. Pozdrawiam serdecznie
Olga
Avatar użytkownika
olcha
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 31 paź 2010, 13:25
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 1 lis 2010, 14:56 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

o ktorej robimy zbiorke na parkingu przed szczytem?

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez oXide » 1 lis 2010, 15:03 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

9-9 z hakiem ? .......20 znaków
Avatar użytkownika
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posty: 379
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2007, 23:02
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 1 lis 2010, 19:11 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

Draco napisał(a):moje predkosci to okolo 110/120 autostrada

To mnie byś długo w lusterku nie widział, moja prędkość to 70/80 :-D

Umówiłem się Jollym, będziemy jechać prosto do Penny Pass (to chyba o ten parking chodzi?). Jak się spóźnimy, to na nas czekać nie musicie - drogę na szczyt znajdziemy.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez oXide » 1 lis 2010, 19:16 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

Tak to ten parking VA a ty o ktorej bedziesz mniej wiecej juz na parkingu?
Avatar użytkownika
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posty: 379
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2007, 23:02
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 1 lis 2010, 19:17 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

Postaram się na 9 dojechać.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 2 lis 2010, 06:32 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

VA napisał(a):To mnie byś długo w lusterku nie widział, moja prędkość to 70/80


hehe sorki, zapomnialem, ze w anglii jestem :) mam predkosciomierz w km :)

[ Dodano: Wto Lis 02, 2010 18:39 ]
dwa miejsca mi sie niestety zwolnily, jak cos moge zabrac dwie osoby.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez mena 33 » 2 lis 2010, 18:45 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

Witajcie.Ale wy ludziska jestescie zgrani.Ja myslalam ze Birmingham nic sie nie dzieje ze nie ma takiej ekipy,,Jak troche oswoje sie tu, to napewno nie opuszcze zadnego spotkania formuowiczow i wypadu w gory,Jestem pelna podziwu dla was ,TRZYMAJCIE TAK DALEJ I MILEGO WYPADU W GORY ;) POZDRAWIAM

mena 33
Raczkujący
 
 
Posty: 78
Wiek: 47
Dołączyła: 8 mar 2010, 11:30
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 2 lis 2010, 19:10 Re: Wycieczka w góry szukamy zainteresowanych.

popieram zbiorke na miejscu, jedyne rozsadne rozwiazanie. w ubieglym roku sie sprawdzilo. no i jak to rok temu pogoda zdaje sie byc bardzo podobna. deszcz od rana i przejasnienia pod wieczor... wiatr powinien byc slabszy.

jak kto sie czuje na silach to mozna skusic sie na ta trase:

http://www.youtube.com/watch?v=ELdijJpGcyc

jesli nie, to zawsze zostaje mniej ekstremalne podejscie.

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA