Lake District 23 - 24 października

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

MężczyznaPostNapisane przez Was » 13 paź 2010, 21:43 Lake District 23 - 24 października

Rozumiem, że wszyscy zapaleni górołazi wybierają się na Snowdon na początku listopada. Wcześniej jednak jadę do Lake District, Eskdale. Wyjazd baaaaaardzo wcześnie rano w sobotę 23 października (na miejscu muszę być koło 9 rano, a jedzie się prawie 4h :neutral: ), powrót w niedzielę około 20 (już tu w Birmingham). Mogę zabrać jakieś 2 osoby. Jacyś chętni?

Was
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączył: 5 cze 2007, 17:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez oXide » 13 paź 2010, 22:05 Re: Lake District 23 - 24 października

Cześć ja bym pojechał z miłą chęcią. Ale mam w tym czasie egzaminy, i nie mogę.

Pozdrawiam

Maciek
Avatar użytkownika
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posty: 379
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2007, 23:02
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 14 paź 2010, 20:08 Re: Lake District 23 - 24 października

Was napisał(a):Rozumiem, że wszyscy zapaleni górołazi wybierają się na Snowdon na początku listopada. Wcześniej jednak jadę do Lake District, Eskdale. Wyjazd baaaaaardzo wcześnie rano w sobotę 23 października (na miejscu muszę być koło 9 rano, a jedzie się prawie 4h :neutral: ), powrót w niedzielę około 20 (już tu w Birmingham). Mogę zabrać jakieś 2 osoby. Jacyś chętni?


wybierasz sie na kurs czy raczej wspinaczkowe plany?? :wink:
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Was » 14 paź 2010, 20:41 Re: Lake District 23 - 24 października

Po szczęśliwym zakończeniu poprzedniego zacząłem kolejny kurs :) Wypad do Lake District to kolejne zajęcia. Następne w Snowdonii w czasie kiedy będziecie wchodzili na szczyt :)

Was
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączył: 5 cze 2007, 17:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez oXide » 14 paź 2010, 21:09 Re: Lake District 23 - 24 października

Super sprawa Andrzej jak tylko dokończę moje kursy. Dołączę do was.
Avatar użytkownika
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posty: 379
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2007, 23:02
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 16 paź 2010, 01:00 Re: Lake District 23 - 24 października

Was napisał(a):Po szczęśliwym zakończeniu poprzedniego zacząłem kolejny kurs :) Wypad do Lake District to kolejne zajęcia. Następne w Snowdonii w czasie kiedy będziecie wchodzili na szczyt :)


widze ze idziesz do przodu :wink: i juz chyba znalazly sie dwie osoby chetne ;)
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez krzysiekk » 16 paź 2010, 11:14 Re: Lake District 23 - 24 października

Andrzeju, czy przypadkiem zmieniłeś nr telefonu?
Bo dodzwonić się do Ciebie nie mogę :neutral:

krzysiekk
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączył: 27 lut 2008, 20:44
Lokalizacja: mk
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Was » 16 paź 2010, 18:34 Re: Lake District 23 - 24 października

krzysiekk napisał(a):Andrzeju, czy przypadkiem zmieniłeś nr telefonu?
Bo dodzwonić się do Ciebie nie mogę :neutral:


Przepraszam. Coś w tym stylu :oops: siadł mi aparat i straciłem większość numerów. Poza tym najlepiej sms albo wiadomość sprawdzają się w moim przypadku :)
Rozmawiałem właśnie z Jollym. Fajnie że się wybieracie.
Do zobaczyska w takim razie.

Was
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączył: 5 cze 2007, 17:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez krzysiekk » 30 paź 2010, 12:47 Re: Lake District 23 - 24 października

Wrzucam kilka zdjęć z wycieczki. Jak zwykle było w deche (jakby to Jolly powiedział ;) ).

Tam gdzie górki są w Brytani tam też muszą być owce :mrgreen:
Obrazek


Morze Irlandzkie.
Obrazek


Pogoda jak to w górach: mglisto oraz czasem deszcz, czasem śnieg czy grad.
Obrazek


I w dodatku piździało jak w kieleckim, choć niektórym spodnie nie były potrzebne :o
Obrazek


Nocleg w zacicznym, choć tłocznym miejcu.
Obrazek


Pogoda w niedziele się znacznie poprawiła.
Obrazek


Widoki z Great Gable.
Obrazek


"Niedzielny turysta" :-P
Obrazek


A tu Człowiek - Pająk
Obrazek


W dole zielone Wasdale Head.
Obrazek


Gdzie po szybkim zejściu żlebo-piarżysto-trawnikiem się znajdujemy.
Obrazek


Nad jeziorkiem.
Obrazek


Spojrzenie wstecz.
Obrazek


I na koniec coś w stylu "złota polska jesień"
Obrazek

krzysiekk
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączył: 27 lut 2008, 20:44
Lokalizacja: mk
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA