Hiszpania

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

KobietaPostNapisane przez gosiulek » 6 kwi 2011, 21:20 Hiszpania

witajcie!Planujemy pojechac z dziecmi na wakacje do Hiszpanii, wstepnie myslimy o terenach w poblizu Alicante-ale niekoniecznie.Czy moze ktos z Was byl z dziecmi na wczasach, ma namiary na wille badz apartament w ladnej , spokojnej okolicy(najlepiej blisko morza ;-))Zgory dziekuje i pozdrawiam

gosiulek
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączyła: 6 maja 2008, 12:28
Lokalizacja: bIRMINGHAM-BYDGOSZCZ
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 6 kwi 2011, 21:46 Re: Hiszpania

my jedziemy tutaj w maju

http://www.spain-holiday.com/rentals/ac ... Nerja.html

powiem ci jak bylo. mozesz tez poszukac ne tej stronie.

pozdr
pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez zmielna » 6 kwi 2011, 22:44 Re: Hiszpania

buenos dias, o okolicach Nerja nic nie wiem, my bylismy w Javea/Xabia (lot do Alicante).

Bylismy wieksza paczka i wynajelismy wille z basenem
http://www.villaplus.com/

Byl wypas po pachy, zakochalem sie w Hiszpanii, konkretnie to w san miguel i chorizo! Koniecznie odwiedzcie delfinarium polaczone z aquaparkiem w Benidorm. Najwyzsza zjezdzalnia jest .... naprawde wysoka :-)

saludos desde islas britanicas!
Ad astra per aspera..
Avatar użytkownika
zmielna
Rozeznany
 
 
Posty: 154
Wiek: 46
Dołączył: 20 lis 2007, 22:57
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 14
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Beata » 7 kwi 2011, 19:43 Re: Hiszpania

A ja polecam Ibize, ale tylko po sezonie. Ja bylam tam w listopadzie lub pazdzierniku. Polecam ja dlatego, ze plaza, baseny itd byly tylko dla mnie. 0 turystow imprezowiczow o tej porze roku. Ceny tez zawrotne. Za tygodniowy pobyt w centrym Ibizy (Elvissa) w 3-gwiazdkowym hotelu z widokiem na morze, wyzywieniem oraz przelot samolotem to koszt jedynie 150F na osobe. ;) Sniadania byly rewelacyjne, do dzis je pamietam. A i pogoda o tej porze roku tez super (okolo 22-25 stopni).

Polecam strone: http://www.onthebeach/
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malpa3000 » 12 kwi 2011, 22:12 Re: Hiszpania

Na ibizie po sezonie to można spotkac samych emerytow i rencistów, ale faktycznie wtedy to można wypocząć. 150f to naprawde super cena, czy to było z pełnym wyżywieniem czy tylko sniadanie?

malpa3000
Rozeznany
 
 
Posty: 122
Dołączyła: 1 sty 2010, 21:10
Reputacja: 17
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez chmiel » 18 cze 2011, 19:03 Re: Hiszpania

Beata, a mogłabyś napisać w jakim hotelu się zatrzymaliście i czym dojechaliście z lotniska do hotelu?


Pozdrawiam :D
:-))

chmiel
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 41
Dołączył: 5 sty 2008, 16:07
Lokalizacja: West Midlands
Reputacja: 13
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 19 cze 2011, 07:10 Re: Hiszpania

tez bylismy na ibizie jesienia w zeszlym roku. zatrzymalismy sie w santa eularia w wypasionym hotelu ktory po sezonie byl w cenie travel lodga :-). najlepiej jest sobie wypozyczyc samochod. to koszt okolo L80 za tydzien, a ma sie swobode ruchow.

jesli chodzi o Nerja to bylo z@jebiscie, tanio, spokojnie i blisko morza. w sasiedniej miejscowosci mielismy wypozyczalnie zaglowek, a gibraltar byl w zasiegu jednodniowej wycieczki. zdecydowanie bardziej luzacko niz z poludniowej strony malagi.

pozdr
pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez DD » 19 cze 2011, 13:24 Re: Hiszpania

ja z kolei polece Majorke. Cicho pieknie i spokojnie - polecam Betlem na polnocy.
Wynajecie samochodu jest najbardziej oplacalne. Mozna na miejscu wyrwac dobry deal zalezy od panienek w biurze. Ja zawsze korzystam z Sixt. Gorace panny i zawsze chetne na zjazd z ceny lub samochod lepszy o klase lub dwie w cenie corsy ;)

W razie pytan o Majorke to smialo. Chyba juz wszedzie bylismy na Majorce. Piekne miejsce. Jakich zreszta wiele w Hiszpanii.

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez chmiel » 19 cze 2011, 16:24 Re: Hiszpania

Ok, wszystko chyba jasne, dzięki za podpowiedzi.
PE w jakim hotelu mieliście nocleg?



Z góry dziękuje za informacje. ;)
:-))

chmiel
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 41
Dołączył: 5 sty 2008, 16:07
Lokalizacja: West Midlands
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jes » 22 cze 2011, 10:17 Re: Hiszpania

Ja bylam w Seville , tez przepieknie tam bylo , z tym ze do moza bylo poltora godzinki jazdy samochodem . Zatrzymalismy sie w hotelu ,mielismy darmowy dojazd do centrum i powrot :) .
Avatar użytkownika
jes
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 22 cze 2011, 09:46
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 22 cze 2011, 22:23 Re: Hiszpania


KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez mam37 » 7 sty 2013, 14:57 Re: Hiszpania

no to odświeżę temacik wybieram sie do hiszpani i może jeszcze znacie jakię fajne domki wille czy apartamenty lub moze jakiś hotel polecicie wybieram sie na świeta wielkanocne jeśli ktoś cos moze polecic to z góry dziękuję

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA