Lloyds da sie zamknać konto jak kasa na nim jest?

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

KobietaPostNapisane przez onaonaa » 11 wrz 2012, 16:39 Lloyds da sie zamknać konto jak kasa na nim jest?

Witajcie otóż jak w temie mam konto w Lloyds i juz prawie rok jestem w PL i jest ono nie używane, srodki na to konto wplynely mi po mom powrocie do PL i tak juz rok sobie leza i na internet banking nic sie nie zmienilo, nie zamknelam konta bo czekalam na pieniadze i myslalam ze tam wroce ale juz sie nie wybieram. mam konto classic czyli darmowe, adre zmieniony na PL i tu do pl przychodza mi jakies pisma z informacjami statement, ze cos sie zmienia takie zwykle info jak z PL bankow
i tu moje pytanie da sie jakos zamknac to konto z PL jak mam na nim pieniadze? co sie z nim stani no jesli dalej go nie zamkne? nie mam debetu ani nic a stan konta sie nie zmienia od roku, ale martwie sie ze za jakis czas bank wykreci mi jakis wałek i bede pisac z prosba o pomoc bo mam debet bo czasami jak czytam fora o te bnk rozne cuda robil...
nie mam teraz jak leciec i zamknac bo nie mam obecnie nikogo w UK...a nawet jesli kiedys polece to czy da sie zalatwic wszystko w dzien? bo moga odmowic albo kazac cos donieść etc a na latanie w ta i spowrotem mnie nie stać..

prosze o rady zorientonych w temacie :) dzieki. pozdrawiam

onaonaa
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 11 wrz 2012, 16:32
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez xerdox » 12 wrz 2012, 12:53 Re: Lloyds da sie zamknać konto jak kasa na nim jest?

Znajomy po powrocie z uk otworzyl konto w polsce gdzie polski bank po pdaniu danych sam przelal pieniadze na popskie konto i zamknal te w uk

xerdox
Rozeznany
 
 
Posty: 131
Wiek: 31
Dołączył: 14 lip 2010, 19:44
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 5
Neutralny

a mozesz cos wiecej i jasniej napisac w tym temacie albo ktos?

onaonaa
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 11 wrz 2012, 16:32
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez xerdox » 13 wrz 2012, 09:01 Re: Lloyds da sie zamknać konto jak kasa na nim jest?

Idziesz do banku w Polsce i mowisz ze posiadasz konto w uk i chciala bys zalozyc konto i przelac srodki z angielskiego konta i je zamknac. Polski bank kontaktuje sie z Angielskim i zalatwia wszystko za Ciebie. Nie jest to jakas bardzo skomplikowana operacja. Moj kolega robil to w PBS-ie nie wiem czy u Ciebie jest taki bank, ale kiedys pko mialo jakas umowe z Lloydsem z tego co pamietam. Jak chcesz moge ci wyslac na priv numer komorki do polki co pracuje w lloydsie powinna Ci pomoc w wykonaniu jak polski bank nie pomoze.

xerdox
Rozeznany
 
 
Posty: 131
Wiek: 31
Dołączył: 14 lip 2010, 19:44
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 5
Neutralny

jesli ktos jeszcze jest w stanie doradzic to poprosze a z kolega z gory to reszta na PW i dziekuje!

onaonaa
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 11 wrz 2012, 16:32
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE