Bank na Jersey-jak przelac tam pieniadze

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

KobietaPostNapisane przez GIWI » 11 mar 2013, 17:10 Bank na Jersey-jak przelac tam pieniadze

Jak przelac pieniadze z Barcleysa do banku na Jersey lub na wyspie Man, by nie zostalo sladu gdzie zostaly przekierowane. Czy ktos przerabial to, czyli ulokowanie oszczednosci w banku na Jersey, gdzie banki nie ujawniaja stanu kont ich klietow. Nie dostaniemy zasilku dla bezrobotnych jesli mamy sporo oszczednosci w banku.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posty: 179
Dołączyła: 27 sie 2011, 18:01
Reputacja: 16
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 11 mar 2013, 19:08 Re: Bank na Jersey-jak przelac tam pieniadze

hmmm nie wolno nam pomagac w próbie przestepstwa....oszczednosci sa po to zeby je miec na czarna godzine...wasza własnie nadeszła...
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez GIWI » 11 mar 2013, 19:20 Re: Bank na Jersey-jak przelac tam pieniadze

Ja ciagle pracuje na caly etat i nie ma powodow ,abym stracila prace.

GIWI
Rozeznany
 
 
Posty: 179
Dołączyła: 27 sie 2011, 18:01
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 11 mar 2013, 19:41 Re: Bank na Jersey-jak przelac tam pieniadze

Zasilek jest dla ludzi co go potrzebuja... Z jakiegos powodu zasady sa takie i nie inne ...

Zal mi takich ludzi jak Ty kombinowanie dla paru £ na tydzien ... Znizanie sie do poziomu oszusta ...
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez -eMPe- » 11 mar 2013, 20:10 Re: Bank na Jersey-jak przelac tam pieniadze

GIWI napisał(a):
GIWI napisał(a):Ja ciagle pracuje na caly etat i nie ma powodow ,abym stracila prace.
Nie dostaniemy zasilku dla bezrobotnych jesli mamy sporo oszczednosci w banku.


Są dwa rodzaje zasiłku dla bezrobotnych:
1.contribution based jobseekers allowance
2.income based jobseekers allowance

Pierwszy zależy od składek które nagromadziłaś pracując, i trwa do 6 miesięcy, a drugi należy się osobom bez pracy, ale nie mającym nagromadzonych składek. W przypadku pierwszego należy ci się jak psu buda, niezależnie od wysokości oszczedności! Z drugim byłby problem, zmniejszany jest w zależności od stanu konta.
Myślę więc że nie ma co panikować w twoim przypadku i przenosić oszczędności.
Obrazek

-eMPe-
Rozeznany
 
 
Posty: 156
Dołączył: 23 sty 2008, 20:09
Reputacja: 19
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 12 mar 2013, 17:20 Re: Bank na Jersey-jak przelac tam pieniadze

Świetny wątek :) podoba mi się :D

Pozdrawiam
PS. a myslałem, że już nic mnie nie zaskoczy :D Ale jak widze bezmyślność ludzka nie zna granic. Ale to już Einstein stwiedził...

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez relentless » 12 mar 2013, 18:43 Re: Bank na Jersey-jak przelac tam pieniadze

GIWI napisał(a):Ja ciagle pracuje na caly etat i nie ma powodow ,abym stracila prace.


Pracujesz na pelny etat i jednoczesnie chcesz dostawac zasilek dla bezrobotnych? :576:

Jak bys nie wiedziala, sa ludzie ktorzy uczciwie pracuja i placa podatki zebys mogla dostawac benefity a ty jeszcze sie pytasz jak tu nieuczciwie wyciagnac kase z ich kieszeni?!
Planuj tak jakbys mial zyc wiecznie. Dzialaj, jakbys mial umrzec jutro
Avatar użytkownika
relentless
Rozeznany
 
 
Posty: 205
Wiek: 41
Dołączył: 16 kwi 2011, 12:18
Lokalizacja: 52.2000° N, 2.2400° W
Reputacja: 44
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez qwertyuiop » 13 mar 2013, 07:13 Re: Bank na Jersey-jak przelac tam pieniadze

No to juz masz pelna odpowiedz na swoje pytanie. Jak zwykle w wiekszosci przypadkow. Szukaj dalej.Powodzenia Giwi

qwertyuiop
Początkujący
 
 
Posty: 36
Dołączył: 1 sty 2011, 10:23
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 18 mar 2013, 18:32 Re: Bank na Jersey-jak przelac tam pieniadze

na Cypr sobie przelej :twisted:
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE