Debet lub pozyczka

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

KobietaPostNapisane przez kinga1992152 » 27 mar 2013, 07:16 Debet lub pozyczka

witam serdecznie mam pyatanie odnosnie lloyds tsb wolverhampton poniewaz mialam taaka sytuacje ze mialam debet w wysokosci 400 f ale nie uzywalam tego kata troche i pare miesiecy temu wrucilam i okazalo sie ze mialam tyle samo na debecie wiec trudno bylo mi to splacic wiec bank z miesiaca na miesiac zmniejszal mi debet w koncu poszlam do banku dogadac sie z odsetkami i wg i pani przez tel mi powiedziala ze co miesiac bede mi zabierac pewna kwote wiec po paru miesiacach wyszlam na prosta i nie wiem dla czego zabrali mi calkowicie debet teraz minely juz 3 miesiace od kad jestem na plusie ale skladalam wniosek on line nie przyznali mi debetu ani pozyczki nie wiecie co moge w ta strone zrobic poniewaz bardzo przydalo by mi sie albo pozyczka albo debet pomozcie jezeli cos wiecie oczywiscie pojde do banku i bede tam rozmawiac na ten temat ale dobiero za pare dni moze ktos mial podobna sytuacje????
Avatar użytkownika
kinga1992152
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 32
Dołączyła: 10 lis 2012, 22:24
Lokalizacja: wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 27 mar 2013, 07:26 Re: Debet lub pozyczka

Nic nie zrobisz. Jesli kilka miesiecy bylas na minusie i nie splacalas, to Twoj Credit Score jest zapewne sporo ponizej sredniej. NIe wiem jak Lloyds ale np HSBC sprawdza historie konta z ostatnich 2 lat...
Proponuje raczej zaaplikowac o ktoras z serii kart kredytowych typu Capital one, Vanquis albo Barclays visa.
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez kinga1992152 » 27 mar 2013, 08:14 Re: Debet lub pozyczka

dobrze a gdzie moge takie wnioski zlozyc

Dodano: -- 27 mar 2013, 09:57 --

w capitol one musze najpierw przelac pieniadze a puzniej przysla mi karte no ale dziekuje za rade
Avatar użytkownika
kinga1992152
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 32
Dołączyła: 10 lis 2012, 22:24
Lokalizacja: wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 27 mar 2013, 10:33 Re: Debet lub pozyczka

Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 27 mar 2013, 18:09 Re: Debet lub pozyczka

kinga1992152 napisał(a):dobrze a gdzie moge takie wnioski zlozyc

Dodano: -- 27 mar 2013, 09:57 --

w capitol one musze najpierw przelac pieniadze a puzniej przysla mi karte no ale dziekuje za rade



Mylisz karte typu prepaid z karta kredytowa. Wejdz na link i tam mozesz porownac wszystkie karty typu poor credit score :
http://www.moneysupermarket.com/credit- ... ad-credit/
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

PostNapisane przez Guest » 29 mar 2013, 10:32 Re: Debet lub pozyczka

Tu wszystko jest dziwne. Ja mimo wysokich wplywow na konto plus to, ze mam pewna sume pieniedzy na koncie nigdy nie bylem na minusie nie dostalem od loydsa karty kredytowej, a moja dziewczyna, ktora jest tylko dopisana do mojego konta dostala od loysa karte na 4200£. Czasem zdarza mi sie nie zaplacic rachunkow za wode i prad w terminie poprostu z lenistwa i z tego co mi kobieta w banku powiedziala to moze byc problem dlaczego nie dostalem karty, a tez jestesmy w trakcie wynajmowania nowego domu i balem sie, ze nie przejdziemy sprawdzenia w angencji, a sprawdzenie przeszlismy bez zadnych problemow. Troche to dziwne bo jesli faktycznie problemem jest nie placenie rachunkow w terminie to moja dziewczyna mieszka pod tym samym adresem i ona dostala karte ja nie i to najlepsze jest to, ze to ja mam od kilku lat mam konto w loydsie ona w zupelnie innym banku w ich jakims rankingu klijetow jestem jedynka czyli najwyzej, a karty nie chca mi dac.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez relentless » 12 maja 2013, 00:21 Re: Debet lub pozyczka

Jesli ktos jest aktywny w braniu kredytow itp to warto sprawdzic raz na 12-18 miesiecy lub przed powazniejsza aplikacja o pozyczke,karte kredytowa,mortgage itp. jakie informacje sa trzymane na Ciebie w statutory credit file przez agencje informacji kredytowej Equifax, Experian i Callcredit w celu unikniecia rozczarowan - zawsze mozna sprawdzic czy istnieja jakies pomylki w twoim credit file lub po prostu na podstawie informacji oszacowac wczesniej jakie masz szanse. Zgodnie z consumer credit act kazdy ma do tego prawo a informacje o tym ze samemu sie sprawdzalo informacje trzymane na siebie nie sa rejestrowane i dzielone z firmami udzielajacymi kredyty. Pierwsze dwie agencje maja wiekszy wplyw niz trzecia. Oplata za wydanie informacji w nich to 2£ ale mozna tez unikanac tej oplaty przez zarejestrowanie sie po '30 day free trial' i pozniej zaraz po udostepnieniu tych informacji i przed uplywem tych 30 dni wycofanie sie z serwisu (jesli zapomni sie wycofac przed tym czasem to kolejne oplaty zostana automatycznie pobrane). Nie zalezne od siebie firmy udzielajace kredytow nie moga dostac informacji o tym czy aplikacja byla przyjeta czy odrzucona przed inna firme, moga jedynie widziec gdzie sie zaaplikowalo,jednak maja swoje sposoby na zgadywanie czy w danej firmie aplikacja zostala przyjeta czy nie ale jest to tylko zakladanie/zgadywanie. Nie zawsze tez moze byc tak ze aplikacja perfekcyjnego klienta (takiego ktory np zawsze splaca dokladnie swoja karte kredytowa co miesiac i nigdy sie nie zadluza nawet na bardzo maly procent) zostanie wszedzie przyjeta. Firmy udzielajace kredytow same sobie dobieraja odpowiednio klinetow dla wlasnych korzysci, jesli widza ze na takim nie zarobia to go odrzuca wiec roznie moze byc ale lepiej byc tym zdyscyplinowaym klientem.
Planuj tak jakbys mial zyc wiecznie. Dzialaj, jakbys mial umrzec jutro
Avatar użytkownika
relentless
Rozeznany
 
 
Posty: 205
Wiek: 41
Dołączył: 16 kwi 2011, 12:18
Lokalizacja: 52.2000° N, 2.2400° W
Reputacja: 44
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez danielok » 30 maja 2013, 16:18 Re: Debet lub pozyczka

witam czy ma ktos namiary na jakies pozyczki ? potrzebuje gotowki ...

danielok
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 27 maja 2013, 21:22
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez relentless » 30 maja 2013, 18:22 Re: Debet lub pozyczka

O jakiego typu pozyczke Ci chodzi? Do jakiej kwoty? jak szybko itp.
Planuj tak jakbys mial zyc wiecznie. Dzialaj, jakbys mial umrzec jutro
Avatar użytkownika
relentless
Rozeznany
 
 
Posty: 205
Wiek: 41
Dołączył: 16 kwi 2011, 12:18
Lokalizacja: 52.2000° N, 2.2400° W
Reputacja: 44
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez stillinback » 30 maja 2013, 19:26 Re: Debet lub pozyczka

Tez bym chciala szybka pozyczke na juz :) Taka, gdzie moge splacac tygodniowo do 50f i bez procentu :P a potrzeba 1000 :D ktos cos wie?




-------------------------------

kinga1992152 dziewczyno, dziewczyno! Zapanuj nad blednym jezykiem, bo oslepia moj wzrok.
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez relentless » 30 maja 2013, 19:46 Re: Debet lub pozyczka

stillinback, jesli chodzi o szybka pozyczke do 1000£ to tutaj mozesz porownac sobie oferty http://paydayloans.money.co.uk/quick-loans.htm

...w zaleznosci od tego na co potrzebujesz tych pieniedzy warto rozwazyc aplikacje o karte kredytowa np "purchase credit card" z promocja 14-16 miesiecy
Planuj tak jakbys mial zyc wiecznie. Dzialaj, jakbys mial umrzec jutro
Avatar użytkownika
relentless
Rozeznany
 
 
Posty: 205
Wiek: 41
Dołączył: 16 kwi 2011, 12:18
Lokalizacja: 52.2000° N, 2.2400° W
Reputacja: 44
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez camillo8705 » 31 maja 2013, 09:31 Re: Debet lub pozyczka

Witam. orietuje sie moze ktos czy w UK sa takie agencje ktore zajmuja sie pomaganiem w uzyskaniu kredytu??? bo np w Polsce sa takie agencje .... chodzi mi o kwote np 5 tysiecy funtow a moze i wiecej.....

camillo8705
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączył: 31 lip 2012, 17:02
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kinga1992152 » 13 cze 2013, 16:22 Re: Debet lub pozyczka

stillinback napisał(a):Tez bym chciala szybka pozyczke na juz :) Taka, gdzie moge splacac tygodniowo do 50f i bez procentu :P a potrzeba 1000 :D ktos cos wie?




-------------------------------

kinga1992152 dziewczyno, dziewczyno! Zapanuj nad blednym jezykiem, bo oslepia moj wzrok.

to go odwruc i sie nie patrz :d pisalam to szybko wiec nie wiem o co ci chodzi :x:XDXD
Avatar użytkownika
kinga1992152
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 32
Dołączyła: 10 lis 2012, 22:24
Lokalizacja: wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez stillinback » 13 cze 2013, 17:02 Re: Debet lub pozyczka

Z pierwszego postu
kinga1992152 napisał(a): tego kata troche (...) wrucilam (...) dla czego (...) od kad (...) przydalo by



Z drugiego postu
kinga1992152 napisał(a):(...) a puzniej (...)


Z postu sprzed paru minut
kinga1992152 napisał(a): (...) to go odwruc (...)



kONta, wrOcilam, dlaczego, odkad, przydaloby, pOzniej, odwrOc ....

teraz juz wiesz o co chodzi ;)
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez efka74 » 5 lip 2013, 22:07 Re: Debet lub pozyczka

Witam , mam pytanko , mąz ma konto w lloydsie, ale krótko , ok 5 wpływów obecnie , po jakim czasie moze starac sie o jakis debet czy pozyczkę , i czy wogle może . Chce nas sciagnąć do siebie a niewiem czy z oszczędnosci starczy na wynajem czego kolwiek i depozyt nie mówiąc o jakis gratach na poczatek

efka74
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączyła: 17 cze 2013, 22:23
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE