Rozliczenie sie z revenue

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

KobietaPostNapisane przez kinga1992152 » 13 cze 2013, 16:12 Rozliczenie sie z revenue

witam mam pytanie wiec: dostalalm p60 i dowiedzialam sie od agencij ze musze rozliczyc sie sama wiec
czy ktos nie orjentuje sie jak moge to zrobic czy musze isc do revenue i tam wypisac forme czy moge wydrukowac forme ze strony revenue i wyslac im no ale jak ma to wygladac co musze miec ze soba gdy bede szla do revenue dowod i p60 i co musiala bym wyslac listownie moze ktos wie cos na ten temat szukalam w necie ale nie znalazlam nic na ten temat doslownie nie wiem jak to zrobic bo pierwszy raz musze to robic sama w poprzedniej pracy sami mnie rozliczyli dodam ze pracuje przez agencje jezeli ktos cos wie w tym temacie prosze o poray na jakie sposoby moge to robic
z gory dziekuje za odpowiedzi :roll:
Avatar użytkownika
kinga1992152
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 32
Dołączyła: 10 lis 2012, 22:24
Lokalizacja: wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Radek_2010 » 13 cze 2013, 22:27 Re: Rozliczenie sie z revenue

witam P 45 oraz P60 jesli posidasz z innych prac zanosisz do biura revenue prosisz o forme wypelniasz zalaczasz te dokumenty plus potwierdzenie adresu zostawiasz wypelniony wniosek u nich czekasz do 8 tygodnie a jakis rezultat tak przynajmnie bylo to 2 lata temu :) tez mnie to czeka wycieczka do nich ... ale brak czasu .... pozdrawiam :) :grin:
Avatar użytkownika
Radek_2010
Rozeznany
 
 
Posty: 109
Dołączył: 7 sty 2010, 22:04
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 14 cze 2013, 05:25 Re: Rozliczenie sie z revenue

kinga1992152 napisał(a):witam mam pytanie wiec: dostalalm p60 i dowiedzialam sie od agencij ze musze rozliczyc sie sama wiec
czy ktos nie orjentuje sie jak moge to zrobic czy musze isc do revenue i tam wypisac forme czy moge wydrukowac forme ze strony revenue i wyslac im no ale jak ma to wygladac co musze miec ze soba gdy bede szla do revenue dowod i p60 i co musiala bym wyslac listownie moze ktos wie cos na ten temat szukalam w necie ale nie znalazlam nic na ten temat doslownie nie wiem jak to zrobic bo pierwszy raz musze to robic sama w poprzedniej pracy sami mnie rozliczyli dodam ze pracuje przez agencje jezeli ktos cos wie w tym temacie prosze o poray na jakie sposoby moge to robic
z gory dziekuje za odpowiedzi :roll:



Pamietaj ze W UK nie ma obowiazku rozliczania sie jezeli jestes platnikiem PAYE. Jezeli mialas odpowiedni kod podatkowy przyznany od samego poczatku nie widze sensu rozliczania sie.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Beatrycze86 » 14 cze 2013, 12:38 Re: Rozliczenie sie z revenue

Forme mozesz w domu wypelnic i odeslac razam z P40 lub P60 do biura Ravenue.

Beatrycze86
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 5 cze 2013, 09:32
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kinga1992152 » 14 cze 2013, 13:10 Re: Rozliczenie sie z revenue

Zn chodzi mi o to ze nalezy mi sie zwrot wiec mysle ze musze sie rozliczyc bo moja firma nie rozlicza z podatku

Dodano: -- 14 cze 2013, 14:12 --

A z kad ta forme moge wziasc ze stronki revenue tak ?
Avatar użytkownika
kinga1992152
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 32
Dołączyła: 10 lis 2012, 22:24
Lokalizacja: wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez rozczka » 14 cze 2013, 15:53 Re: Rozliczenie sie z revenue

Powinnas wypelnic Form sa100

rozczka
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 8 paź 2012, 12:44
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE