Kredyt na pralkę i lodówkę :)

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

KobietaPostNapisane przez Patrycja11 » 19 sty 2015, 14:08 Kredyt na pralkę i lodówkę :)

Witam serdecznie jestesmy tutaj krótko i potrzebujemy pralki i lodówki :) Ale niestety na to musimy się zapożyczyć,jakie macie doświadczenia z kredytem karta kredytową lub ratami po krótkim czasie pobytu w uk?Czy w ogóle dają coś komuś jeśli jest krócej niż dwa lub trzy lata? Dzięki za odpowiedzi :) Pozdrawiam

Patrycja11
Początkujący
 
 
Posty: 35
Dołączyła: 24 wrz 2014, 09:37
Reputacja: -6
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 19 sty 2015, 15:33

Najlepiej wziasc karte kredytowa z jak nadluzszym okresem bez odsetkowym. Widzialem kiedys ze sa od 6 do 18 miesiecy. I wtedy kupic na nią co potrzeba.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Patrycja11 » 19 sty 2015, 16:02 Re:

Thomas napisał(a):Najlepiej wziasc karte kredytowa z jak nadluzszym okresem bez odsetkowym. Widzialem kiedys ze sa od 6 do 18 miesiecy. I wtedy kupic na nią co potrzeba.

Dobrze ale gdzie taką kartę dostanę?W banku do którego wpływa pensja?

Patrycja11
Początkujący
 
 
Posty: 35
Dołączyła: 24 wrz 2014, 09:37
Reputacja: -6
Wyśmiewca

PostNapisane przez Guest » 19 sty 2015, 17:19 Re: Kredyt na pralkę i lodówkę :)

o kartę kredytową możesz zapytać w każdym banku nawet jeśli nie masz w nim konta oni sprawdzą Cie i powiedzą Ci czy mogą Ci dać czy nie.
Jednak pierwszy raz słyszę o tym, żeby karta miała okres bez odsetek od 6 do 18 miesięcy.

Mam dwie karty kredytowe jedną z HSBC i tutaj jest opcja bez odsetek 8 tygodni od dnia zakupu, jednak HSBC stwarza bardzo duże problemy na początku dostałem na 500 funtów i nie chcieli mi jej dać bo w jednym tygodniu miałem niższą wypłatę niż normalnie po jakimś czasie będąc w banku zapytałem czy mi podniosą limit do 1000 funtów i byłem sam zły na siebie bo w banku spędziłem godzinę zanim kobieta, która mnie obsługiwała wykonała "milion" telefonów. Drugą dostałem w Loydsie też będąc w banku kobieta powiedziała mi możemy ci dać kartę kredytową na 5000 funtów i tak ją wziąłem i leży nieużywana w szufladzie ale tutaj okres bez odsetek jest na 4 tygodnie i liczy się od pierwszego każdego miesiąca, a nie od dnia zakupu.
Dla mnie warto mieć kartę kredytową z dwóch względów na wakacjach jak chcesz wypożyczyć auto, czy nawet rower wszyscy pytają o kartę kredytową, a drugi to to, że kredytówki są bardzo dobrze ubezpieczone i dzięki temu ubezpieczają się Twoje zakupy.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 19 sty 2015, 17:41

Wygoogluj credit card compare.
Tak zaznacz co cie interesuje czy darmowe odsetki na transfer zadluzenia czy darmowy okres odsetkowy czy niskie oprocentowanie itd.
Karta kredytowa nie koniecznie musi byc z high street banku. Moze to byc np. tesco, sainsbury czy M&S
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez n0rb » 20 sty 2015, 14:51 Re: Kredyt na pralkę i lodówkę :)


n0rb
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączył: 3 mar 2010, 09:23
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Patrycja11 » 21 sty 2015, 11:30 Re: Kredyt na pralkę i lodówkę :)

Dziękuję za odpowiedzi :) Pozdrawiam wszystkich :)

Patrycja11
Początkujący
 
 
Posty: 35
Dołączyła: 24 wrz 2014, 09:37
Reputacja: -6
Wyśmiewca


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE

cron