Powrót do Anglii a konto bankowe.

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MężczyznaPostNapisane przez hulk_ » 14 cze 2015, 21:10 Powrót do Anglii a konto bankowe.

Witam,

Po 7 latach wracam na wyspy w okolice Bham ,wcześniej byłem w okolicach Luton,miałem wtedy konto w Barclays i teraz się tak zastanawiam ,bo nie zamykałem tam konta ,czy mogę sobie to odnowić ??

hulk_
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 14 cze 2015, 21:06
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 15 cze 2015, 13:31 Re: Powrót do Anglii a konto bankowe.

Odnowić? Zależy jakie konto. ale bardzo możliwe, że wciąż jest aktywne.
Tylko czy pamiętasz wszystkie swoje PINy i takie tam pierdoły :D
No i pytanie, jaki ostatni adres widnieje w banku i czy odbierałeś pocztę regularnie. Bo może poinformowali co sie dzieje z kontem. Miałeś tam zostawione jakieś środki? konto płatne?

Dużo niewiadomych, żeby tak prosto odpowiedzieć.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez hulk_ » 15 cze 2015, 19:37 Re: Powrót do Anglii a konto bankowe.

Właśnie nie pamiętam tych pinów itd.Ostatni adres pewnie z Luton.Miałem zostawione 5 f na koncie,konto bezpłatne.Można się dowiedzieć co się dzieje z kontem z Polski ??

hulk_
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 14 cze 2015, 21:06
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 15 cze 2015, 21:49 Re: Powrót do Anglii a konto bankowe.

bez PINów? wątpię. Chyba, że za pośrednictwem jakiegoś polskiego banku, który Cię uwierzytelni, że Ty to Ty. Ale nie wiem, czy takie usługi są oferowane. Popytaj.

A jak nie to przyjedziesz i się dowiesz, co za problem?
Zakładam, że chociaż numer konta pamiętasz?

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez emigrantka90 » 16 cze 2015, 07:33 Re: Powrót do Anglii a konto bankowe.

hulk_ napisał(a):Właśnie nie pamiętam tych pinów itd.Ostatni adres pewnie z Luton.Miałem zostawione 5 f na koncie,konto bezpłatne.Można się dowiedzieć co się dzieje z kontem z Polski ??


Jezeli masz karte bankomatowa - nawet niewazna, to na niej podane sa dane, jak numer konta, sort code. Wydaje mi sie, ze jakbys sie przeszedl do placowki banku, okazal tez swoj dowod czy paszport, ze Ty to Ty, to Ci ustala nowy pin i zmienia hasla. Konto raczej nie zniknelo. Ja tez moje konto mam od 8 lat i przez 5 lat bylo nieuzywane. Jak Przyjechalam do UK 1,5 roku temu to normalnie je zaczelam uzywac itd. Tyle, ze bedac w Polce mialam tez ustawiony adres w Polsce no i pamietalam numery pin i wszystko.
Ale konta Ci moim zdaniem nie zamkneli na pewno.
Kwestia tylko odzyskac te dane.

A jesli chodzi o informacje z koncie bedac w Polsce - jedyne wyjscie moim zdaniem, to zadzwonic - miec przy sobie dane jak nr konta wlasnie, sort code no i Twoje dane i raczej pomoga - maja w tym interes jakby nie bylo :)

emigrantka90
Raczkujący
 
 
Posty: 71
Dołączyła: 29 paź 2014, 14:00
Lokalizacja: Poldington ;)
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 16 cze 2015, 13:37 Re: Powrót do Anglii a konto bankowe.

emigrantka90 napisał(a):(...)
A jesli chodzi o informacje z koncie bedac w Polsce - jedyne wyjscie moim zdaniem, to zadzwonic - miec przy sobie dane jak nr konta wlasnie, sort code no i Twoje dane i raczej pomoga - maja w tym interes jakby nie bylo :)


Uciekłbym z takiego banku który przez telefon, na podstawie danych z karty, zresetowałby PIN, wysłał nową kartę na nowy adres czy zmienił jakiekolwiek dane adresowe na moim koncie.
Ludzie, po to sa własnie zabezpieczenia typu PIN.

hulk_ Jak napisała emigrantka - przyjedziesz tutaj, stawisz się do banku z dokumentami to wszystko załatwisz.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE