zwrot podatku

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MężczyznaPostNapisane przez locco » 11 gru 2008, 20:32 zwrot podatku

Witam wszystkich forumowiczów. Mam pewien problem ze zwrotem podatku. od pazdziernika do kwietnia 07 płaciłem podatek BR, miałem kilka prac, pozatym byłem samozatrudniony, wiec nie mogłem za wiele z tym zrobic, spokojnie sobie pracowałem bo wiedziałem ze przyjdzie kwiecien i odzyskam to co charytatywnie oddałem revenue. Przyszedł kwiecien, nie dostałem druków o rozliczenie z fiskusem, maj to samo, czerwiec nie miałem kiedy-pracowałem, w końcu w licpu sie zdenerwowałem wziołem wolne i sam odwiedziłęm revenue, wziołem payslipy. wyliczyłem swój dochód,i skrupulatnie podliczyłem ile zapłaciłem, wyszła mi spora nadpłata. Pani przy biurku, powpisywała dane do formularza( najprawdopodbniej była to krótka wersja zeznania), na koncy wszystko sprawdziłem podpisałem się i zadowolony wyszedłem z biura podatkowego liczac ze góra za 2 miesiace dostane swój zwrot. przyszła połowa wrzesnia. Musiałem wrócic do polski, napisałem do revenue list gdzie podałem moje dane kontaktowe w polsce, numer konta i wytłumaczyłem całą sytuacje. Po kilku dniach na mój adres w polsce przyszedł list gdzie było napisane że odnotowali oni moje uwagi, ale nie wiedza ile czasu potrwa cała procedura. Jest juz połowa grudnia mineło ponad 5 miesięcy,a o moim podatku ani słowa, nic nie przyszło. jakis czas temu dzwoniłem do nich i sie dopytywałem o cała sytuacje. Powiedziano mi ze musze czekac, ale ze maja moje dane, cała aplikacja i ze nie zostałą ona jeszcze przetworzona, sam nie wiem czy to jakas sciema i czy mam sie denrwowac, działac jakos konkretniej, czy tez po prostu czekac. Jesli ktos wie cos na ten temat, prosiłbym o pomoc. Pozdrawiam całe Forum

locco
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 gru 2008, 20:14
Reputacja: 0
Neutralny

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE