odmowa kredytu na dom i co teraz?

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

KobietaPostNapisane przez roslinka_zielona » 20 lis 2009, 16:52 Re: odmowa kredytu na dom i co teraz?

wpisalam wszystko to cp wam wyzej podalam do zapytania o karte kredytowa ryanair i wiecie co? odmowili...co za fatum? ;(
Avatar użytkownika
roslinka_zielona
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Wiek: 39
Dołączyła: 7 cze 2009, 21:30
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 20 lis 2009, 18:32 Re: odmowa kredytu na dom i co teraz?

Napisałem Ci co masz zrobić, a Ty uparcie po swojemu... Powodzenia.
Każda Twoja nieudana próba zmniejsza szansę na otrzymanie w innym miejscu.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez roslinka_zielona » 21 lis 2009, 13:42 Re: odmowa kredytu na dom i co teraz?

Adamie Drogi
Wiem ze uwazasz ze chodze po omacku z tym szukaniem dobrego rozwiazania ale to nie jest takie proste dla mnie. skorzystalam z Twojej rady i to wlasnie bylo powodem zlozenia aplikacji o karte kredytowa ryanair....nie najlepiej radze sobie z finansowymi sprawami wiec wpisalam w google zapytanie o karte kredytowa w uk pojawila mi sie lista 20 moze i z tej grupy wygladalo na to ze jedyna o ktora mozemy sie starac jest ta wspomniana powyzej! w wiekszosci wymagaja aby byc rezydentem albo zarobkow grubo powyzej 10 tys rocznie (ja mam moze 11) wiec to mnie sklonilo do zlozenia wniosku....jezeli wspominasz juz o tym expanderze to jak mozesz wytlumacz mi pewna zasade. nie moge skladac zapytania o karte kredytowa za czesto bo to obniza moj credit score ale za to moge korzystac z expandera zeby sprawdzac swoj wynik? a czy to przypadkiem tez nie obnizy tego naszego biednego wyniku? szczerze mowiac czuje sie coraz bardziej zagubiona w tych zawilosciach ;(
Avatar użytkownika
roslinka_zielona
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Wiek: 39
Dołączyła: 7 cze 2009, 21:30
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zwierzakfm » 21 lis 2009, 15:06 Re: odmowa kredytu na dom i co teraz?

roslinka_zielona napisał(a):ale za to moge korzystac z expandera zeby sprawdzac swoj wynik? a czy to przypadkiem tez nie obnizy tego naszego biednego wyniku?

nie powinno to wplynac w jakikolwiek sposob na Twoj credit score. tylko byc moze bedziecie musili cos zaplacic za to sprawdzenie (a moze jest za darmo, tego nie jestem pewien).
Avatar użytkownika
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 13 paź 2007, 23:44
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 22
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 21 lis 2009, 19:32 Re: odmowa kredytu na dom i co teraz?

Google - nie taką drogę Ci proponowałem.
Jednorazowe sprawdzenie nie kosztuje nic. Przynajmniej nie kosztowało pół roku temu. Ale jak chcesz skorzystać z ich usług - zapisujesz się i to kosztuje 6 funtów miesięcznie. I wówczas, ONI, nie wujek google, zaproponują Ci kartę. Znaczy sprawdzą dostępne karty i podadzą, do których spełniasz warunki. A skoro oni podają odpowiedź firmom wydającym karty, czy klient może otrzymać czy nie to sama się domyśl, czy dostaniesz od tych których oni zaproponują.
Ach i teraz na twoim miejscu zapisałbym się (z płaceniem) do firmy sprawdzającej, sprawdził - czego mi brakuje, uzupełnił, popłacił ze 2-3 miesiące i po tym okresie spytał ich, którą kartę mogę dostać.
Powodzenia

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez roslinka_zielona » 22 lis 2009, 01:24 Re: odmowa kredytu na dom i co teraz?

w porzadku zatem skorzystam z porady i sprobuje od tej strony....dziekuje za cierpliwosc i łopatologiczne wylozenie tematu

[ Dodano: Sro Kwi 14, 2010 00:55 ]
no i niby wszystko jest w porzadku ze niby jestesmy klientami o zadawalajacej sytuacji materialnej otrzymalismy propozycje 6 kart kredytowych wybralismy jedna zaaplikowalismy o nia i lipa odmowa kolejna....tak sobie mysle czy moze byc powodem tycch odmow fakt ze mamy spora sume na koncie w banku (oszczednosciowym, zwyklym)? jestem juz zmeczona tymi odmowami a najlepsze jest to ze nikt nie potrafi mi odpowiedz na pytanie dlatego tej karty otrzymac nie mozemy....

[ Dodano: Sro Cze 30, 2010 19:43 ]
po trudach i mękach udało się ;) byliśmy wczoraj w banku i "zostaliśmy pozytywnie rozpatrzeni" czas więc rozpocząć poszukiwania wymarzonego kąta. p.s. karty kredytowej nadal nie zaproponowali ale teraz to już nie ma najmniejszego znaczenia!!
Avatar użytkownika
roslinka_zielona
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Wiek: 39
Dołączyła: 7 cze 2009, 21:30
Reputacja: 3
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE