spłata karty kredytowej online - Lloyds

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MężczyznaPostNapisane przez mahol » 20 lip 2009, 15:01 spłata karty kredytowej online - Lloyds

Witam. Czy ktoś kiedyś spłacał kartę kredytową online? Jeżeli tak proszę napisać jak to wygląda krok po kroku. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
"Wierze, ze jest takie miejsce, gdzie zamiast stresow, wszystko co najlepsze"
Avatar użytkownika
mahol
Stały Bywalec
 
 
Posty: 319
Wiek: 39
Dołączył: 10 paź 2007, 12:01
Lokalizacja: 52°41′00″N 1°49′20″W
Reputacja: 44
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Kaśka73 » 20 lip 2009, 20:41 Re: spłata karty kredytowej online - Lloyds

z tego co wiem to nie można spłacać karty kredytowej online w zadnym banku.Musisz udac się tam osobiście.

Kaśka73
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 12 kwi 2008, 03:26
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zwierzakfm » 20 lip 2009, 20:46 Re: spłata karty kredytowej online - Lloyds

nie wiem jak jest w lloyds ale sprobuj wejsc w opcje PAYMENTS i tam moze byc PAY CREDIT CARD. ja tak przynajmniej mam w Natwest. musisz wybrac karte ktora chcesz splacic, wybrac konto z ktorego chcesz przelac pieniadze, wpisac kwote i zatwierdzic transakcje.
Avatar użytkownika
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 13 paź 2007, 23:44
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez jed » 20 lip 2009, 20:58 Re: spłata karty kredytowej online - Lloyds

Mahol, chetnie bym Ci pomogl, ale to by oznaczalo ze wiem jak dzialaja banki. Uzyj wiec opcji zadzwonienia do obslugi konsumenta, to jak beda mieli skarg wiecej, wtedy wreszcie zastanowia sie nad funkcjonalnoscia, uzytecznoscia i dostepnoscia serwisu.

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 20 lip 2009, 22:10 Re: spłata karty kredytowej online - Lloyds

dzis troszke za pozno ale jutro postaram sie to opisac jest to zwykly przelew. Nie pamietam z glowy jak to robilem teraz mam zapamietanego odbiorce i przelew na moja karte zajmuje mi jakies 5 minut a bankowi na karte jakies 3 dni. Nauczylem sie to dzieki www.google.pl na jakims forum to opisywali...

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 21 lip 2009, 08:25 Re: spłata karty kredytowej online - Lloyds

Ok sprawa prosta .

1. Logujesz sie do online banking
2. Wchodzisz na swoj statment konta clasic
3. Klikasz na transfers and payments
4. klikasz na add new recipient ( zielony przycisk add )
5. W miejsce company wpisujesz Nazwe karty kredytowej ( LTSB Platinium czy cokolwiek tam masz ) ewentualnie wybierasz sobie z pelnej listy ( bedzie pod litera L jak Lloyds )
6. Wpisuujesz nmer refwerencyjny ( 16 cyfr z karty kredytowej )
7. Dodajesz kredytóke do listy i mozesz splacac online ( dziala jak normalny przelew dla osoby prywatnej )

Proste ?????
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jed » 21 lip 2009, 11:35 Re: spłata karty kredytowej online - Lloyds

To nie jest proste, Marcin. Powinno byc w 2 krokach. Zalezy im na splacie pozniejszej i chyba nie odkrywamy ameryki.

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 21 lip 2009, 13:30 Re: spłata karty kredytowej online - Lloyds

Jed ....

Odpowiedzialem na zapytanie mahola nei twoje. Jak masz problemy ze splacaniem dlugu to twój problem .....

A proces jest latwy i serwis przyjazny ... JAk masz z tym problem to jedz do Polski i tam sobie zbacz jak dziala online banking



powodzenia
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jed » 21 lip 2009, 13:35 Re: spłata karty kredytowej online - Lloyds

Marcin - malo to jest konstruktywne. Ja na pytanie nie odpowiedzialem, ale nie znaczy to, ze nie wiem jak dziala online banking. Skoro nie chcesz bym cie zaczepial i zakladasz jakies dziwne problemy to wystarczy napisac. Nic od teraz nie wiem.

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 21 lip 2009, 13:40 Re: spłata karty kredytowej online - Lloyds

ALe ja wlasnei lubie byc zaczepiany ... przynajminej troche pieprzu na tym nudnym forum poleci
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jed » 21 lip 2009, 13:44 Re: spłata karty kredytowej online - Lloyds

Czy Ty wlasnie napisales, zebym sie piprzyl albo spieprzal. Ooooo, kolezko, lepiej zebys sie z chlopakami co w grupie motorem trzymal, nie ze mna te numery. :P

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mahol » 21 lip 2009, 14:35 Re: spłata karty kredytowej online - Lloyds

marcin ma rację z tą instrukcją bo tak to się robi, problem tkwi w tym, że nie mogę znaleźć swojej karty w tym spisie, po prawej stronie pisze od jakich numerów ma się numer karty zaczynać i żadne nie odpowiadają moim...
"Wierze, ze jest takie miejsce, gdzie zamiast stresow, wszystko co najlepsze"
Avatar użytkownika
mahol
Stały Bywalec
 
 
Posty: 319
Wiek: 39
Dołączył: 10 paź 2007, 12:01
Lokalizacja: 52°41′00″N 1°49′20″W
Reputacja: 44
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez samotny » 21 lip 2009, 22:16 Re: spłata karty kredytowej online - Lloyds

wszystkie potrzebne informacje znajdziesz na wyciagu ktory otrzymales z banku.P.S szukaj na dole wyciagu pod pozycjami tranzakcji

samotny
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Dołączył: 21 wrz 2008, 17:17
Reputacja: 29
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez DD » 21 lip 2009, 22:40 w kazdym banku

kazda karta ma swoj rachunek i sort code i mozna ja oplacic normalnym przelewem lub wplata w okienku. wez statement karty a do niego masz na 100% odcinek do wplaty w banku czy na poczcie. wez z niego numer konta i sort code i dodaj sobie u siebie w panelu w online banking nowego odbiorce, nowy przelew i bedziesz mogl robic przelewy kiedy chcesz.

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez sedziola » 21 lip 2009, 22:49 Re: spłata karty kredytowej online - Lloyds

potwierdzam procedure Marcina P jest dokladnie tak jak napisal, w opcji przy wyborze powinna byc nazwa karty jaka posiadasz, jesli jej nie ma skontaktuj sie z bankiem i zapytaj. jak ustawisz to splacasz juz zwyklym przelewem tak jak na kazde inne konto bankowe, kasa dochodzi po kilku dniach roboczych.

sedziola
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 41
Dołączyła: 6 paź 2008, 18:36
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE