Kredyt na Soft Play Area dla dzieci...

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

KobietaPostNapisane przez Kamyk » 1 lut 2010, 10:09 Kredyt na Soft Play Area dla dzieci...

Posziukuje informacji gdzie moge otrzymac spory kredyt na otwarcie duzej sali zabaw dla naszych polskich dzieci, czyli kulki. Mam plany, informacje ale niestety z uwagi na bfrak pokrycia hipotecznego nie chca mi dac kredytu. Intersuje mnie kwota 40 tys. funtow. Orientujecie sie gdzie moge otrzymac jeszcze taki kredyt lub dofinansowanie. Moze znacie osoby ktore pomagaja w takich sprawach procz business link.?

Kamyk
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 17 lip 2006, 17:45
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 2 lut 2010, 10:44 Re: Kredyt na Soft Play Area dla dzieci...

raczej najlepszym rozwiazaniem jest bank, kazdy inny pozyczkodawca bedzie duzo, duzo drozszy. mozesz skontaktowac sie z podatkownia (HMRC) i zapytac o inicjatywy na rozwoj przedsiebiorczosci eg. unijne itp. jesli jednak bank uwaza ze twoj pomysl jest obarczony zbyt duzym ryzykiem i nie masz zabezpieczenia to raczej sznse na tak duza kwote sa nikle niestety.

pozdr#

pe

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez Kamyk » 2 lut 2010, 10:59 Re: Kredyt na Soft Play Area dla dzieci...

To nie jestem w takim w stanie zrealizowac swojego planu z uwagi na to ze bank nie chce mi dac takiej pozyczki bo nie mam zabezpieczenia finansowego.
Pozdrawiam.

Kamyk
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 17 lip 2006, 17:45
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 2 lut 2010, 11:18 Re: Kredyt na Soft Play Area dla dzieci...

jezeli masz pomysl, rozeznana lokalizacje, ceny zakupu urzadzen, cene ubezpieczenia, procedury zatrudniania (przy pracy z dziecmi jest sporo obwarowan), plan finansowy na poczatek dzialalnosci, prognoze wplywow na pierwszy rok, plan kosztow reklamy itd itd itd mozesz zawsze poszukac kogos kto bedzie chcial zostac wspolnikiem. czesto takie dzialalnosci sa przez pierwszy rok deficytowe, a komus moze byc na reke lekka strata. oczywiscie w spolkach jest roznie , ale mozesz skozystac z czyjegos doswiadczenia i kapitalu.

pozdr


pe

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez Kamyk » 2 lut 2010, 12:31 Re: Kredyt na Soft Play Area dla dzieci...

Powiem Ci tak, spolrom czytalam na stronach na ten temat, wyslalm b. duzo listow do firm. mam podrukowane materialy oraz wiem jak wygladaja w Birmingham takie play area dla dzieci z uwagi na to ze czesto jestem ich gosciem, oczywiscie nie ja sie na nich bawie. :smile: - jest to dlugi temat.Jezeli chodzi o miejsce to wiem ile ma miec min m2 oraz wysokosc czy odpowiednie gabaryty. jakie musza byc dodatkowe udogodnienia rowniez mam rozeznanie. Biznes pplan nie zrobilam z uwagi na to ze sama sie tego nie podejmu bo brak mi w tym profesjonalizmu a koszt zrobienia biznesplany jest zbyt wysoki dla mnie, bedac swiadoma tego ze i tak dalej stoje w miejscu.
Szukalam juz informacji na temat spolki i franshigu, to dlugi temat ale tak w skrocie to na dzien dzisiejszy nie znalazlam osoby chetnej podjecia wspolpracy i z odpowiednim kapiatlem finansowym.
Pozdrawiam.

Kamyk
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 17 lip 2006, 17:45
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE