gdzie oprucz banku pozyczyc pieniadze?

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 10 kwi 2012, 19:33 Re: gdzie oprucz banku pozyczyc pieniadze?

udaj sie do moneyshop tam maja specjalna oferte dla Polaków i w niektórych oddzialach także polska obsługe mozna poszyczyc do 500 funtów niestety nie wiem ja jaki procent i jak to dziala
załuje ze wiecej nie moge pomóc
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez gumigu » 24 lip 2012, 13:46 Re: gdzie oprucz banku pozyczyc pieniadze?

Poszukuje w internecie jakis ofert dla pozyczki,znalazlem to:
poltax.co.uk czy korzystaliscie z takiej firmy moze?.Pisza na stronie ze moga sprawdzac twoja zdolnosc kredytowa nigdy nie slyszalem o tym,chyba zbyt skomplikowane.Chodzi mi o cos bardziej prostego jak macie jakies namiary. Generalnie chcialbym pozyczyc 1000pounds max

Dodano: -- 24 lip 2012, 14:51 --

chyba sprawdze ten moneyshop tez,sprawdzilem na stronie maja 5placowek w BHAM.Zobaczymy czy sie uda
Jak NIE jak TAK!

gumigu
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączył: 11 lip 2012, 18:54
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 24 lip 2012, 16:04 Re: gdzie oprucz banku pozyczyc pieniadze?

Kiedyś dostawałem oferty od firmy amigo (nie mylić z forumowiczem o tym samym nicku :D ). Oferowali 1000 funtów, żadnego sprawdzania, ALE potrzebny żyrant :)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez gumigu » 25 lip 2012, 07:59 Re: gdzie oprucz banku pozyczyc pieniadze?

Zyrant to chyba odpada,nie znam nikogo kto by podzerowal. Bede pytal dalej
Jak NIE jak TAK!

gumigu
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączył: 11 lip 2012, 18:54
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ivelyn » 26 lip 2012, 21:42 Re: gdzie oprucz banku pozyczyc pieniadze?

Jeśli chodzi o pożyczkę do 400 funtów,to ja zawsze biorę z wonga.com
Pieniądze są w 15 minut na koncie i możesz sobie ustalić na ile bierzesz, np. 6 albo 34 dni.
Tylko potem musisz mieć pieniądze na koncie na czas, bo zapłatę ściągają direct debit i potem dowalają koszmarne odsetki. No ale za jakoś muszą zarabiać :D

Nieraz taka krótkoterminowa pożyczka mi uratowała d... :D

Poza tym, Wonga ma fajny system lojalnościowy:
Przy pierwszej/drugiej pożyczce dostajesz kod promocyjny. Podasz go znajomemu i jak on będzie brał pożyczkę, to zapłaci z tym kodem 5 funtów mniej, a Tobie za każdą kolejną osobę która poda Twój kod promocyjny wpłacają na konto 20 funtów. Polecam! :)

Ivelyn
Początkujący
 
 
Posty: 25
Wiek: 38
Dołączyła: 7 gru 2010, 19:51
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 2
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE