W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;
ann
nie porównuj credit check do analizy konta. Opierają się na zupełnie innych danych. Credit check robią firmy zewnętrzne, a nie banki i opierają się na płatnościach rachunków i kilku innych czynnikach a nie operacjach na koncie. I o opinię do tych firm (2 czy 3 w UK) zwracają się WSZYSTKIE lub prawie wszystkie firmy udzielające kredyty, sprzedające telefony czy też wciskające ubezpieczenia samochodowe. Moje konto w mojej firmie było ostatnio sprawdzane 11 razy - w tym miesiącu wychodziło mi ubezpieczenie samochodu. Wiem o wszystkich sprawdzeniach - kto kiedy itd.
Ale ta firma (jak i obce banki) nie maja bladego pojęcia o moich operacjach na koncie. O wpływach, o ich wysokości i regularności. O tym wie tylko mój bank.
I nie wierz, że system bankowy oznacza, że KAŻDY bank czy instytucja finansowa ma wgląd w detale konta.
A to, że możesz uzyskać lepsze warunki kredytowe w innej firmie/banku oznacza jedynie, że mają lepsza ofertę lub bardziej ryzykują :)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez adelkaw » 9 sie 2013, 13:29 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

Ja mam w Barclaysie - chyba najłatwiej założyć i jest praktyczne (nie drogie).

adelkaw
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 9 sie 2013, 13:20
Reputacja: -5
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE