W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 13 wrz 2011, 15:31 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

xxxx napisał(a):to ciekawe skoro twierdzisz, ze do banku chodzi sie tylko po karte kredytowa. Sa takie rzeczy jak rachunki rozne przelewy wplaty na konto swoje lub czyjes czasem sie zdarza, ze firma przy platnosci karta pobierze dwa razy pieniadze i wiele innych rzeczy. Ciekawostka jak ktos chodzi do banku tylko po to zeby dostac karte kredytowa 8)


przez telefon mozna tez takie rzeczy zalatwic
a HSBC slynie z tego ze odsylaja ludzi do telefonu... mam im wtedy ochote... :spadaj:

zawsze jak ide do banku to mi mowia...najlepiej zadzwonic, a potem jak dzwnie to k***a wisze na telefonie godzinami :(
ostanio wisulam 2 godziny, rozmawialam z 5 osobami!!!! szlak mnie trafial :506:

kazdy bank jest dobry do momentu kiedy czegos od nich nie chcesz, albo gdzies nie zostal popelniony blad... wtedy to sie zaczna jazda :twisted:

faktem jest ze najlepij sie trzymac jednego bez wzgeldu na to jaki jest... latwiej w razie W cos osiagnac ;) zwlaszca nam cudzoziemcom ;)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 13 wrz 2011, 16:46 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

Dorotajab a w lloydsie kobieta ktora zakladala moje konto i zajmuje sie jego prowadzeniem zawsze zalatwi takie rzeczy za mnie kiedys tez rozmawiala chyba z godzine czasu z 3 osobami ale to ona musiala sie zloscic nie ja :)

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 13 wrz 2011, 18:28 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

i tak zajmuje sie prowadzeniem kont wszytkich swoich klientow??? oj to musi miec zapiepierz taki pracownik

a to jest zwykle konto czy jakis konkretny plan?
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 13 wrz 2011, 21:23 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

xxxx, nie mialem na mysli karty kredytowej tylko wyplaty z konta, bo po co ci obsluga do tego? masz bankomaty i tyle, do oplacania rachunkow masz w kazdych bankach bankomaty ze specjalnymi maszynkami, wrzucasz rachunek, placisz i dziesz do domu, nie zamieniasz slowa z zadnym niemilym kolesiem z okienka. wszystkie pozostale rzeczy jak napisala malaroksi, robisz przez internet.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 13 wrz 2011, 21:34 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

ps napisał(a):bo ja za dobra rade dostalem pare punktow minus reputacji od szanownej bogini8
nie kojarze zebym komus za dobre rady dawala minusy?! pokaz mi gdzie....

Dodano: -- 13 wrz 2011, o 21:39 --

Orchidea napisał(a):Orientujecie się może, czy w którymś z banków w Birmingham pracuje ktoś z Polski?
rad napisał(a):W Lloyds TSB w B'ham pracuje polka, Paulina.

ps napisał(a):...i co z tego ze pracuje Paulina?
to jest miara ze bank jest dobry


moze chodzi ci o post w ktorym sie nasmiewasz z czyjejs odpowiedzi na zadane wczesniej przez kogos pytanie...?..bo jak widze to za to zostales zminusowany, a nie za ,,dobre,, rady .. ;)
pozdrawiam
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agg » 13 wrz 2011, 23:56 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

Draco, a moze umow sie do paru bankow na rozmowe, powiedz jakie masz oczekiwania i niech Ci wszystko wyjasnia. I wybierzesz najlepsza opcje. I do tego "przetestujesz" obsluge klienta ;)
Widzisz, ja moge polecic swoj bank bo spelnia moje oczekiwania.
Ale jesli Ty masz inne, to wcale moze Ci nie przypasic.
Tak moze byc z kazdym bankiem.
Na pewno jednak nie zamykalabym dotychczasowego konta. Ewentualnie wybrala jakies konto basic, zeby nie placic za prowadzenie.
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 14 wrz 2011, 06:47 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

ok dzieki, pomysle nad tym i jak bede mial chwilke to sie popytam. dzieki i pozdrawiam

Guest
 
 

PostNapisane przez Guest » 16 wrz 2011, 12:51 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

dorotajab napisał(a):i tak zajmuje sie prowadzeniem kont wszytkich swoich klientow??? oj to musi miec zapiepierz taki pracownik

a to jest zwykle konto czy jakis konkretny plan?



Nie rozmumiem zwykle konto czy konkretny plan? Zwykle konto tyle, ze platne, a moze ja mam specjalne wzgledy :roll:

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 16 wrz 2011, 12:58 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

darmowe konto czy platne- jakies gold pakiet czy cos....

ja mam darmowe konto- moze jakbym miala platne to ktos by za mnie chial cos zrobic... ale kiedys mailam platne i tez nikt nic mi nie pomagal...

jeszcze jak bylam w fili w leamington spa to jakos byli bardziej sklonni do wspolpracy, ale tu na new street wszytkich maja w dupie!!!! pewnie dlatego ze za duzo klinetow im sie dzienie przelewa i nie wyrabiaja z uprzejmoscia :(
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 16 wrz 2011, 13:13 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

Nie mam zlotego tylko srebrny pakiet. To chyba tez zalerzy na jakiego czlowieka trafisz jeden jest mily inny nie tak z natury. Dlatego zawsze chodze do tej samej osoby

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 16 wrz 2011, 13:17 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

zloty to byla taka przenosnia :D :D :D taki zart figiel :D :D :D mialam na mysli jakikolwiek pakiet :) nie wiedzialm nawet ze sa podzielone na zlote lub srebrne lub inne metalowe ;)
zapewne zelezy wszystko od czlowieka .... nie tylko to co sie dzieje w banku
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Toxic » 16 wrz 2011, 13:34 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

Takie szybkie pytanie.. po założeniu silver account w Lloydsie przychodzi debit card. Dobrze zrozumiałam ze trzeba ją aktywować w najbliższym bankomacie Lloydsa? Pin i karta doszły już do mnie
http://imageshack.us/photo/my-images/198/1000872t.jpg/
-Koko po co to fotografujesz?
-no stateczek chcę..
-eee.. myślałem, że to gniazda rj45

Toxic
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączyła: 11 sie 2011, 10:31
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 16 wrz 2011, 15:53 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

A ja mam konto w Barclays,bo maja ladne niebieskie karty :D
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 18 wrz 2011, 10:19 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

Toxic wystarczy, ze ja wciagnie i wypluje :D ja bankomat loydsa i bedzie aktywna

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez radekk » 17 paź 2011, 19:29 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

Witam wiem że temat męczony od dawna ale czy ktoś podpowie mi w którym banku pracuję Polak bądź Polka pilnie muszę założyć konto przyleciałem w piątek do Anglii we środę zaczynam prace i muszę dostarczyć numer konta. Z góry dziękuje za pomoc.
najlepiej żeby bank był na Erdingtonie bądź w West Bromwich.
Jeszcze jedno pytanie czy założę konto mając tylko paszport bądź dowód osobisty

Dodano: -- 18 paź 2011, 15:22 --

Pytanie powyżej nieaktualne już założyłem konto.

Informacja dla wszystkich z podobnym problemem na West Bromwich na High St. bank .lloyds B70 8ES Konto założone w 30 minut potrzebny tylko dokument tożsamości.

radekk
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 13 paź 2011, 20:42
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE