W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

KobietaPostNapisane przez agg » 23 lip 2011, 20:25 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

ps napisał(a):
rad napisał(a):
Asia1726 napisał(a):polecam barclays odradzam lloyds

Na jakiej podstawie? Podaj przyczynę, dlaczego tak uważasz?

W Lloyds TSB w B'ham pracuje polka, Paulina.


:zakaz:


...i co z tego ze pracuje Paulina? :?:
to jest miara ze bank jest dobry :mrgreen:

to byla odpowiedz na pytanie, czy w jakims banku pracuje polka :idea::

przepraszam za wprowadzenie w blad z NIN w takim razie. ja wyrabialam pare lat temu i takie wtedy byly zasady. super ulatwienie, ze nie trzeba miec teraz zadnych listow!


aha, drugie konto mam w halifax. otworzylam je online. potem musialam tylko przedstawic oryginaly: paszportu i potwierdzenie adresu/rachunek. aktywacja konta poprzez wplate 100GBP. konto darmowe.
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Orchidea » 26 lip 2011, 13:38 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

Witam, dzisiaj założyliśmy sobie konto. Dziękuję wszystkim za pomoc i rady. :roza: :roza:

Orchidea
Początkujący
 
 
Posty: 35
Wiek: 37
Dołączyła: 12 cze 2011, 14:19
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez erka » 26 lip 2011, 18:10 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

Lloyds Nie, Halifax kategorycznie nie, barclays TAK, natwest rowniez tak (maja app swoja co jest super wygodne), hscb tak
faber est quisque suae fortunae

erka
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączyła: 13 cze 2010, 12:29
Reputacja: -7
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 27 lip 2011, 23:20 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

ps, rad odpowiedzial tylko na powyzsze pytanie....
Orchidea napisał(a):Orientujecie się może, czy w którymś z banków w Birmingham pracuje ktoś z Polski?
.....

ja mam konto w lloydsie 4 lata i nie narzekam...
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez rad » 30 lip 2011, 12:00 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

Przeszło 5 lat, wraz z Lloyds TSB, i nie mam powodów do narzekań. Nic z konta nie ginie, obsługa sympatyczna. Częste oferty kredytów, czy "czeków". Gdy zgubiłem kartę, na drugi dzień leciałem na wakacje, podwyższyli mi debet o 1000 funtów, abym miał z czego korzystać. Szczerze polecam Lloyds'a.
Z drugiej strony, ilu użytkowników, tyle opinii. Co niektórzy, o kolor wykładzin będą się czepiać...

rad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączył: 28 sty 2008, 21:07
Reputacja: 25
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Orchidea » 30 lip 2011, 12:47 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

Ja juz założyłam konto :grin: :grin: No nie kłóćcie się już :P

Orchidea
Początkujący
 
 
Posty: 35
Wiek: 37
Dołączyła: 12 cze 2011, 14:19
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ps » 9 wrz 2011, 21:36 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

Orchidea napisał(a):Ja juz założyłam konto :grin: :grin: No nie kłóćcie się już :P


jezeli to nie jest poufna informacja to w jakim banku zalozylas w koncu konto :mrgreen:
bo tu na forum pojawily sie rozne propozycje... :idea:
temat byl goracy bo ja za dobra rade dostalem pare punktow minus reputacji od szanownej bogini8 :oops: i VA az po dwa ciekawe dlaczego...widocznie polecalem malo popularny bank wsrod polskiej spolecznosci..no coz ... :(
pozdrawiam serdecznie
Avatar użytkownika
ps
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 25 lis 2007, 16:33
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 11 wrz 2011, 15:13 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

ps, masz plusika ode mnie na pocieszenie :) swoja droga masz racje, to, ze w banku pracuje polka nie jest zadnym wyznacznikiem tego, czy jest on dobry czy nie. ja sam mam konto w natwest ale coraz czesciej denerwuje mnie ten bank i mysle nad przeniesieniem konta ale nie wiem do jakiego, mam tu konto ponad 3 lata, wplywy regularne i to nie najnizsze krajowe, wszystkie oplaty robione w terminie a ostatnio z ciekawosci zapytalem o kredyt na auto i okazalo sie, ze nie mam zdolnosci kredytowej tylko dlatego, ze w kwietniu zmienilem miejsce zamieszkania, buahahaha. to co bedzie jak pojde po kredyt na dom?

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez agg » 11 wrz 2011, 16:23 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

Draco, dlatego jak bedziesz zakladal nowe konto nie zamykaj starego. niestety (albo stety dla banku) liczy sie dla nich m.in. czas, jak dlugo masz konto w danym banku.
nie wiem jak jest w natwest. mam 2 konta, w tym jedno od samego poczatku jak tu jestem, czyli ponad 6 lat w loydsie. w tym czasie zmienialam adres kilka razy i nigdy nie bylo zadnego problemu z pozyczkami czy kartami kredytowymi.
znajomy zamknal konto w loydsie jak wyjechal na pare m-cy do polski. po powrocie otworzyl nowe w innym banku (w loydsie nie chcieli mu otworzyc ponownie), mimo iz minely juz 2 lata ma chlop przechlapane, jest strasznie niewiarygodnym klientem pomimo nawet regularnych, niemalych wplat. nikt nie chce mu dac karty kredytowej, nie moze wziasc nic na raty ani zadnej pozyczki. :roll:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 11 wrz 2011, 16:41 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

agg, nie bedzie ze strata dla mnie i moich zdolnosci kredytowych jesli bede mial konta w dwoch bankach i bede dzielil finanse? bo juz wtedy na kazdy z kont beda mniejsze kwoty, to oczywiste. wlasnie myslalem nad lloydsem, co mozesz powiedziec o tym banku? musze zaczac sie zastanawiac nad odpowiednim kontem i bankiem bo chce za jakis czas rozpatrzyc kupno domu.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez Orchidea » 13 wrz 2011, 06:57 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

Hej, założyłam konto w Barclays. :)

Orchidea
Początkujący
 
 
Posty: 35
Wiek: 37
Dołączyła: 12 cze 2011, 14:19
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 13 wrz 2011, 12:04 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

ja mialem w HSBC ale po 6 miesiacach przeszedlem do lloydsa bo denerwowala mnie obsluga w HSBC w Walsall, a dokladniej jeden Polak (Mariusz) a mi takie rzeczy jak karta kredytowa itp nie sa potrzebne poza tym wplywy mam dosyc wysokie i ciagle wiec mysle, ze wrazie potrzeby nie bylo by problemu, a zalerzy mi na tym, ze jak ide do banku to zeby obsluga mnie nie denerwowala.

Guest
 
 

PostNapisane przez Guest » 13 wrz 2011, 12:12 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

xxxx napisał(a):a mi takie rzeczy jak karta kredytowa itp nie sa potrzebne poza tym wplywy mam dosyc wysokie i ciagle wiec mysle, ze wrazie potrzeby nie bylo by problemu,


jesli nic tobie nie jest potrzebne to po co do banku chodzisz? wystarczy bankomat :)

Guest
 
 

PostNapisane przez Guest » 13 wrz 2011, 14:29 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

to ciekawe skoro twierdzisz, ze do banku chodzi sie tylko po karte kredytowa. Sa takie rzeczy jak rachunki rozne przelewy wplaty na konto swoje lub czyjes czasem sie zdarza, ze firma przy platnosci karta pobierze dwa razy pieniadze i wiele innych rzeczy. Ciekawostka jak ktos chodzi do banku tylko po to zeby dostac karte kredytowa 8)

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 13 wrz 2011, 14:36 Re: W jakim banku warto założyć konto? Nowi w UK

Ja mam konto darmowe od ponad 5 lat w Banku HSBC i nie muszę nigdy po nic chodzić bo wszystko co potrzebuję robię przez interent , czasem chodzę wpłacić czek ale nie potrzebuję nikogo z obsługi. A nawet aplikowałam o kartę kredytową przez interent . Banków jest dużo, każdy coś w sobie ma co zadowoli jednych a drugich zniesmaczy :)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE