TFR w banku Barclays

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MężczyznaPostNapisane przez akrupa2 » 4 lis 2011, 08:08 TFR w banku Barclays

niedawno założyłem konto w powyższym banku,i zaraz bank pobrał 20 funtów z oznaczeniem TFR,dziś rano sprawdzałem i znów zostało pobrane TFR 20 funtów,czy ktoś może mi pomóc i wytłumaczyć.

akrupa2
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączył: 12 lip 2011, 16:39
Reputacja: -3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 4 lis 2011, 13:43 Re: TFR w banku Barclays

Wydaje mi sie ze to ozbacza transfer, czy nie przelewales pieniedzy na drugie konto???

Jesli nie wiesz co to jest idz do banku i poprosc o informacje, Jesli okaze sie ze ktos ci podpiepsza kase mozesz zareklamowac te tranzakcje.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 7 gru 2011, 18:29 Re: TFR w banku Barclays

Mam konto w Barclays i pierwszą operacją na nim było przelanie 20 funtów z konta ogólnego na konto oszczędnościowe, żeby coś było na oszczędnościowym. Ale dopiero w piątek będę miał pełny dostęp do wszystkiego i zobaczę jak to działa.

Dodano: -- 11 gru 2011, 13:09 --

No dobrze, moje konto w Barclays działa już w pełni, pieniędze które tam wpłaciłem wciąż leżą, 20 na koncie bieżącym, 20 na oszczędnościowym.

Historia "zniknięcia" moich 20 funtów z jednego konta na drugie wygląda tak:

-£20.00
EVERYDAY SAVER
B/HAM (tutaj ulica oddziału banku w którym założyłem konto) TFR

Jeśli masz tak samo to śpij spokojnie, jeśli inaczej - zapytaj panią w okienku co się u licha dzieje z Twoimi pieniędzmi :)
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE