Czy wiesz kto ?Cala prawda o Unii :(

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MężczyznaPostNapisane przez Dj T » 19 lis 2011, 01:25 Czy wiesz kto ?Cala prawda o Unii :(

Witam serdecznie .
Zastanawia mnie jeden fakt czy znajduja sie tutaj osoby ktore patrza troszke powyzej tego co sie obecnie dzieje w EU i na swiecie ? Grecja ? Irlandia ?Czy tak naprawde zdajecie sobie sprawe co zabrala nam Unia Europejska i do czego to prowadzi ? Czy niestety wiekszosc ludzi zyje sobie poprostu zeby zyc slepo polegajac na systemie ? Czy wiecie ze konstytucja w Polsce juz nie istnieje ?Zaraz pewnie poleca obelgi albo madre wywody ze konstytucja jest - odpowiem byla do poki nie zostal podpisany Traktakt Lizbonski . Czy wiecie ze kazde dziecko ktore sie rodzi tutaj albo w Pl odrazu jest obarczane dlugiem ? Milo mi bylo by poznac wasze zdanie na ten temat . Zamieszczam ponizej linki dla zainteresowanych . Jesli jestes osoba ktora slepo polega na systemie nie zabieraj glosu , nie rzucaj jadem . Zapraszam wszystkich zainteresowanych do rozmowy .

http://www.youtube.com/watch?v=O3d9fe5x ... plpp_video


http://www.youtube.com/watch?v=HZYKaAMj ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=45DarJCk4RY
http://www.youtube.com/watch?v=dBelU68edRs

Moje zdanie jestem za rozpadem tego euro kouchozu ma ktos podobne? Od dluzszego czasu sledze co sie dzieje w unii i to nie ma nic wspolnego z demokracja . Przykladow moge wymienia duzo ale zachecam do ruszenia umyslu i wyciagniecia wnioskow . W nadchodzacych wyborach glosowac bede na UKIP - dlaczego ?Jesli przesledzisz pare filmikow Nigel Farage zrozumiesz .Pozdrawiam
Healing process complete . Keep Moving
Avatar użytkownika
Dj T
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 43
Dołączył: 14 sie 2011, 18:30
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 77
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez krisbrumm » 19 lis 2011, 10:15 Re: Czy wiesz kto ?Cala prawda o Unii :(

masz racje, ale jako jednostka niewiele mozesz zdzialac. My jestesmy tylko tymi 99 procentami z Wall St.
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
Avatar użytkownika
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 45
Dołączył: 27 wrz 2010, 22:34
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 75
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Dj T » 19 lis 2011, 11:03 Re: Czy wiesz kto ?Cala prawda o Unii :(

KRISBRUMM witaj. Mylisz sie od jednostek sie wszystko zaczyna:))Mozna zdzialac duzo mozesz uswiadamiac ludzi , mozesz zaczac szukac , mozesz zaczac pisac pytac oraz glosowac przeciwko temu co sie dzieje - choc wiekszosc ludzi ktorych znam ich dewiza jest mam to w d...e a jak juz bedzie za pozno najglosniej placza - i to w tym wszystkim jest smutne:((

Jestesmy wolnymi ludzmi i ja kocham swoja wolnosc ale ta uniaa coraz bardziej przypomina III rzesze niestety , ::stop::
Healing process complete . Keep Moving
Avatar użytkownika
Dj T
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 43
Dołączył: 14 sie 2011, 18:30
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 77
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Mordorzg » 19 lis 2011, 14:56 Re: Czy wiesz kto ?Cala prawda o Unii :(

Dj T strasznie upraszczasz temat, zwalając całą winę na Unię Europejską.
1. Praktycznie każdy kraj posiada dług publiczny i każdy nowy obywatel z chwilą narodzin przejmuję jego cząstkę i nie dotyczy to tylko UK i Polski czy też innych członków Unii, jest to problem ogólnoświatowy i trwa nie od dziś. Więc gdzie tu wina UE ???.
2. Polska konstytucja nadal jest i obowiązuje a Traktat Lizboński zobowiązuje nas do przestrzegania także przepisów UE. Jest to kolejny etap członkostwa w UE.
3. Podaj dokładne przykłady co Ci zabrała Unia??? Jak na razie widzę, że czerpiesz pełnymi garściami z dobrodziejstw Unii.
- przebywasz i pracujesz legalnie w UK,
- płacisz podatki w UK w Polsce ich nie płacisz bo problem podwójnego opodatkowania rozwiązała Unia.
4. Pewne problemy finansowe w tym dług publiczny są efektem wcześniejszej polityki komunistów przez dziesięciolecia, które doprowadziły do ruiny nasz kraj. Więc nie widzę tu winy UE.

W moim odczuciu przystąpienie do Unii uratowało Polskę przed katastrofą. Przykładów chyba nie muszę dawać?.
Nie wiem czy wiesz ale jeśli UKIP dojdzie do władzy to UK wystąpi z Unii a TY i między innymi MY wylecimy z tego kraju z wielkim hukiem.

Winą za zaistniałą sytuację czyli kryzys obarczasz UE, gdzie winna jest światowa finansiera więc moim skromnym zdaniem mieszasz dwie różne sprawy
"Prius quam exaudias, ne iudices"-nie sądź zanim nie wysłuchasz.

Mordorzg
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Wiek: 48
Dołączył: 28 sie 2006, 10:06
Lokalizacja: Rowley Regis, Birmingham
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lemon » 19 lis 2011, 17:08 Re: Czy wiesz kto ?Cala prawda o Unii :(

..no tak, powiedz jedynie... czy to nie EU sprawiła że możesz legalnie pracować w UK?...chyba iż jesteś rodzonym brytem :D

lemon
Raczkujący
 
 
Posty: 56
Dołączył: 27 lip 2009, 17:20
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dj T » 19 lis 2011, 17:40 Re: Czy wiesz kto ?Cala prawda o Unii :(

Lemon nie jestem rodowym brytem :) ale moj dziadek byl tutaj przed wojna i w czasie wojny w sumie 14 lat . Co do tego czy moge legalnie pracowac gdyby nie unia - oczywiscie bylem tutaj zanim wstapila Polska do Unii . I za tamtych czasow traktowali nas z szacunkiem i przyjaznie niestety zmienilo sie to dajac Ci przyklad jak na ulicy uslyszales jezyk ojczysty to bylo dopiero wydarzenie :)Ci ktorzy byli wczesniej wiedza o czym mowa.

MORDORZG - mylisz sie moj przyjacielu czy zadales sobie trud przeczytania calego traktau ? czy wiesz ze ten traktat niweluje Polska konstytucje - przeczytasz zrozumiesz , czy wiesz ze traktat to nic innego jak konstytucja UE , czy wiesz ze w 2005 roku byla odrzucona przez kraje takie jak Francja i Holandia a pozniej takze Irlandia?Czy ty wiesz co to wybory demokratyczne - wybrani przez ludzi dla ludzi.
Jesli UKIP dojdzie do wladzy niestety mylisz sie przyjacielu nie wylecisz stad czy wiesz ze w tej Partii jest okolo 900 Polakow traktowani na rowno - widziales moze jak Nigel bronil stanowiska Polski ?Polskiej demokracji - Buzek i donald nawet nie raczyli odpowiedziec na to co powiedzial a powiedzial nasz historie.

Co zabrala ? co dopiero zabierze chciales powiedziec - wolnosc slowa , Brak demokracjii - referendum , Nasza flage , nasze symbole - wiesz ze w Parlamencie unii jest zabronione wystawianie flagi swojego kraju - wiedziales?
Grecja , Irlandia , chcesz wiecej przykladow ?
Swiatowa finansjera powiadasz - wiec popatrz na budzet , nowe podatki europejskie - sprawdz tak naprawde dla samego siebie co sie dzieje tak naprawde i wtedy daj odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=siNxseyi ... plpp_video
http://www.youtube.com/watch?v=Ufk92V-s ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=HZYKaAMj ... re=related
na poczatek :) poszukaj w necie i poczytaj - bede wdzieczny Pozdrawiam
Healing process complete . Keep Moving
Avatar użytkownika
Dj T
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 43
Dołączył: 14 sie 2011, 18:30
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 77
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Dj T » 19 lis 2011, 17:57 Re: Czy wiesz kto ?Cala prawda o Unii :(

Mordorzg - napisales bardzo madre slowa w Lacinie - zadaj sobie trud i poszukaj w necie co to naprawde jest Unia - pierwsze zalozenie unii bylo bardzo szczytne i sprawiedliwe a teraz ? Mamy Prezydenta Unii , Ministerstwo obrony Unii oraz mase ludzi o ktorych nie slyszales wczesniej - i teraz pytanie czy slyszales o glosowaniu na nich , czy byly jakies wybory , czy nam sie podoba czy nie w unii eu prawo ustala sie bez naszej wiedzy nie zauwazyles tego?Wracajac do Finansjery takze moge sie zgodzic ze ich wina jest kryzys lecz duzy udzial ma w tym Unia . Nie opieraj sie slepo na systemie . Pamietasz czasy jak ludzi jezdzili do pracy do NRF , Belgii , Grecjii by zarobic na dom , zycie ?Zarabiales srednio w 1miesiac co 1,5 roku i tez nie placiles podatku dopoki ktos Cie nie podje..l do skarbowki . Wspolna Waluta teraz to klopot .Popatrz co sie dzieje z cala Unia 60% spoleczenstwa jest przeciwko tej skorumpowanej instytucjii.
Healing process complete . Keep Moving
Avatar użytkownika
Dj T
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 43
Dołączył: 14 sie 2011, 18:30
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 77
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Thesignerka » 19 lis 2011, 18:05 Re: Czy wiesz kto ?Cala prawda o Unii :(

oczywiste ze do uni sie przyjmuje panstwa czlonkowskie zeby na nich zarabiac, daje sie marchewe na kiju na przynete i to tyle. Cel: uzaleznic gospodarke od innych panstw, ich monopolu na dane galezie przemyslu, na swiecie nie ma altruistow, nie w polityce, nie w gospodarce :D Mielismy na Akademi Marynarki niezle wyklady o tym czym jest w sumie Unia, NATO itp, wiec prawda taka ze nam nie pomoga, ale jakbysmy sie wypieli i tak by dopieli swojego. Dla lubiacych "weszyc" polecam filmik na Youtube "spowiedz agenta" o interesach np firmy texaco albo poszperac o polityce firmy m o s a n t o, ktora jest potentatem na ryznku zywnosci modyfikowanej.

Ale o losy swiata jestem spokojna, system na bank pierdyknie, bedzie wojna i wszystko sie unormuje, ludzie beda zajeci odbudowa cywilizacji, bogaci dalej beda spac na pieniadzach, robole beda robic i biedowac jak zawsze, jak od setek lat :)

Osobiscie najchetniej mieszkalabym gdzies w pip w Rosji, w jakiejs uroczej miejscowosci gdzie ulice sie biela... doslownie i nie tylko.

Dodano: -- 19 lis 2011, o 18:09 --

nie rozumiem wpisow typu:

pracujesz legalnie w UK

jako argumentu za, mozna bylo przed wejsciem do UE pracowac legalnie w UK, tyle ze trezba bylo sie postarac, moze nawet wtedy bylo lepiej, przyjezdzali ludzie ktorzy chcieli pracowac a nie kisic sie na bezrobociu i zasilkach, bydlo bylo w oborze, ludzie z glowa na karku w UK :D

sorry ze tak ostro, ale gdyby tylko UE bylo furtka do pracy tutaj to ulice pokryla by biel :)
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
Avatar użytkownika
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posty: 232
Dołączyła: 19 lut 2011, 12:39
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Mordorzg » 19 lis 2011, 18:38 Re: Czy wiesz kto ?Cala prawda o Unii :(

Thesignerka napisał(a):nie rozumiem wpisow typu:

pracujesz legalnie w UK


Trzeba było się "bardzo" postarać aby dostać legalną pracę za granicą i dotyczyło to nielicznych.
Członkostwo w UE daje nam możliwość podjęcia pracy i zamieszkania praktycznie na terenie całej UE w dowolnej chwili. Nie pasuje mi UK jadę do Holandii, znudzi mi się jadę do Hiszpanii. Wcześniej takiej możliwości MY Polacy nie mieliśmy.

Thesignerka napisał(a):oczywiste ze do uni sie przyjmuje panstwa czlonkowskie zeby na nich zarabiac, daje sie marchewe na kiju na przynete i to tyle

Tak to już na świecie jest, że nic nie ma za darmo. Problem ten dotyczy wszelkich układów polityczno/gospodarczych.

Thesignerka napisał(a):Ale o losy swiata jestem spokojna, system na bank pierdyknie, bedzie wojna i wszystko sie unormuje, ludzie beda zajeci odbudowa cywilizacji, bogaci dalej beda spac na pieniadzach, robole beda robic i biedowac jak zawsze, jak od setek lat :)

Osobiscie najchetniej mieszkalabym gdzies w pip w Rosji, w jakiejs uroczej miejscowosci gdzie ulice sie biela... doslownie i nie tylko.


I tu się z Tobą zgadzam na 1000%.
Historycy już dawno ukuli dość drastyczną ale prawdziwą teorię.
Jeśli na świecie narasta kryzys finansowy oraz trwa impas polityczny (brak rozwiązań na narastające problemy społeczno polityczne), dochodzi do wojen.
W efekcie wojna rozwiązuje dwa podstawowe problemy:
- przeludnienie a co za tym idzie zmniejszenie bezrobocia;
- ożywienie gospodarki, przemysł zbrojeniowy oraz odbudowa powojenna.

Też chciałbym mieszkać gdzieś daleko w dziczy z dala od cywilizacji.
"Prius quam exaudias, ne iudices"-nie sądź zanim nie wysłuchasz.

Mordorzg
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Wiek: 48
Dołączył: 28 sie 2006, 10:06
Lokalizacja: Rowley Regis, Birmingham
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lemon » 19 lis 2011, 18:55 Re: Czy wiesz kto ?Cala prawda o Unii :(

Thesignerka :
„o losy swiata jestem spokojna, system na bank pierdyknie, bedzie wojna i wszystko sie unormuje”
Cóż, wiele Cię nie na nauczono w tej szkółce morskiej, bo Twoje wywody są na poziomie piętnastolatki. Oczywiście za pomocą sofizmatów możesz zawsze przekonywać że czerń jest bielą (nawet ta na rosyjskich ulicach).
Oj mógłbym pisać wiele, jednak nie warto komentować Twoich żałosnych wniosków do których doszłaś zapewne z wielkim wysiłkiem. Ciekawy jest natomiast fakt, iż ludzie, którzy nic w życiu nie osiągnęli, najgłośniej komentują poczynania innych, od prozy życia codziennego do najbardziej złożonych aspektów politycznych… cóż kompleksy.. no a do Rosji droga otwarta …ruszaj… :D
Ps.
Ja również przepraszam że tak ostro..nie jestem radykałem, jestem uczulony na głupotę ludzką po prostu..

lemon
Raczkujący
 
 
Posty: 56
Dołączył: 27 lip 2009, 17:20
Reputacja: 10
Neutralny
Góra
-1

KobietaPostNapisane przez Thesignerka » 19 lis 2011, 19:11 Re: Czy wiesz kto ?Cala prawda o Unii :(

no to chyba wlasna takze, bo chyba nie sadzisz ze bede tu elaboraty pisac z bezp narodowego lol.
Oczywiscie zawsze mozna zarzucic komentarzowi na przyslowiowe dwie linijki ze nie opiera sie na niczym, tymczasem sam wystosowales niezle pustoslowie, no i sklad mysl ze nie niczego nie osiagnelam? Dla poprawy wlasnych wynikow?

musisz miec jakis wielki problem, bo ja przynajmniej skomentowalam watek na temat, a ty kompletnie personalnie, wnioskuje po tym , ze chyba najbardziej przerasta Cie mysl ze ktos moze miec zdanie na wiele tematow :) otoz jest to mozliwe, jesli interesujesz sie wieloma aspektami zycia i udzielasz sie w kilku ciekawych miejscach poza forum i warehousem :*


jak pisalam wczesniej, piekne byly czasy jak bydla miejscie bylo w oborze ;)


co do starania sie, nie wiem czy to bylo jakies nieosiagalne, sporo moich znajomych i ludzi z rodziny siedzi tu jeszcze sprzed Polski w UE, nie stawali na rzesach, po prostu mieli dobre specjalizacje, jezyk perfect, odlozona kase i "leb na karku" zadnego szurania sie na zarobione pieniadze, zadnego lansu blansu, po prostu solidne inwestowanie w kariere. Ale przyznaje ze nie sa ludzmi myslacymi tylko o zarobku na szmaty i szpanie przed znajomymi :]
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
Avatar użytkownika
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posty: 232
Dołączyła: 19 lut 2011, 12:39
Reputacja: 67
Poczciwy
Góra
-2

MężczyznaPostNapisane przez Dj T » 19 lis 2011, 21:50 Re: Czy wiesz kto ?Cala prawda o Unii :(

A moze tak wrocicie do tematu ? i przeczytacie posty ktore sa powyzej ? dopiero teraz zostaly zamieszczone a wyslalem je wczesniej .To sa odpowiedzi dla Lemona i Mordorzg

Dodano: -- 19 lis 2011, 22:51 --

Dj T napisał(a):Lemon nie jestem rodowym brytem :) ale moj dziadek byl tutaj przed wojna i w czasie wojny w sumie 14 lat . Co do tego czy moge legalnie pracowac gdyby nie unia - oczywiscie bylem tutaj zanim wstapila Polska do Unii . I za tamtych czasow traktowali nas z szacunkiem i przyjaznie niestety zmienilo sie to dajac Ci przyklad jak na ulicy uslyszales jezyk ojczysty to bylo dopiero wydarzenie :)Ci ktorzy byli wczesniej wiedza o czym mowa.

MORDORZG - mylisz sie moj przyjacielu czy zadales sobie trud przeczytania calego traktau ? czy wiesz ze ten traktat niweluje Polska konstytucje - przeczytasz zrozumiesz , czy wiesz ze traktat to nic innego jak konstytucja UE , czy wiesz ze w 2005 roku byla odrzucona przez kraje takie jak Francja i Holandia a pozniej takze Irlandia?Czy ty wiesz co to wybory demokratyczne - wybrani przez ludzi dla ludzi.
Jesli UKIP dojdzie do wladzy niestety mylisz sie przyjacielu nie wylecisz stad czy wiesz ze w tej Partii jest okolo 900 Polakow traktowani na rowno - widziales moze jak Nigel bronil stanowiska Polski ?Polskiej demokracji - Buzek i donald nawet nie raczyli odpowiedziec na to co powiedzial a powiedzial nasz historie.

Co zabrala ? co dopiero zabierze chciales powiedziec - wolnosc slowa , Brak demokracjii - referendum , Nasza flage , nasze symbole - wiesz ze w Parlamencie unii jest zabronione wystawianie flagi swojego kraju - wiedziales?
Grecja , Irlandia , chcesz wiecej przykladow ?
Swiatowa finansjera powiadasz - wiec popatrz na budzet , nowe podatki europejskie - sprawdz tak naprawde dla samego siebie co sie dzieje tak naprawde i wtedy daj odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=siNxseyi ... plpp_video
http://www.youtube.com/watch?v=Ufk92V-s ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=HZYKaAMj ... re=related
na poczatek :) poszukaj w necie i poczytaj - bede wdzieczny Pozdrawiam


Dodano: -- 19 lis 2011, 22:51 --

Dj T napisał(a):Mordorzg - napisales bardzo madre slowa w Lacinie - zadaj sobie trud i poszukaj w necie co to naprawde jest Unia - pierwsze zalozenie unii bylo bardzo szczytne i sprawiedliwe a teraz ? Mamy Prezydenta Unii , Ministerstwo obrony Unii oraz mase ludzi o ktorych nie slyszales wczesniej - i teraz pytanie czy slyszales o glosowaniu na nich , czy byly jakies wybory , czy nam sie podoba czy nie w unii eu prawo ustala sie bez naszej wiedzy nie zauwazyles tego?Wracajac do Finansjery takze moge sie zgodzic ze ich wina jest kryzys lecz duzy udzial ma w tym Unia . Nie opieraj sie slepo na systemie . Pamietasz czasy jak ludzi jezdzili do pracy do NRF , Belgii , Grecjii by zarobic na dom , zycie ?Zarabiales srednio w 1miesiac co 1,5 roku i tez nie placiles podatku dopoki ktos Cie nie podje..l do skarbowki . Wspolna Waluta teraz to klopot .Popatrz co sie dzieje z cala Unia 60% spoleczenstwa jest przeciwko tej skorumpowanej instytucjii.
Healing process complete . Keep Moving
Avatar użytkownika
Dj T
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 43
Dołączył: 14 sie 2011, 18:30
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 77
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez pomassage » 20 lis 2011, 01:56 Re: Czy wiesz kto ?Cala prawda o Unii :(

a wie ktoś może kiedy wybory do parlamentu w uk są. W sumie też nie chciałabym aby
UKIP doszło do władzy i nas z tond powywalało jak większość rodaków sądzę. <Mimo to uważam, że z wystąpieniem z Unii Anglia trochę by sobie nagrobiła, chodzi mi tutaj o przeszłość i nie daj borze przyszłość, a mianowicie o to, że w czasie wojny na polu walki zginęło mnóstwo Polaków w obronie ich kraju, niektórzy tak jak moi szefowie pamiętają o tym nadal i czczą ten okres przez jakiś czas nosząc poppy appeal o czym ja nawet wcześniej pojęcia nie miałam i co teraz jak nie potrzebni jesteśmy wyperniczać z Anglii, a jak nie daj boże przyszła by jakaś wojna między Wielką Brytanią kto im by pomógł, może ciapole? Europa dupą by się wtedy odwróciła jak oni także sądzę, że na rękę może im to nie być za bardzo. Poza tym nie zapominajmy, że my Polacy twardym narodem jesteśmy i jak będzie trzeba przeniesiemy się do Niemiec gdzie rynek dla nas otwarty i bliże domu (tzn Polski) zawsze damy sobie rade, od zawsze dajemy. Ja na ich miejscu naprawdę bardziej zajęłabym się imigrantami z poza krajów unii europejskiej gdyż oni do Europy nic nie wnoszą, a Wielkiej Brytanii zabierają benefity siedząc w domach i mnożąć się jak mrówki wypróżniając skarbiec państwa zmuszając tym samym do zmniejszenia lub cofnięcia niektórych benefitów wymuszając pójście do pracy rodowitym Brytyjczykom (nierzadko takim którzy nigdy nie pracował) który narzeka potem, że nas Polaków i całą reszta trzeba wypieprzyć bo zabieramy im prace której wcześniej nie chcieli nawet wykonywać bo po co skoro można było za te same pieniądze z benefitów w domu na dupie posiedzieć dlatego trzeba odstąpić od unii Europejskiej o podatkach idących w górę w ogóle już nie wspomnę. Dlatego też bynajmniej nie zgadzam się aby muzułmanie w Warszawie dostali zezwolenie na budowę meczetu nie chcę tego samego co jest tutaj ale to gdzie indziej jeżeli chcecie podyskutować to wejdźcie tutaj viewtopic.php?f=4&t=9654 lub też obejrzyjcie wypowiedz brytyjczyka (po polsku) co sądzi, zmusza do myślenia http://www.youtube.com/watch?v=tObLXlOntKs . Wracając do tematu co wnoszą z innych państw spoza Europy do Uk lub innych Państw nic ja czuje się tutaj jak u siebie w końcu jestem w Unni moje państwo jest związane z Unii bieże jak i zarówno wnosi mamy wspólny Europejski parlament. To tyle na ten temat.

pomassage
Początkujący
 
 
Posty: 39
Wiek: 34
Dołączyła: 15 lut 2011, 23:12
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mordorzg » 20 lis 2011, 09:33 Re: Czy wiesz kto ?Cala prawda o Unii :(

Dj T, Nie chcę Cię obrazić ani sprowadzić naszej dysputy do poziomu, który już się pojawił w tej dyskusji. A dyskutuje mi się z Tobą doskonale bo zawsze jestem otwarty na nowe tematy i kto wie może przekonasz mnie do Swoich przekonań.
Ale Twoje wypowiedzi trącą demagogią i ekstremizmem a wszelkie wypowiedzi niezgodne z Twoją ideologią sprowadzasz do niewiedzy oponenta. Wszystkie Swoje wypowiedzi popierasz wystąpieniami pana Nigela, może przedstawisz jeszcze dodatkowe fakty i osoby na potwierdzenie Swoich tez?.

Traktatu Lizbońskiego nie czytałem w całości ale znam jego założenia i główną część. Pytam więc w którym miejscu TL znosi Polską Konstytucję?.
Możliwość referendum nadal istnieje, wystarczy zebrać milion podpisów aby powołać Komisję, która może zarządzić referendum.
Opinia o tym, że TL to Konstytucja UE krąży wśród przeciwników TL. Miała powstać konstytucja ale miała zbyt wielu przeciwników więc zmieniono jej treść oraz zamierzenia i przemianowano na TL dając możliwość odrzucenia przez tych, którzy tego nie chcą więc jaka to konstytucja.
Tak wiem co to wybory demokratyczne bo biorę w nich czynny udział.
Członkostwo Polaków w UKIP nie jest dla mnie gwarancją pozostawienia Polskich Imigrantów w UK. Zresztą sam pan Nigel w jednej z przytoczonych przez Ciebie wypowiedzi określa "swobodny przepływ pracowników w UE za całkowicie bezsensowny".
Nie orientuję się jak jest z użyciem symboli narodowych w samym budynku parlamentu, ale wiem że przed budynkiem na masztach umieszczone są flagi wszystkich narodów. Po za tym uważam osobiście, że w europarlamencie reprezentujemy jeden "naród" bez podziałów więc po co afiszowanie swojej narodowości?.
Co do kryzysu w Irlandii i Grecji to zostały one wywołane kryzysem światowym, który swój początek miał w USA. A państwa europejskie poradziły sobie z tym lepiej lub gorzej w zależności od zaradności polityków oraz stanu gospodarki więc gdzie wina UE, która wspomaga te kraje w podniesieniu się z dołka ale oczywiście żąda czegoś w zamian. W tym przypadku planów oszczędnościowych.
Co do symboli narodowych to póki jestem Polakiem to będę ich używał kiedy chcę i UE mi tego nie zabroni oraz żaden z krajów członkowskich w żaden sposób się na to nie zgodzi, w tym punkcie idziesz jak Nigel grając na nacjonalizmie nie mając ku temu żadnych podstaw.
"Prius quam exaudias, ne iudices"-nie sądź zanim nie wysłuchasz.

Mordorzg
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Wiek: 48
Dołączył: 28 sie 2006, 10:06
Lokalizacja: Rowley Regis, Birmingham
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dj T » 20 lis 2011, 12:31 Re: Czy wiesz kto ?Cala prawda o Unii :(

Witaj mordorzg . Milo slyszec ze jestes otwarty na dialog i fakty .Nie sprowadzam do niewiedzy zadaje Tobie pytania ktore powoduja ze zaczynasz szukac powiazanych watkow na ktore wczesniej nie zwrociles uwagi co powoduje ze ukazuje Ci sie wiecej faktow tych prawdziwych.Opieram sie nie tylko na wystapieniach Nigela ale takze sprawdz - Vaclaw Klaus przezydent czech gdy przyjechal na przemowienie do europarlamentu i zaczal przemawiac co mysli i jakie sa jego obawy 200 europoslow poprostu wyszlo nie chcialo go sluchac .
http://www.youtube.com/watch?v=P0asTC9P ... re=related
Nastepny Pan to Daniel Hannan nistety juz usuniety :(lecz ciagle aktywny:)
http://www.youtube.com/watch?v=ad4CTWwy ... re=related
A z naszej rodzimej ziemi Pan Janusz Korwin Mikke - jedyny w Polsce ktory mysli o tym zeby obecnie jak i w przyszlosci nam oraz naszym dziecia zylo sie naprawde dobrze.

Co Traktatu Lizbonskiego to wciaz jest Konstytucja UE czy naprawde tego nie widzisz ? Tylko pod inna nazwa tutaj zamieszczam caly traktat z wyszczegolnieniami
http://7777777blog.wordpress.com/2010/1 ... paragrafy/ Pytasz w ktorym miejscu znosi Polska Konstytucje zaznaczone na czerwono oraz pogrubione na czarno. Wnioski odrazu same sie nasuwaja niestety:(
Co do Referendum zgadza sie zwolaja referendum ludzie sie podpisza ze nie nie chcemy - po czym trafia to do parlamentu oraz euparlamentu a oni juz zrobia swoje i nie przejma sie nawet naszymi glosami bo w UE prawo jest ustanawiane wiekszoscia:(9-1 ustawa przechodzi nawet 9-3 ustawa przechodzi a to nie jest demokracja zgadzasz sie ze mna?
Chwala Ci za to ze bierzesz udzial w wyborach - czyli jestes jednostka myslaca .
Wracajac do kryzysku w Irlandi - papatrz na to Irlandia powiedziala nie - odrazu dostali kryzys najbardziej dotkliwy w calej Eu tylko dlatego ze powiedzieli nie to jest zaleznosc jesli nalezysz do Unii moga Cie odciac od wszelkiego dobra by osiagnac cel - i zobacz 3 tygodnie pozniej co sie stalo odrazu powiedzieli tak i co w pierwszym tygodniu po powiedzeniu tak intel , Dell , oraz jeszcze 2 firmy musiel zwolnic po prawie 1500 pracownikow kazdy .
Grecja -widziales co sie dzieje na ulicach grecjii - pamietasz Argentyne w 2006?lub 07 bo juz nie pamietam.Grecja nie przetrwa w strefie euro nie moga nawet pierdnac bez zgody Unii banka spekulacyjna pekla:((Napewno pamietasz Grecje z wczesniejszych lat - zylo im sie naprawde swietnie zarabiali na turystyce swojej tradyci , klimacie byli samowystarczalni jako kraj mieli swoja walute swoj dlug swoje rozwiazania a teraz ???
symbole narodowe zgadza sie sa na zewnatrz budynkow i chwala za to ale w srodku zapomnij nie da rady - jesli myslisz ze bedziesz mogl uzywac swoich symboli kiedy chcesz i jak chcesz moj przyjacielu jestes juz w bledzie napewno slyszales o orzelkach na koszulce a raczej braku , slyszales o propozycji unii by zastapic symbole narodowe flaga Unii? Sportowcy wypowiedzieli sie NIE!!!I chwala im za to:))
EUROPA nigdy nie bedzie jednym narodem nigdy nim nie byla i nie bedzie - kazdy czlowiek jest indywidualny tak jak i kazde Panstwo.Znajde Dla Ciebie Filmik w ktorym przewodniczacy komisji mowi ze w europarlamencie wywieszanie swoich flag oraz symboli jest zabronione - po obejrzeniu tego moja szczeka odbila sie od podlogi:((

Dodano: -- 20 lis 2011, o 12:43 --

Prosze obejrzyj dokladnie- niestety nie udalo mi sie znalesc z Pl napisami:(
http://www.youtube.com/watch?v=hgLxgdNFwhE
Healing process complete . Keep Moving
Avatar użytkownika
Dj T
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 43
Dołączył: 14 sie 2011, 18:30
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 77
Poczciwy

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE