Augustów -> Wolverhampton

Przedstaw się innym użytkownikom naszego forum i napisz jak do nas trafiłaś/eś.

MężczyznaPostNapisane przez ANDever » 14 gru 2012, 14:26 Augustów -> Wolverhampton

Witam!
Nazywam się Boguś. Na chwilę obecną mam ciągle jeszcze 23 lata, choć już w lutym walnie mi 24..

Około 10-14 stycznia 2013 roku zamierzam zjawić się w Wolverhampton, czyli niedaleko Birmingham. Mam w aucie 3 wolne siedzenia, więc mogę zabrać w tym czasie kogoś po trasie z Augustowa (woj. Podlaskie) lub innego regionu kraju, który nie będzie mi wybitnie nie na rękę (czyt- za daleko od zaplanowanej najprostszej trasy). Założyłem konto na tej stronie, gdyż jako jedyna ze znalezionych jest na czasie. Portal polonii w Wolverhampton jest martwy i chyba nikt tam nie zagląda poza botami siejącymi wszechobecny spam.

Jako, że nie znam tych okolic (Wolves i Bham) to proszę o kontakt osoby z pobliskich rejonów. Potrzebuję kogoś uprzejmego kto poleciłby jakiś pokój bądź niedrogie mieszkanko dla dwóch osób. Przyjeżdżam z kumplem, który będzie tam studiował informatykę i szukamy lokum i towarzystwa. Ja jadę zarabiać pieniądze i próbować poskładać jakoś swoje życie, bo na tę naszą Polskę już nie mam siły. Jakoś od września siedzę tu bez pracy i szkoda mojego życia żeby tak dalej siedzieć, więc wracam do UK, tym razem na stałe.

Byłem już w UK przez około pół roku, jednak na samym południu w Southampton. Wyjechałem dosyć spontanicznie i nic nie było przygotowane. Od razu zgłosiłem się po National Insurance Number, a pracę dostałem po 3 dniach od przyjazdu, jeszcze zanim otrzymałem ten NIN. Oczywiście był to typowy 'niewolniczy obóz pracy', jednak nie mając za wiele funduszy na przetrwanie - nie wybrzydzałem. Nie miałem wtedy własnego środka transportu, więc było dość ciężko, a opłacanie pokoju w cenie 80 funtów co tydzień było dość męczące. Parę razy na prawdę jechałem po bandzie, bo o ile praca zawsze jakaś się znalazła, to często nie mogłem do niej iść z braku możliwości dojazdu. tak więc ucząc się na błędach tym razem przyjeżdżam własnym autem, żeby te pierwsze pół roku jakoś tak lepiej wykorzystać.

Znam doskonale język angielski i nie boję się go stosować w praktyce. Tak więc jeżeli ktoś mógłby mi polecić też jakąś lokalizację na szukanie pracy, bądź też jakąś konkretną ofertę - będę bardzo wdzięczny. Ogólnie raczej nie chodzi mi o agencje, choć i ich lokalizacjami nie pogardzę. Szukam czegoś na stałe, żeby mieć pewność, że będzie za co ten niedobry angielski chleb kupić i mieszkanie opłacić. Nie miałem jeszcze czasu zbadać portalu i forum, więc jeżeli polecacie mi przeczytanie czegoś, co mogłoby mi pomóc w jakiś sposób to proszę o zamieszczenie linku.


Serdecznie wszystkich pozdrawiam i zachęcam do rozmowy, a także wspólnego spędzania wolnego czasu.
Avatar użytkownika
ANDever
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Wiek: 35
Dołączył: 14 gru 2012, 13:49
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez magda90 » 14 gru 2012, 21:03 Re: Augustów -> Wolverhampton

hej :) myślę że z doskonałym jezykiem angielskim i do tego własnym transportem znajdziesz pracę szybko:) nawet w agencji :) wystarczy mieć chęci i zapał do pracy w wszystko będzie ok:)
pozdrawiam

magda90
Początkujący
 
 
Posty: 31
Wiek: 33
Dołączyła: 30 mar 2012, 10:38
Reputacja: 2
Neutralny


Powrót do PRZEDSTAW SIĘ