Witam serdecznie :)

Przedstaw się innym użytkownikom naszego forum i napisz jak do nas trafiłaś/eś.

PostNapisane przez Guest » 6 lis 2015, 17:49 Witam serdecznie :)

Jestem mieszkanką B-ham (Erdington) od 3 tygodni, w UK od przeszło dwóch miesięcy. Mam na imię Magda i jestem nauczycielką języka angielskiego. Wciąż się tu aklimatyzuję i powoli przyzwyczajam do życia na Wyspach. Z racji tego, że "w kupie raźniej" :D , postanowiłam się zarejestrować na tym forum.
Jeśli chodzi o moje zainteresowania to przede wszystkim film (uwielbiam horrory, thrillery i dobre komedie oraz kino Noir), literatura brytyjska, podróże i ... układanie puzzli :D

Bardzo miło mi Was wszystkich poznać :grin:

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez diehardlorrydriver » 7 lis 2015, 22:10 Re: Witam serdecznie :)

Cześć Molly :grin:

diehardlorrydriver
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 7 lis 2015, 21:06
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 10 lis 2015, 09:00 Re: Witam serdecznie :)

Cześć :D

Ciekawi mnie czy są tu jacyś nauczyciele oprócz mnie, chętnie się powymieniam doświadczeniami :)

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez rajmocha » 11 lis 2015, 07:58 Re: Witam serdecznie :)

hej :)
na nauczycielem nie jestem ale chetnie puzzle poukladam :)

rajmocha
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączył: 28 sie 2015, 11:11
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez badwinnie » 11 lis 2015, 19:11 Re: Witam serdecznie :)

hej jestem Aga i chętnie dolacze się do tego ze "w kupie raźniej" :) wiec jeśli masz chec to napisz badwinie@o2.pl" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;

Dodano: -- 12 lis 2015, 20:32 --

Hej Molly daj znac czy dalej zbierasz ludzi do "kupy":) jestem Aga I jest jeszcze jeden kolega I fajnie bylo by sie spotkac I cos razem porobic:) maila podalam wczesniej wiec jak cos to pisz :)

badwinnie
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączyła: 11 lis 2015, 18:20
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Joachim91 » 28 lis 2015, 18:31 Re: Witam serdecznie :)

Czesc wam, mieszkaniec Erdington od 2 dni. Pozdrawiam :P

Joachim91
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 28 lis 2015, 18:17
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez IgaBor » 30 lis 2015, 09:27 Re: Witam serdecznie :)

Cześć. Z tej strony Iga, przyszła mieszkanka Banbury :)

IgaBor
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 37
Dołączyła: 30 lis 2015, 09:19
Reputacja: 0
Neutralny

Mężczyzna PostNapisane przez rgb » 6 gru 2015, 09:36 Re: Witam serdecznie :)

Strzałeczka

rgb
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 6 gru 2015, 09:33
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez niczeanin » 15 gru 2015, 12:08 Re: Witam serdecznie :)

Witam Molly, nick przypomina mi jeden z mojej top3 listy najlepszych filmow(wg mnie) czyli 'urodzeni mordercy', choc moge sie mylic bo juz lata cale tego fimlu nie widzialem. Mowisz ze lubisz kino noir jak i literature brytyjska wiec podejrzewam ze Terry Pratchet jest Ci dobrze znany , a moze takze klasyka kina trylogia Evil Dead?(wspominam o tym bo nakrecono serial ktory trzyma ten klimat szczegolnie 2 pierwsze odcinki 'ash vs evil dead')

osobiscie jestem w troche odmiennej sytuacji jako ze w uk i na erdingtonie juz mieszkalem lata temu jednak w zwiazku ze strata kontaktow starych znajomych(stracilem wszystkie numery telefonow) i moim powrotem do uk po prawie 2 latach trza by poznac nowych ludzi

jak nadal szukasz znajomych to prosze o kontakt, moze w koncu trafie na jakas inteligenta osobe z ktora mozna sensownie porozmawiac ;]

powodzenia!

niczeanin
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 15 gru 2015, 11:41
Reputacja: 0
Neutralny


Powrót do PRZEDSTAW SIĘ