Witajcie!

Przedstaw się innym użytkownikom naszego forum i napisz jak do nas trafiłaś/eś.

MężczyznaPostNapisane przez Dawido777 » 11 lut 2018, 19:48 Witajcie!

Witam serdecznie, jak łatwo się domyślić po nicku mam na imię Dawid, w tym roku skończę 35 lat, w Birmingham mieszkam i pracuję od około trzech miesięcy.

Kilka słów o mnie. Jeszcze kilka miesięcy temu byłem kierowcą tak zwanego tira w transporcie międzynarodowym. Spędziłem za kółkiem prawie dziesięć lat, ale formuła tej pracy dla mnie wyczerpała się. W końcu miałem dość spania w kabinie, nagonki na polskich kierowców w wielu krajach i przemierzania po raz tysięczny tych samych autostrad - i w ogóle chciałem odpocząć od "kółka". Moje powody rozpoczęcia pracy w Anglii są może dość nietypowe na tle innych historii. Nie przyjechałem się dorobić - pieniądze odkładam, może się na coś kiedyś przydadzą, może nie trzeba będzie liczyć w przyszłości na państwo w kwestii emerytury. Od dziecka Anglia mnie fascynowała, interesowałem się tym krajem, byłem i jestem wielkim fanem grupy Monty Pythona, więc dlaczego nie spróbować tu zamieszkać. Na dzień dzisiejszy nie wiem jeszcze czy będę chciał tu zostać na stałe, czy wrócę do Polski, zobaczymy co życie przyniesie i jaki pomysł na siebie znajdę.
Na to forum zawitałem, bo od jakiegoś czasu zaczyna doskwierać mi totalna samotność - może to miejsce będzie jakimś drobnym kroczkiem do zmiany tej sytuacji, a może nie - zobaczymy. Niestety moja poprzednia praca skutkowała tym, że wszelkie znajomości w Polsce sukcesywnie się urywały, niestety z rodziny też mi nikt praktycznie już nie został i tak oto zarówno Polska, jak i Anglia stały się dla mnie samotnymi wyspami - z tym, że ta druga jest wyspą dosłownie :) Kto wie, może na tym forum znajdę z kimś jakiś wspólny temat, tak czy inaczej, pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Jeszcze kilka słów o moich zainteresowaniach - uwielbiam czytać, dosłownie pochłaniam książki jak odkurzacz kurz - właściwie z każdego gatunku. Uwielbiam historię, nie pogardzę filozofią, lubię też sport i sesje rpg (te twarzą w twarz)., choć dawno nie miałem okazji w to się bawić. Jeszcze raz wszystkich witam i pozdrawiam!

Dawido777
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 lut 2018, 19:25
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez [Dorota] » 17 lut 2018, 18:33 Re: Witajcie!

Hej Dawid
Witam serdecznie na forum... ja dawno tu nie zagladalam, dzis w sumie przypadkowo tylko.. ale skorzystam z okazji by życzyc Tobie powodzenia i duzo zadowolenia z odkrywania nowych miejsc w Anglii..
pozdrawiam
ND
Avatar użytkownika
[Dorota]
Początkujący
 
 
Posty: 19
Wiek: 38
Dołączyła: 28 maja 2016, 23:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 18 lut 2018, 11:11 Re: Witajcie!

Witaj Dawid powodzenia a może i do zobaczenia na którymś spotkaniu.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy


Powrót do PRZEDSTAW SIĘ