Jestem nowy wiec sie witam

Przedstaw się innym użytkownikom naszego forum i napisz jak do nas trafiłaś/eś.

MężczyznaPostNapisane przez emigrant333 » 19 sie 2010, 21:06 Jestem nowy wiec sie witam

Witam wszystkich serdecznie trafilem na Wasza ups Nasza strone poniewaz zastanawiam sie nad ew.przeprowadzka z zielonej wyspy wlasnie w okolice mysle ze birmingham.Jestem calkowicie zielony w temacie owego miasta wiec licze,ze na forum dowiem sie czegos co ulatwi mi podjecie decyzji,bo zastanawiam sie pomiedzy ew UK lub powrot do PL.Wiec witajcie drodzy forumowicze. :roll:

emigrant333
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 19 sie 2010, 20:47
Lokalizacja: ireland
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Acid Drinker » 20 sie 2010, 02:37 Re: Jestem nowy wiec sie witam

Cześć zielony :!:

emigrant333 napisał(a):UK lub powrot do PL


Odbiło ci? :P
Pozdrawiam.
Andrzej.
Avatar użytkownika
Acid Drinker
Stały Bywalec
 
 
Posty: 420
Wiek: 41
Dołączył: 21 gru 2009, 00:25
Lokalizacja: Erdington/Radom
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Tasia » 29 sie 2010, 16:35 Re: Jestem nowy wiec sie witam

Powrotu nie polecam, a życie w Anglii, a zwłaszcza w okolicach Birmingham jest ciekawe i łatwe.
Avatar użytkownika
Tasia
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Wiek: 30
Dołączyła: 28 maja 2010, 22:49
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez emigrant333 » 21 wrz 2010, 00:20 Re: Jestem nowy wiec sie witam

Witam ponownie.Wiec jednak UK tyle ze zycie pokierowalo mnie do Leicester tam znalazlem prace wiec jade,zobacze jak bedzie. Poki co irlandie zawieszam tz chorobowe :-D .Swoja droga z moich spostrzezen stwierdzam,ze w uk i tak jest w miare ok bo prace znalazlem po 2 tygodniach siedzenia przy komputerze w irl.wiec chyba tam polak nie jest wrogiem publicznym nr1 tak jak ma to miejsce w irl.Dodam,ze od roku staralem sie zmienic prace i co?zero nic!tak jak bym mial cos wypisane na czole.Czesto bywalo,ze na zajutrz po ukazaniu sie ogloszenia w prasie pukam do dzrzwi mowie halo i ze przeczytalem ogloszenie a oni na to ze nikogo niepotrzeboja.Zreszta co wylewniejsi irlole w prost mowili ze jest ogolna zmowa milczenia aby fornersow niezatrudniac.Wiec niema tu czego szukac i trzeba sie z tat zawijac i oby sie udalo.Pozdrawiam.

emigrant333
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 19 sie 2010, 20:47
Lokalizacja: ireland
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez green » 25 wrz 2010, 14:02 Re: Jestem nowy wiec sie witam

piszesz o poludniowej irlandii?

green
Początkujący
 
 
Posty: 16
Dołączyła: 14 wrz 2010, 08:19
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez emigrant333 » 27 wrz 2010, 22:22 Re: Jestem nowy wiec sie witam

Osobiscie mieszkam w N Ireland i moje spostrzezenia tycza sie tej czesci wyspy,aczkolwiek z relacji znajomych to sytuacja w poludniowej irl duzo sie nie rozni tyle ze tam glownym powodem trudnosci w znalezieniu pracy jest ogolny jej brak.Niechec do fornersow jest na drugim miejscu i tez odczuwalna.Niewiem jak w ROI ale w N.I. to juz nawed i w panstwowych biurach typu revenue,jobcentre i housing executive daje sie odczuc daleko idaca niechec.Czasami mysle sobie,ze ludzie nie mowiacy po angielsku sa tu duzo szczesliwsi bo nierozumieja tego czego zapewniam i tak nie chcieli by uslyszec.

emigrant333
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 19 sie 2010, 20:47
Lokalizacja: ireland
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez green » 28 wrz 2010, 13:06 Re: Jestem nowy wiec sie witam

no to witaj w klubie my tez mieszkamy w NI w Belfascie i pomalu szykujemy sie do wyprowadzki do Birmingham .Maz juz tam pracuje ja z dziecmi mysle ze za jakis rok sie wyprowadzimy z Belfastu.

green
Początkujący
 
 
Posty: 16
Dołączyła: 14 wrz 2010, 08:19
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez emigrant333 » 28 wrz 2010, 18:40 Re: Jestem nowy wiec sie witam

No nam pojdzie to duzo szybciej jesli uda mi sie w uk to dluzej miesiaca sam siedziec nie bede,a jesli sie nie uda to trzeba bedzie do czerwca sie w N.I. przemeczyc i wtedy powrot do PL

emigrant333
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 19 sie 2010, 20:47
Lokalizacja: ireland
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez PaulaKiss » 25 paź 2010, 19:14 Re: Jestem nowy wiec sie witam

Aj zapraszamy do naszego kącik "malutkiego miasteczka" . Akurat polecam .

Miło poznać :)

PaulaKiss
Początkujący
 
 
Posty: 15
Wiek: 33
Dołączyła: 25 paź 2010, 16:23
Lokalizacja: Birmingham-Szczecin
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 28 paź 2010, 00:26 Re: Jestem nowy wiec sie witam

ztrójkowany emigrancie, powodzenia życzę,
mimo wszystko w UK jest w miarę normalnie,
da się żyć,
daj czasem znać jak Ci się układa
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy


Powrót do PRZEDSTAW SIĘ