ja tez chce sie przywitac

Przedstaw się innym użytkownikom naszego forum i napisz jak do nas trafiłaś/eś.

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 10 sty 2007, 14:24 ja tez chce sie przywitac

to moj drugi pobyt tutaj...
Mam 30 lat, przyjechalam tu z Gdanska.
Mieszkam W Willenhall.
Bardzo podoba mi sie portal, kozystam z niego od jakiegos czasu.
Podjelam decyzje, ze to najwyzszy czas zeby sie ujawnic.

Moim cichym marzeniem jest stworzenie tutaj organizacji pozarzadowej wspierajacej naszych Ziomkow. Na razie to tylko marzenie, ale kto wie, moze kozystanie z forum bedzie pierwszym krokiem do poznania ludzi majacych podobne cele:)

pozdrawiam
Aska

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 10 sty 2007, 17:01 Re: ja tez chce sie przywitac

Witaj bardzo serdecznie :) bardzo dobry pomysl :)

Pozdrawiam :)
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 10 sty 2007, 17:39 Re: ja tez chce sie przywitac

Witam trójmiasto - ja również z jestem z gdańska

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 10 sty 2007, 19:15 Re: ja tez chce sie przywitac

cześć ktAśieńka, witamy ujawnioną tajną forumowiczkę-szpiegowniczkę. chciałem zauważyć że to właśnie na gdańskiej plaży pewnego zimnego dnia letniego zyskałem swój jakże szlachetny przydomek plażermen, w którym drugie "e" jest e symbolicznym, które symbolizuje "a"
pozdrawiać ;)

co do organizacji pozarządowej to chętnie zaprzągłbym się w szeregi jakby coś się tworzyło - mój fach to adm. publ.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez dread » 10 sty 2007, 19:59 Re: ja tez chce sie przywitac

elo. w takim razie czym sie zajmujesz,albo zajmowalas w przeszlosci, co pozwala Ci sadzic, ze sobie z tym poradzisz??? masz jakiekolwiek doswiadczenie w takiej dzialalnosci. a tak poza tym, czym wogole taka organizacja mialaby sie zajac???
pozdrawiam

p.s. nie mowie,ze pomysl jest zly!!!

dread
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 3 sty 2007, 08:23
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 10 sty 2007, 22:51 Re: ja tez chce sie przywitac

dread, hejka:) a powiedz mi czy Ty masz jakis pomysl ?
Moze Ktosienka ma bardzo duzo doswiadczenia a moze nie ma wcale.... a moze kiedys ujawni cos wiecej :)
Pojawila sie dzis na forum i jezeli bedzie chciala to powie cos wiecej o sobie..

Pozdrowka
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez dread » 11 sty 2007, 10:55 Re: ja tez chce sie przywitac

no pewnie tak. widze,ze odebrales moja ocene jako krytyke,jesli tak to mylne wrazenie. wlasnie chcialbym sie dowiedziec czegos wiecej o niej i o tym pomysle i zobaczyc, czy gra warta swieczki....
ja narazie nie mysle az tak ambitnie,zeby tworzyc organizacje tego typu, moze ze wzgledu na brak czasu,ale w przyszlosci czemu nie.
poza tym wydaje mi sie,ze niestety jestesmy narodem, ktoremu trudno jest sie zorganizowac,wiec moze byc z tym problem....choc za granicami panstwa zawsze lepiej nam szlo, jak pokazuje historia

pozdro

dread
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 3 sty 2007, 08:23
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 12 sty 2007, 14:12 Re: ja tez chce sie przywitac

Dziekuje wszystkim za mile przyjecie,
Fajnie z moje rodzinne strony kojaza Wam sie milo
Bogunia- z jakiej czesci 3 miasta pochodzisz? ( ja jestem z Wrzeszcza)
Plażermenowi gratuluje szlachetnego przydomka.

Oj, wsiadlabym sobie na rower i na plaze pognala zobaczyc sztormowe fale...

Pomysl dotyczacy organizacji pozarzadowej jest jeszcze w powijakach, chcialabym jednak, aby spelniala ona 3 funkcje: pomocowa i integracyjna dla naszych rodakow w UK oraz promujaca polska kulture w UK.

Doswiadczenia organizacyjne roznego typu posiadam, w zarzadzie nieduzego stowarzyszenia w PL dzialalam przed wyjazdem do UK, w innym mialam troszke wolontariackich zajec, kilka szkolen z organizacji dzialalnosci 3-go sektora i pozyskiwania funduszy ( w tym z EFSu) no i przede wszytkim duzo wiary i entuzjazmu. Z doswiadczenia wiem, ze te ostanie w tego typu przedsiewzieciach sa najwazniejsze- tak wiec, kto wie... moze projekt zacznie rumiencow nabierac wlasnie na lamach tego forum

Pozdrawiam
Ktoska

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 12 sty 2007, 19:10 Re: ja tez chce sie przywitac

ja mieszkałem na chełmie jak pracowałem w Gdańsku, ale to było dość krótko
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez bham_ster » 13 sty 2007, 19:04 Re: ja tez chce sie przywitac

:???:
Ufff...
A czy nie sądzisz że może zostawić to tak jak jest? Może czasami nie warto pomagać? Może my - Polacy powinniśmy w końcu zacząć sami walczyć o naszą przyszłość?
To bardzo chwalebne że myślisz o innych ale czasem, w tym dziwnym Świecie, warto pozostawić ludzi "selekcji naturalnej"? Przecież nie każdemu musi się udać. Nie przepadam za politykierstwem - a tak właśnie powiało.
Chcesz promować polską kulturę? Ta jedna rzecz jest ostatnią pod jaką mogę się podpisać.
By : "Polacy nie róbcie nam tu drugiej Polski" nie stało się prawdą!!
...znów będę musiał rzucić kośćmi... :grin:
Avatar użytkownika
bham_ster
Początkujący
 
 
Posty: 45
Wiek: 45
Dołączył: 13 sty 2007, 17:40
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 13 sty 2007, 19:29 Re: ja tez chce sie przywitac

bham_ster, Masz racje "Polacy nie róbcie nam tu drugiej Polski" w koncu nie jestesmy u siebie.
Ale moim zdaniem warto jest pomagac innym ktorzy tej pomocy potrzebuja.A jest ich bardzo wielu i czasem mala pomoc to dla nich ogromny krok do przodu.

Podrawiam
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 13 sty 2007, 20:36 Re: ja tez chce sie przywitac

Ja z Przymorza - jazda rowerem lub rolki na deptaku tego nejbardziej mi brak

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kodi » 14 sty 2007, 00:41 Re: ja tez chce sie przywitac

bogunia,

Polecam solihul i jazed na lyzwach na tamtejszym lodowisku... my sie jutro tam wybieramy... pozdrawiam
The_Saints_Are_Coming
Avatar użytkownika
kodi
Stały Bywalec
 
 
Posty: 355
Wiek: 44
Dołączył: 1 sty 2007, 22:11
Lokalizacja: ERDINGTON
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 14 sty 2007, 17:17 Re: ja tez chce sie przywitac

bham_ster napisał(a)::???:

Mo¿e czasami nie warto pomagaæ?


Nie przepadam za politykierstwem - a tak w³a¶nie powia³o.



Chyba warto pomagac tylko czasami ta pomoc obraca sie przeciwko pomagajacemu.
A co niektorym brak nawet kultury zeby powiedziec chociaz dziekuje.


Wlasnie. Tylko nie agitacja polityczna. Polityka wystarczajaco duzo juz napsula w naszym wspanialym kraju nad Wisla. Polityka to mrzonki i tyle na ten temat.
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 14 sty 2007, 20:04 Re: ja tez chce sie przywitac

kodi napisał(a):bogunia,

Polecam solihul i jazed na lyzwach na tamtejszym lodowisku... my sie jutro tam wybieramy... pozdrawiam


Byłam tam kilka razy, super zabawa! tylko niestety nie mam teraz czasu, ale jak następnym razem sie wybierzecie to dajcie znać może się przyłącze.

pozdrawaim

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

Powrót do PRZEDSTAW SIĘ