Siłownia, sklep z suplementami - Handsworth.

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

MężczyznaPostNapisane przez RoCeS » 24 lut 2012, 21:43 Siłownia, sklep z suplementami - Handsworth.

Witam, chciałbym dostać jakieś info na temat Handsworth Leisure Centre bądź innej siłowni w pobliżu. Słyszałem, że ta siłownia jest darmowa dla mieszkańców handsworth'u. Ewentualnie chętnie posłucham opinii o innych siłowniach. Kolejna sprawa to sklep z suplementami na rookery rd., orientuje się ktoś jakie ceny mają w tym sklepie? Jeżeli jest ktoś z mojej okolicy to chętnie podepnę się pod niego, we 2-jkę zawsze raźniej. Pozdrawiam

RoCeS
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 37
Dołączył: 24 paź 2008, 15:15
Lokalizacja: Polska :)
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez KaasiaH. » 27 lut 2012, 18:22 Re: Siłownia, sklep z suplementami - Handsworth.

Dołączam się do pytania :) Niedawno przeprowadziłam się na Handsworth i też obiło mi się uszy, że to centrum dla mieszkańców tej dzielnicy jest za free. Tylko jakoś nigdzie nie mogę nic znaleźć na ten temat. Razem z ReCeS będziemy wdzięczni za wszelkie info :D
Avatar użytkownika
KaasiaH.
Początkujący
 
 
Posty: 28
Wiek: 37
Dołączyła: 2 sty 2012, 12:58
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez szumel » 28 lut 2012, 08:41 Re: Siłownia, sklep z suplementami - Handsworth.

Ta siłownia znajduje się w tym dużym budynku w Handsworth Parku. Co do godzin otwarcia to nie wiem bo nie byłem tam. Ja chodzę na niedawno otwartą na Lozells.
http://www.facebook.com/Musclefactorysport.centre

szumel
Początkujący
 
 
Posty: 25
Wiek: 34
Dołączył: 5 sie 2009, 10:17
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez StepByStep » 28 lut 2012, 18:37 Re: Siłownia, sklep z suplementami - Handsworth.

Siłownia w parku jest darmowa dla tych, którzy płacą council tax. Znajduje się tam również basen. Wystarczy wziąć rachunek i przejść się tam. Wyrobiona karta ważna jest nie tylko w tej siłowni, ale w wielu innych tzw. Leisure Centre na terenie Birmingham-tak przynajmniej było gdy się zapisywałam 2 lata temu. Najlepiej sprawdzić na stronie
http://www.birmingham.gov.uk/membership
A suplementy i odżywki najlepiej zamawiać z internetu-więcej promocji, zniżek, zbieranie punktów :D
nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze :)
Avatar użytkownika
StepByStep
Rozeznany
 
 
Posty: 159
Wiek: 37
Dołączyła: 6 sty 2008, 14:18
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez monique » 28 lut 2012, 20:10 Re: Siłownia, sklep z suplementami - Handsworth.

Autorze, poszło info na priv względem sklepu. Choć nie wiem czy nie lepiej przepatrzeć ebay.

monique
Rozeznany
 
 
Posty: 141
Wiek: 43
Dołączyła: 9 mar 2010, 13:31
Reputacja: 34
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez RoCeS » 28 lut 2012, 21:12 Re: Siłownia, sklep z suplementami - Handsworth.

Przejrzałem okoliczne sklepy i zdecydowanie lepiej wypada ebay, nie tylko ze względu na ceny ale również promocję itp. Kolego szumel możesz coś więcej powiedzieć o tej siłowni na lozells, odnośnie ceny, tłoku, sprzętu itd. Wiem, że jest też siłownia na soho rd. na przeciwko Lidla ale nie znam nikogo kto tam chodzi. Pozdrawiam

RoCeS
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 37
Dołączył: 24 paź 2008, 15:15
Lokalizacja: Polska :)
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez webster20 » 25 cze 2012, 11:01 Re: Siłownia, sklep z suplementami - Handsworth.

Ja trenowalem na silce na soho rd (na przeciw Lidla) duzo sprzetu, 25£ za miecha. Sauna. Osobna sala do rozgrzewek.W pn, sr, pt sala do rozgrzewek i sauna jest dla Pan,a w inne dni dla Panow. Osobiscie polecam silke.

webster20
 
 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT