Piatek mecz

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

KobietaPostNapisane przez Mean Girl » 8 cze 2012, 18:41 Re: Piatek mecz

wiec tak...obejrzalam mecz i stwierdzam iz nasi bardzo ladnie grali ...wielkie brawa dla nich za akcje podbramkowe I pieknego gola...pierwsza polowa nalezala do nas.. :597: druga czesc meczu smialam sie do kolezanki ze Grecy sie najedli naszego jedzenia :067: i nabrali sil :D. Szkoda mi tylko Szczesnego bo nieslusznie dostal czerwona kartke ;-(
I hate two faced people. It's hard to decide which face to slap first.
Avatar użytkownika
Mean Girl
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Dołączyła: 18 maja 2012, 09:08
Reputacja: -15
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez Dj T » 8 cze 2012, 20:34 Re: Piatek mecz

Szczesny poswiecil siebie za co wielkie brawa fakt ze nie zagra w nastepnym spotkaniu ale mamy Tytonia ktory pokazal sie z jak najlepszej strony.Uwazam ze mecz byl naprawde bardzo dobry i chlopaki sie pokazaly z jak najlepszej strony.Brawo!!!!! :527: :527: :527: .
Mecz ogladalismy w pracy - angole byli pelni podziwu za otwarcie Euro 2012 i za gre polskiej reprezentacji .Wlasnie ogladam Rosja - Czechy niezla porazka:(
Healing process complete . Keep Moving
Avatar użytkownika
Dj T
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 43
Dołączył: 14 sie 2011, 18:30
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 77
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 8 cze 2012, 21:24 Re: Piatek mecz

ja tez uważam ze nasi pokazali klase szkoda ze Szczesny dostał kartke ehhh krzyczałam wulgaryzmy az się telewizor trząsł....przeciez ledwo go dotknal ;)niezauwazalnie....
ale sędzia był ostry ja zyleta..grecy dostali mnóstwo kartek
uważam z eoba zespoły grały fajnie i kulturalnie i ze więcej takich meczy a zaczne oglądac sport ;)
brawo chłopaki ;)
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Mean Girl » 8 cze 2012, 21:35 Re: Piatek mecz

wiecie co mi sie najbardziej podobalo w greckiej druzynie? jak dostali zolta kartke to sie usmiechali :) bardzo przyjazny narod...
I hate two faced people. It's hard to decide which face to slap first.
Avatar użytkownika
Mean Girl
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Dołączyła: 18 maja 2012, 09:08
Reputacja: -15
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez nieznany19 » 9 cze 2012, 04:23 Re: Piatek mecz

Wie ktoś może czy gdzieś można obejrzeć będzie mecz Polska - Rosja na telebimie . ? Gdzieś znalazłem info że na stadionie Aston Villi ale czy gdzieś poza tym np . w Birmingham będzie wystawiony telebim lub gdziekolwiek indziej jednak poza stadionem Aston Villi . ?
A co do meczu Polska - Grecja to nie ma co narzekać to był pierwszy mecz , wiadomo presja itd , ale ważne że nie przegrali remis pozwala napawać optymizmem i wierzyć w wyjście z grupy . ;)

Dziękuje z góry serdecznie za odpowiedź .

nieznany19
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 9 cze 2012, 04:18
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Luk4sz » 9 cze 2012, 06:54 Re: Piatek mecz

eh ;-)


Szczesny moim zdaniem zawinil przy pierwszej bramce - kiedy minal sie z pilka, bylo troche w tym 'pomocy' naszego obroncy.

Przy karnym to juz troche inna sprawa - ale raczej tez wolalbym zeby zostal w bramce. Moze ten Grek mialby problem z odebraniem pilki, ktora zagral sobie dosc mocno, zanim Szczesny go sfaulowal.

Swoja droga to jest teraz takie gdybanie, ale to nie zmienia faktu, ze moim zdaniem Szczesny zagral bardzo zle spotkanie.


Brawa dla Tytonia.

Luk4sz
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączył: 21 lut 2011, 17:13
Reputacja: 11
Neutralny
Góra
-3

KobietaPostNapisane przez Mean Girl » 9 cze 2012, 09:31 Re: Piatek mecz

no dobra ::stop:: mecz z Grecja juz za nami...teraz modlmy sie aby nasi pokonali Rosje...jak ktos nie ma polskiej telewizjii to moze obejrzec ten mecz na kanale angielskim ITV1 o godz.19:45 :564:
I hate two faced people. It's hard to decide which face to slap first.
Avatar użytkownika
Mean Girl
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Dołączyła: 18 maja 2012, 09:08
Reputacja: -15
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez nieznany19 » 9 cze 2012, 12:39 Re: Piatek mecz

nieznany19 napisał(a):Wie ktoś może czy gdzieś można obejrzeć będzie mecz Polska - Rosja na telebimie . ? Czy w Birmingham będzie wystawiony Telebim . ?
A co do meczu Polska - Grecja to nie ma co narzekać to był pierwszy mecz , wiadomo presja itd , ale ważne że nie przegrali remis pozwala napawać optymizmem i wierzyć w wyjście z grupy . ;)

Dziękuje z góry serdecznie za odpowiedź .

nieznany19
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 9 cze 2012, 04:18
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dj T » 9 cze 2012, 13:18 Re: Piatek mecz

Luk4sz napisał(a):Szczesny zagral bardzo zle spotkanie.


tej tej przestan sie czepiac Macka ::stop:: Kuzwa krew mnie zalewa - poswiecil siebie by Polska nie przegrala dlatego byl faul . Mamy 2 wspanialych bramkarzy i naprawde dobra ekipe - przestancie narzekac . Jestem dumny z tego co pokazali:)Mecz z rosja bedzie ciezki ale wygramy w co wierze!
Dzisjaj 2 wielkie mecze trzymam kciuki za Holandie oraz Podolskiego:))

Pozdrawiam serdecznie
Healing process complete . Keep Moving
Avatar użytkownika
Dj T
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 43
Dołączył: 14 sie 2011, 18:30
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 77
Poczciwy

PostNapisane przez Mherba » 9 cze 2012, 21:12 Re: Piatek mecz

No i holendrzy sie nie popisali. W plecy a niemcy po dosc zacietej walce zasluzenie wygrali. To moje zdanie. Jutro tez wielkie starcie wiec emocji bedzie dosc sporo. Co do naszych to ich nie przekreslam ale szczerze mialem nadzieje ze wygraja z grekami choc remis przy tak dobrze przygotowanych rosjan jest ciezki bo pokazali z czechami ze tez potrafia grac. Nastepny mecz z ruskimi bedzie bardzo ciekawy i mam nadzieje ze trener nie zapomni o zmianach jak to zrobil w meczu z grekami.

Mherba
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Dj T » 12 cze 2012, 19:37 Re: Piatek mecz

K...A
NIE Nawidze TYCH Czerwonych Kacapow!!!!!!! :502: :514:

Piekny mecz jak narazie przegrywamy ale wygramy !!!!!

Srany a nie spalony byl !!!

ja pierdo... nawet tutaj cenzura:(

Dodano: -- 12 cze 2012, o 21:25 --

Powiem tak P I E K N Y mecz:)Brawo chlopaki :)

A wy co sadzicie?

Pozdrawiam juz spokojny :)Bo w ostatnich 15 minutach zaczalem sie modlic na glos :558: :grin:
Healing process complete . Keep Moving
Avatar użytkownika
Dj T
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 43
Dołączył: 14 sie 2011, 18:30
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 77
Poczciwy
Góra
-1

MężczyznaPostNapisane przez nieznany19 » 13 cze 2012, 10:11 Re: Piatek mecz

No co prawda to prawda . Zagrali bardzo ładnie , a bramka Błaszczykowskiego stadiony Świata . Oby tak dalej to w ćwierćfinale zagrają . ;) Czy ktoś wie może gdzie mecz z Czechami można obejrzeć w jakimś większym gronie Polaków . ?

nieznany19
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 9 cze 2012, 04:18
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez gollob1 » 14 cze 2012, 12:28 Re: Piatek mecz

Hej,
Wie ktoś może na jakim kanale będzie można obejrzeć mecz Polska-Czechy w internecie? Sprawdzałem program na ITV i w sobotę meczu nie puszczają.
Pozdrawiam
Maciej

gollob1
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2012, 12:18
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez nieznany19 » 14 cze 2012, 18:22 Re: Piatek mecz

Zapraszam do Pubu na West Brom w gronie Polaków do oglądania . ;) A nie w domu . ;) Razem Dopingujmy Naszych . ;d ;)

nieznany19
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 9 cze 2012, 04:18
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez gollob1 » 14 cze 2012, 18:51 Re: Piatek mecz

Dzięki za zaproszenie, ale do west brom mam trochę daleko niestety :/
Pozdro

gollob1
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2012, 12:18
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT