Treningi siłowe / Crossfit

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

MężczyznaPostNapisane przez Niklosh » 23 lut 2013, 19:27 Treningi siłowe / Crossfit

Hej

Szukam informacji, może ktoś coś?

1. Orientujecie się może gdzie można potrenować Crossfit w Bham? Chodzi mi o zajęcia z Cf z trenerem, na sali ze sprzętem, tylko nie fitness czy jakieś aerobiki.
Jedyne co znalazlem to Second City, ale nie do końca czegoś takiego szukam.
Ewentualnie może są tu jakieś miejsca do street workoutu coś ala skateparki?

2. Czy ktokolwiek odwiedził siłownię Temple Gym, lub regularnie uczęszcza? Chętnie poznam jakąś opinie bo z tego co pytałem ludzi to uczęszczają do Pure lub The Gym, a w Pl nie przepadałem za tego typu placówkami.

:)

Niklosh
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączył: 29 gru 2012, 13:10
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez StepByStep » 23 lut 2013, 22:28 Re: Treningi siłowe / Crossfit

Witaj,

Ja oczywiście nic na powyższe tematy nie wiem, za to mój facet i owszem.

Zajrzał kiedyś to Temple Gym, która należy jak zapewne wiesz do Doriana Yates'a. Jest to siłownia typowo kulturystyczna- samo żelastwo :D

Zacytuje mojego faceta "Hardcorowa siłownia, w której napewno nie ma lipy" :lol:

Niestety nic mu nie wiadomo na temat siłowni, w której mogłbyś trenować crossfit.
nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze :)
Avatar użytkownika
StepByStep
Rozeznany
 
 
Posty: 159
Wiek: 37
Dołączyła: 6 sty 2008, 14:18
Reputacja: 20
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez snowman103 » 23 lut 2013, 22:45 Re: Treningi siłowe / Crossfit

Jesli chodzi o Temple Gym jest to silownia prawdziwa tzn wiekszosci ludzi ktorzy tam chodza koksuja itp , wiec jesli chcesz tam chodzic to musisz miec pojecie o cwiczeniu , planie treningowym diecie itp bo poprostu nabawisz sie kompleksow , Pure Gym The Gym itp to silownie typowe branie brudnych pieniedzy tj , multum roznych ludzi , malo sprzetu , duzo ludzi zawsze , 5 osob uzywa jedenej lawki do klatki robiac przez 15 jedna serie a reszte cwiczac smsy na telefonie ,jesli chcesz isc pojezdzic na rowerku pobiegac na bierzni itp to dobre miejsce bo duzo jest sprzetu do fitnessu ale silownia to jest marna , jedna sztanga typ zigzag na cala silownie ,ciezarki najwiekszy 30kg w tym wiekszosc zajetych przez ludzi ktorzy moga sobie zrobic krzywde bo nie maja pojecia o cwiczeniu itp , plusem jest cena i to ze czynne cala dobe wiec jesli nie podchodzisz profesjonalnie lub powaznie typu plan treningowy dieta itp to wez sobie the gym np a jak chcesz cwiczyc pozadnie masz juz staz itp to moze nawet nie tyle co temple ale sa inne dobre w centrum chocby bannantyne http://www.bannatyne.co.uk jeden masz naprzeciwko starego argosa na corporation obok tesco express a drugi obok broad st na brindley place

snowman103
Początkujący
 
 
Posty: 42
Dołączył: 3 maja 2012, 05:31
Reputacja: 17
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Niklosh » 24 lut 2013, 00:08 Re: Treningi siłowe / Crossfit

snowman103 napisał(a):snowman103

no właśnie z tych samych powodów omijałem takie miejsca w Pl. 3 godziny treningu, wliczając smsy, oglądanie vivy, prężenie 30cm w ramieniu przed lustrem, i przecieranie palcami co 5min swoich białych lacoste za pierdyliard złotych... treningu- zero.

namierzałem już Temple przed przyjazdem tu, i kurde nie powiem bo się cykam tam iść zapisać. :wink:
domyślam się co mnie tam czeka, i jeśli chodzi o sprzęt i atmosferę to jestem już dawno kupiony. ale nie wiem jak tu podchodzą ludzie do innych trenujących. nie jestem żadnym dzikiem, swoje poćwiczyłem ale o profesjonalizmie to nie ma co gadać nawet.

dzięki za linka, sprawdzę na pewno.
Generalnie zawsze mi pasowała "garażowa" atmosfera gdzie nikt nikomu nie zwroci uwagi o rzucenie hantli, ryknięcie przy martwym czy bąku przy siadach :P

A crossfitu nie odpuszcze i bede szukal dalej. Mozna by w domu cos porobic treningi z netu, ale wiadomo jak to jest w domu...

dzieki za odpowiedzi :)

Niklosh
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączył: 29 gru 2012, 13:10
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez snowman103 » 24 lut 2013, 01:16 Re: Treningi siłowe / Crossfit

ja osobiscie nie zapisalbym sie na temple bo wiem jacy ludzie tam chodza i nie chodza tam sie posmiac itp tylko skupieni na tretningu itp trenujacy pozadnie , powiem Ci przyklad ze jak bylem ze znajomym na the gym ktory juz tak dosc profesjonalnie cwiczy , to jak zaczal robic martwy ciag 200kg i wydawac odglosy to polowe silowni sie dziwnie patrzyla jakby sie bala , nie mowiac o tym ze zabral 80% obciazenia z calej silowni:))niech to Ci da do myslenia jaka silownia jest the gym ale tam co Ci podalem stronke duzo polakow chodzi i ponoc jest fajna atmosfera duzo sprzetu , 29GBP miesiecznie sauna basen ,normalni ludzie obciazenia duzo tez.Pozdrawiam

snowman103
Początkujący
 
 
Posty: 42
Dołączył: 3 maja 2012, 05:31
Reputacja: 17
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kamila.zie » 24 lut 2013, 12:20 Re: Treningi siłowe / Crossfit

jadę z moich chłopakiem w następny weekend do Londynu bo własnie będzie robił kurs Crossfit Level1, zastanawia się również nad wynajęciem jakiegoś większego garażu i zrobieniem sobie siłowni w której będzie mógł trenować z ciężarami, sztangami itp, chodzi na pure gim w wolver ale nie lubi tej silowni bo jest jak mów"pizdowata" a jak robi sobie trening czyli przykładowo przysiady ze sztangą czy inne to patrzą na niego jakby cos z nim było nie tak :D chodzi tez na drugą siłownie, bardziej "męską" no i ma kilka drązków w domu do podciągania, jakies linki, srinki itp :D
Avatar użytkownika
kamila.zie
Rozeznany
 
 
Posty: 104
Dołączyła: 29 maja 2011, 21:34
Lokalizacja: Szczecin/Wolverhampton
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Niklosh » 25 lut 2013, 16:49 Re: Treningi siłowe / Crossfit

snowman103 napisał(a): jak zaczal robic martwy ciag 200kg i wydawac odglosy to polowe silowni sie dziwnie patrzyla jakby sie bala

wlasnie takich miejsc wole unikac. nie dygałem nigdy 200kg w martwicy ale wiem o co kaman z tymi "gapiami" stronke widzialem, jak poukaladam sobie wszystko to na pewno tam zajrze i sprawdze.
jesli cena jest jak w temple i mamy do tego jakies luksusy jak wlasnie basen ktory mymieniles, to istnieje duze prawdopodobienstwo ze sie skusze.
mimo wszystko chociaz jednego trenu w temple nie odpuszcze :D
obiecalem sobie fote z Dorianem, ale licze sie z tym ze moze najwczesniej zalapie sie na nią 13-15maja na targach w Bham :wink:

dzieki wielkie za info

kamila.zie napisał(a): będzie robił kurs Crossfit Level1

myslalem o zrobieniu jakis papierow, tymbardziej ze jak widze Cf tu jest jak na lekarstwo to mozna by sie ładnie wbic w interes i moze nawet jakas kaske na tym zrobic. mozna wiedziec ile taki kurs w Londynie kosztowal? lub jakis namiar?
kamila.zie napisał(a):nie lubi tej silowni bo jest jak mów"pizdowata"

ma u mnie piwo :mrgreen:

Niklosh
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączył: 29 gru 2012, 13:10
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kamila.zie » 25 lut 2013, 19:04 Re: Treningi siłowe / Crossfit

On nie pije :D Kurs 2 dniowy kosztował go 1000$ :D nie wiem ile to wyszło na funy, jak bedziesz chciał jakies namiary to pisz
Avatar użytkownika
kamila.zie
Rozeznany
 
 
Posty: 104
Dołączyła: 29 maja 2011, 21:34
Lokalizacja: Szczecin/Wolverhampton
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Niklosh » 26 lut 2013, 19:19 Re: Treningi siłowe / Crossfit

za drogo na ten moment. ale bede pamietal :wink:

Dodano: -- 4 mar 2013, 22:24 --

przedwczoraj bylem na wycieczce po tej silce Bannatyne, dzis sie zapisalem i bylem na pierwszym treningu.

czysto schludnie,szafki widzialem na silowniach mniejsze wiec nie narzekam, na sekcji cardio nie bylem ale jest calkiem spora i sprzet wyglada dobrze.
cale zaplecze jesli chodzi o prysznice,sauny basen jacuzzi - bez zarzutu.
Osobiscie duzy plus daje za kettle. problem braku crossfitu mi sie rozwiazal ;-) pracowalem 12kg sztuka dzis ale byla cala skala do wyboru.
laweczki w miare wygodne(skorzystalem z dwoch) ciezaru nie braknie, bylem kolo 12.30i ludzi bylo znosnie. nikt nikomu nie przeszkadzal.
minusa moge dac za brak jakiejkolwiek maszyny na lydki(albo nie zauwazylem takiej..) oraz za muze.
w klubie leci wkurzajaco glosno,sredniej jakosci dzwieku radio. polecam wiec sluchawki na trening.

cena za miesiac to 22f. wpisowe jednorazowe 15f. mozna zrezygnowac w kazdym momencie tylko trzeba powiedziec miesiac wczesniej. brak kontraktu,kasa zciagana z konta co miesiac.

jakby ktos sie wybieral to piszcie,zrobi sie trening razem :-)

Niklosh
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączył: 29 gru 2012, 13:10
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez majlo » 24 mar 2013, 00:44 Re: Treningi siłowe / Crossfit

zobacz tutaj http://www.rigsfitness.co.uk

Niklosh
co za targi, bodypowerexpo?
Avatar użytkownika
majlo
Początkujący
 
 
Posty: 19
Wiek: 37
Dołączył: 28 lut 2012, 13:13
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rad » 25 mar 2013, 19:04 Re: Treningi siłowe / Crossfit

majlo napisał(a):bodypowerexpo?


Co, gdzie, jak, kiedy?

rad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączył: 28 sty 2008, 21:07
Reputacja: 25
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Sebastian81 » 25 mar 2013, 20:18 Re: Treningi siłowe / Crossfit

Witam
Ktoś się wybiera na targi ??

Sebastian81
Początkujący
 
 
Posty: 23
Dołączył: 23 sty 2013, 18:49
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rad » 25 mar 2013, 21:23 Re: Treningi siłowe / Crossfit

Ostatnio edytowano 25 mar 2013, 21:41 przez rad, łącznie edytowano 1 raz

rad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączył: 28 sty 2008, 21:07
Reputacja: 25
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Sebastian81 » 25 mar 2013, 21:30 Re: Treningi siłowe / Crossfit


Sebastian81
Początkujący
 
 
Posty: 23
Dołączył: 23 sty 2013, 18:49
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Niklosh » 25 mar 2013, 22:02 Re: Treningi siłowe / Crossfit

majlo napisał(a):zobacz tutaj http://www.rigsfitness.co.uk

Niklosh
co za targi, bodypowerexpo?


obczaje zaraz stronke dzieki.
tak jeeest. doczekac sie nie moge jak przybije wysoka piateczke z Kaiem ;)
bede chcial isc i w sobote i niedziele. bilet kupie za jakies 2tyg. zebym juz spal spokojniej ze mam :)

jesli by sie ktos rowniez wybieral mozna sie ugadac wczesniej na stejka i szejka ;)

Niklosh
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączył: 29 gru 2012, 13:10
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT