Ustawienie przezutek w rowerz

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

MężczyznaPostNapisane przez carlsson » 17 maja 2013, 17:47 Ustawienie przezutek w rowerz

Gdzie i za ile w Birmingham? Macie jakis polecony dobry sklep rowerowy? Dzieki

carlsson
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 16 lut 2010, 20:01
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rmazurek » 17 maja 2013, 19:03 Re: Ustawienie przezutek w rowerz

Mozna np w halfordsie - taka podstawowa sprawa nie powinna zajac dlugi i byc droga.

Mozna tez zrobic to samemu - http://m.youtube.com/watch?v=2j1gSwhsVN8

Nie jest to trudne a na przyszlosc sie przyda:)


Pozdrawiam
Avatar użytkownika
rmazurek
Raczkujący
 
 
Posty: 95
Wiek: 38
Dołączył: 27 sie 2012, 12:38
Lokalizacja: Castle Bromwich
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez manta980 » 17 maja 2013, 21:08 Re: Ustawienie przezutek w rowerz

Jakie tam przerzutki masz i manetki :) ?
Jak jestes gdzies z okolic edgbaston to poczekaj na mnie :)
Avatar użytkownika
manta980
Początkujący
 
 
Posty: 40
Wiek: 30
Dołączył: 13 cze 2012, 19:06
Lokalizacja: Bham/Edgbaston
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez michas2525 » 22 maja 2013, 06:58 Re: Ustawienie przezutek w rowerz

Hej!

Ja ostatnio wybralem sie z moim rowerem na serwis do Evans Cycle i musze przyznac, ze jestem zadowolony, za ok 30 funtow mam podstatowy serwis wlaczajac regulacje przerzutek. Mysle, ze samo ustawienie bedzie duzo tansze. Musisz tylko do nich zajrzec, albo zadzwonic i zabookowac wizyte, bo ostatnio tam bardzo busy jest ;)

Pozdrawiam
Michal
"...trzymam fason... wierzę w Boga... Jestem prawdziwy..."
Avatar użytkownika
michas2525
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 39
Dołączył: 12 paź 2009, 06:05
Lokalizacja: Birmingham/Kielce
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez manta980 » 22 maja 2013, 08:35 Re: Ustawienie przezutek w rowerz

Za 30ft caly serwis, a moze poprostu przeglad ?
Wymieniali linki pancerze, wymieniali smar w lozyskach piast suportu i czyscili lancuch ?
Ja za 20ft robie full przeglad. Smarowanie lozysk, regulacja przerzutek wymiana linek i ustawianie wszystkiego co klient sobie zazyczy..
Avatar użytkownika
manta980
Początkujący
 
 
Posty: 40
Wiek: 30
Dołączył: 13 cze 2012, 19:06
Lokalizacja: Bham/Edgbaston
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rmazurek » 22 maja 2013, 08:45 Re: Ustawienie przezutek w rowerz

Brazowy servis w evansie zawiera:
Czyszczenie i sprawdzenie ramy/widelca(czy proste i niepopekane)
Ustawienie przezutek i hamulcow
Czyszczenie i smarowanie lancucha
Sprawdzenie kol/opon
Sprawdzenie czy wszystko jest podokrecane itp

Manta bez obrazy ale jak narazie to nic nie robisz... Tylko piszesz

A zreszta w tej cenie to owszem oplaca sie dla potencjalnego nabywcy uslugi ale jak ludzie zobacza ze robisz za pol darmo to:
- nie obrobisz sie ze wszystkim
- nie bedzie Ci sie to oplacalo bo dojdzie amortyzacja narzedzi, smary, oleje itp
- jak zechcesz zeby sie to oplacalo to bedziesz musial zwiekszyc cene a wtedy ludzie przyzwyczajeni do taniochy beda jeczec (me talnosc ludzka)
- nie bedzie Ci sie chcialo bo bedziesz musial siedziec przy rowerach przez 16 h na dobe zeby wszyscy mieli rowery na czas

Zaznaczam, ze nie jestem zadnym serwisantem rowerowym.

Poprostu jakis czas temu bawilem sie w serwisowanie komputerow i kazdy by chcial jak najtaniej, jak najlepiej, jak najszybciej, zeby dojechac do za darmo itp.
Avatar użytkownika
rmazurek
Raczkujący
 
 
Posty: 95
Wiek: 38
Dołączył: 27 sie 2012, 12:38
Lokalizacja: Castle Bromwich
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 22 maja 2013, 11:12 Re: Ustawienie przezutek w rowerz

Ja działam w branży gadgeciarsko - samochodowej: nalepki loga koszulki i inne pierdoły. (acz rowerków kilka w sezonie się złoży i wyserwisuje - bo ja to lubić).

U mnie oferowane są 3 podstawowe typy usług:

1: szybko i tanio - nie będzie dobrze
2: szybko i dobrze- nie będzie tanio
3: tanio i dobrze - nie będzie szybko

W branży usługowej dzisiaj konkurować można jedynie jakością i szybkością. Ceną wiele nie zdziałasz - co najwyżej się zarżniesz, bo ceny są już tak powykręcane że nic nie wskórasz dumpingiem.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez manta980 » 22 maja 2013, 14:41 Re: Ustawienie przezutek w rowerz

No widzicie. Skoro nie jestescie w tematyce rowerej proponuje nie rzucac swoja rowerowa inteligencja :). Sa osoby, ktore prywatnie poczta pantoflowa serwisuja rowery. W cenach nizszych i robia to szybciej niz w serwisach. W posce full serwis o koszt ok 180zl z wymianami smarowaniem i regulacjami. Ja robie full serwis za ok 120zl ze wszystkim :). Kocham rowery i siedze nad nimi od malego.
Przejezdzilem nie jedna rame, od ellswortha naszej kochanej ramy z pzkol dla kadry torowcow po treki scale modele wloszczowskiej. I co mi po tym.
Za samo patrzenie czy nie popekane czy wszystko proste. Ludzie biora spore pieniadze.. Ale anglikom sie nie chce w wiekszosci dlatego oddaja do serwisu.
Jak ktos rusza z miejsca nie bierze xxxx projektow na glowe.
Moze kiedys ktos z was sie przekona ze serwis rowerowy to blachostka i po pewnym czasue zacznie dzialac samemu ze swoim sprzetem, w kazdym badz razie sluze pomoca, chociazby z wyjasnieniem jak co sie robi :)
Pozdrawiam, szeeerokosci
Avatar użytkownika
manta980
Początkujący
 
 
Posty: 40
Wiek: 30
Dołączył: 13 cze 2012, 19:06
Lokalizacja: Bham/Edgbaston
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez darek79w » 8 maja 2014, 17:22 Re: Ustawienie przezutek w rowerz

Witam.Kupilem niedawno carrere vulcan i szukam kogos kto sie zajmuje serwisem rowerowym albo zna miejsce gdzie by mi to dobrze zrobili.....

darek79w
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączył: 11 mar 2012, 13:52
Lokalizacja: Tyseley
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez hereedi » 9 maja 2014, 17:44 Re: Ustawienie przezutek w rowerz

Hej
Blisko Tyseley jest serwis rowerowy (nie wiem czy dobry). Jadac z acocs green dwopasmowka w kierunku swan island na coventry road przejezdzasz obok salonu vauxhal. jest to przy radzie kolo cmentarza obok sklepu z UPVC doors & windows
Pozdrawiam

hereedi
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączyła: 9 kwi 2012, 12:17
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 11 maja 2014, 20:16 Re: Ustawienie przezutek w rowerz

Przerzutki k*** a nie przeżutki!
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT