Mecz Anglia vs Polska 15/10/2013 Wembley .

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

Mężczyzna PostNapisane przez Dj T » 24 sie 2013, 11:30 Mecz Anglia vs Polska 15/10/2013 Wembley .

Witam .
Jak w temacie 15/10/2013 odbedzie sie mecz Anglia vs Polska na Wembley :) Mam przeczucie ze wygramy ten mecz i ze wkoncu pierwszy raz od 1973 pokonamy Anglikow na ich wlsnym stadionie - tak jestem optymista :) Wierze w nasza druzyne i wierze ze potrafia grac naprawde bardzo dobra pilke jesli maja odpowiednia motywacje .

Mam zamiar wybrac sie na mecz - jest tylko maly problem :( na angielkich stronach nie sprzedaja juz biletow dla Polskich kibicow na Polskie sektory :( Mozna kupic bilety tylko na angielskie sektory ale..... nie bedzie mozliwosci wlozenia swoich barw narodowych:( pod grozba usuniecia ze stadionu i bez zwrotu pieniazkow za bilet - wrrrrr :twisted:

Jedynie co to od 9 Wrzesnia zaczyna sie sprzedaz biletow na polskiej stronce :) w cenie 240zl za bilet + 150 zl za wysylke do angli ( cena wysylki nie zalezna od ilosci biletow ) .
Przeszukalem wszystkie angielskie strony i zagraniczne i najtanszy jaki znalazlem na Polski sektor to 150 funtow :558: .
Teraz pytanko czy wybiera sie ktos na Wembley ? i bedzie zamawial bilety ?
Ja bede warowal przy kompie 9 Wrzesnia i zamawiam bo chce zobaczyc jak Polska gromi Anglie na Wembley :) Ktos Chetny???????
Ponizej dwa filmiki pieknej gry :)

www.youtube.com Obsługiwane serwisy : www.youtube.com


www.youtube.com Obsługiwane serwisy : www.youtube.com
Healing process complete . Keep Moving
Avatar użytkownika
Dj T
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 43
Dołączył: 14 sie 2011, 18:30
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 77
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 24 sie 2013, 13:16 Re: Mecz Anglia vs Polska 15/10/2013 Wembley .

Dj T napisał(a):(...)
Jedynie co to od 9 Wrzesnia zaczyna sie sprzedaz biletow na polskiej stronce :) w cenie 240zl za bilet + 150 zl za wysylke do angli ( cena wysylki nie zalezna od ilosci biletow ) .
Przeszukalem wszystkie angielskie strony i zagraniczne i najtanszy jaki znalazlem na Polski sektor to 150 funtow :558: .(...)


A nie lepiej kupić za te 240zł i podać adres wysyłkowy w Polsce? Masz chyba jeszcze jakąś rodzinę przyjaciół, którzy mogliby odebrać i przesłać taniej? 150 za przesyłke to chyba nie bierze nawet UPS/DHL czy inny kurier...

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez debos11 » 24 sie 2013, 14:40 Re: Mecz Anglia vs Polska 15/10/2013 Wembley .

No i ja wlasnie tak zrobilem kupilem za 240zl.wysylka na adres polski a pozniej do mnie na angielskiej stronie nie ma juz.Pzdr.DO BOJU POLSKO :!:

debos11
Początkujący
 
 
Posty: 12
Wiek: 43
Dołączył: 23 paź 2007, 18:02
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dj T » 24 sie 2013, 15:55 Re: Mecz Anglia vs Polska 15/10/2013 Wembley .

AdamBoltryk napisał(a):A nie lepiej kupić za te 240zł i podać adres wysyłkowy w Polsce? Masz chyba jeszcze jakąś rodzinę przyjaciół, którzy mogliby odebrać i przesłać taniej? 150 za przesyłke to chyba nie bierze nawet UPS/DHL czy inny kurier...

Pozdrawiam


W sumie racja Adamie :grin: . Niestety wysylki z PL sobie licza kurierem dla porownania wysylka w PL kosztuje 19,99 :P .
Bilety beda dopiero wysylac po 1 Wrzesnia do wszystkich co juz kupili - ( niestety musisz byc czlonkiem klubukibica.pl i oplacic skladke :shock: wtedy bilet mozesz kupic juz dzisjaj :)

Dla zainteresowanych tutaj stronka http://www.kupbilet.pl/index.php?f78=f9 ... 06=pn0253&

Pozdrawiam
Healing process complete . Keep Moving
Avatar użytkownika
Dj T
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 43
Dołączył: 14 sie 2011, 18:30
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 77
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Ajek » 13 wrz 2013, 14:23 Re: Mecz Anglia vs Polska 15/10/2013 Wembley .

Siema, wybiera sie ktos na mecz lub pod stadion? Z tego co wiem to duzo emigrantow wybiera sie pod stadion bo w calym Londynie ma byc ciekawie. Jak ktos byl by zaiteresowany to jedziemy w dzien meczu prawdopodobnie pociagiem 5-10 £. PW
Pozdro

Ajek
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączył: 29 lis 2012, 18:22
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT