Mecz polska niemcy

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

KobietaPostNapisane przez ratownik12 » 11 paź 2014, 11:31 Mecz polska niemcy

witam - czy ktoś ogląda wspólnie mecz polska niemcy?
nie mam polskiej tv i z chęcią dołączę aby wspólnie obejrzeć.
pzdr

ratownik12
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 7 wrz 2014, 14:22
Reputacja: -11
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez Ikon » 11 paź 2014, 18:51 Re: Mecz polska niemcy

Można gdzieś może obejrzeć ten mecz on-line?

Ikon
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Wiek: 43
Dołączył: 4 paź 2010, 07:36
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez SzatanSerduszko » 12 paź 2014, 06:59 Re: Mecz polska niemcy

Hej.

Troszkę za późno ale będziesz miał na kolejne okazje.

Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.


Pełen dostęp do wszystkich kanałów kosztuje coś ale bardzo mało.
Pozdro.

P.S. POLSKA !!! :D
Avatar użytkownika
SzatanSerduszko
Początkujący
 
 
Posty: 33
Dołączył: 29 sie 2011, 05:56
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ratownik12 » 12 paź 2014, 10:23 Re: Mecz polska niemcy

Panowie są dwie darmowe strony - meczyki.pl i dracula streem.
Wyskakują reklamy i co jakiś czas trzeba zamykać. Ale jednak bez opłat i na komputerze na pełnym ekranie można obejrzeć.

Swoją drogą powiem że szkoda że tak się tu dziwnie porobiło. Rozumiem że ludzie się boją zapraszać obcych do domu, że dużo polaków ma niechlubną opinię. Ale nie każdy jest złodziejem, nie każdy ma złe intencje. Polski klub to już dno, ta karczma na dole to klapa totalna jak dla mnie, a lokal na dole za chwile będzie zamknięty a cały klub podejrzewam że kościół sprzeda.

Tak oto kościół dba o to aby rodaków zbliżać do siebie, trzymać razem, krzewić kulturę itd. Kilka lat temu kiedy tu byłem, klub tętnił jeszcze życiem. Była szkoła gdzie uczyły się dzieci i dorośli języka, była polska kuchnia i dobre jedzenie ( pozdrawiam Piotra kucharza przy okazji jeśli to będzie czytał - Piotr twój schabowy był rewelacyjny) było mnóstwo innych rzeczy i zawsze sporo Polaków. Można było spotkać emigrantów z II wojny światowej i porozmawiać o czymkolwiek. No generalnie było inaczej.

Teraz tzw managerem jest młody człowiek który gra w kościele na gitarze. Nie słyszałem aby w jakikolwiek sposób kościół zaprosił rodaków na tzw Jam sesion i spędzenie czasu wspólnie przy muzyce na żywo, nie słyszałem aby ktokolwiek zachęcił do czegokolwiek kogoś z nas - do jakiejkolwiek inicjatywy w Polskim Klubie.

Generalnie tylko czekać aż wystawią na sprzedaż. Brawo Polski kościół katolicki.
A co do restauracji na dole tzw karczmy - to drożyzna, jedzenie przygotowane i podawane nie profesjonalnie.

Dużo się zmieniło tutaj - niestety na złe.

Pozdrawiam Polski kościół.

ratownik12
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 7 wrz 2014, 14:22
Reputacja: -11
Wyśmiewca
Góra
-11

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 12 paź 2014, 11:35 Re: Mecz polska niemcy

ratownik12 napisał(a):(...)
Tak oto kościół dba o to aby rodaków zbliżać do siebie,(...)

To nie zależy od kościoła, a od ludzi. Jeśli ludzie nie chcą się zbliżyć, albo znajdują miliony wymówek ("za daleko", "za drogo", "w niedzielę oczywiście, ale w sobotę nie mogę", "ja bym przyszedł, ale boli mnie palec") to i święty nie pomoże. Polacy to zupełnie inna kultura niż brytyjczycy, spędzający popłudnia w pubach, albo na West Endzie czy też francuzi ze swoimi tysiącami funkcjonujących kawiarenek i restauracji w Paryżu. Żeby coś funkcjonowało, musi byc klient/gość/odbiorca. Ekonomii nie pokonasz.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ratownik12 » 12 paź 2014, 11:48 Re: Mecz polska niemcy

Wiesz w pewnym sensie masz rację.
Ale ja pamiętam czas kilka lat temu, gdzie był inny kierownik klubu, była rada nadzorcza klubu gdzie klubem rządził nie sam kościół i wszystko wyglądało zupełnie inaczej. Było pełno ludzi, kuchnia była dobra i nie droga, była szkoła i inne inicjatywy, coś się działo. A dziś? Żenada. Nic tam nie ma - kompletnie nic. Specjalnie doprowadza się do tego aby to zamknąć i sprzedać.

Ja napisałem post w Hyde Parku o odbudowaniu tego wszystkiego, próbie zaczęcia od nowa całej inicjatywy tyle że w innym miejscu. Można by postarać się o pomoc w urzędach i myślę że by się udało. Tyle że powstaje pytanie czy będą chętni.

I nie myślę tu o marginesie społecznym, pijaństwie i tym podobnych sprawach. Myślę o dojrzałych emocjonalnie ludziach chcących krzewić naszą kulturę i tradycję.

ratownik12
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 7 wrz 2014, 14:22
Reputacja: -11
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez Krzysiek2099 » 12 paź 2014, 18:51 Re: Mecz polska niemcy

Człowieku, jezeli szkoda ci zapłacić te 10 czy 15 funtów miesięcznie za możliwość oglądania polskiej tv to nie wiem po co tu jeszcze siedzisz. Na w 13 funtów za 3 miesiące oglądania to za dużo dla ciebie? Typowy polaczek co by wszystko chciał na wydrę za free. Oglądamy ze znajomymi regularnie eventy typu KSW i jak trzeba zapłacić to płacimy. Proste. Ja mam do tego nc+, za które płacę nie małe pieniądze (full pakiet sportowy niestety kosztuje). Ale nie płaczę z tego powodu.

A tak a'propo to we wtorek - przy obecnym układzie tabeli - arcyważny mecz ze Szkocją. Chłopaki MUSZĄ to wygrać. Inaczej trud wsadzony w pokonanie Niemców nie będzie miał znaczenia.

Krzysiek2099
Rozeznany
 
 
Posty: 151
Dołączył: 2 cze 2013, 23:02
Reputacja: 12
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 12 paź 2014, 23:05 Re: Mecz polska niemcy

nie ma to jak z tematu pilki przejsc do tematu jaki to kosciol nie jest bo nie integruje polakow

apropo klubu jakbys nie zauwazyl to go remontuja nie sadze by wydawali kase na remont po to by go sprzedac :roll:
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez oconner82 » 13 paź 2014, 03:41 Re: Mecz polska niemcy

Za pozno zobaczylem temat, ale jak masz ochote poogladac Polska vs Szkocja to zapraszam.
Mieszkam w Wolver, ale moge wracajac z treningu zabrac z west bromu. Browar sie chlodzi ;)

Napisz priv.
Avatar użytkownika
oconner82
Początkujący
 
 
Posty: 46
Dołączył: 24 maja 2012, 11:58
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ratownik12 » 13 paź 2014, 10:34 Re: Mecz polska niemcy

oconner82 napisał(a):Za pozno zobaczylem temat, ale jak masz ochote poogladac Polska vs Szkocja to zapraszam.
Mieszkam w Wolver, ale moge wracajac z treningu zabrac z west bromu. Browar sie chlodzi ;)

Napisz priv.


Dzięki za odp.
Kilka osób podrzuciło mi linki z transmisjami w necie gdzie mogę obejrzeć mecze. Poza tym zamówiłem już SKY TV.
Pozdrawiam.

ratownik12
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 7 wrz 2014, 14:22
Reputacja: -11
Wyśmiewca


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT

cron