Siatkówka w Birmingham

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

MężczyznaPostNapisane przez seniorgrzes » 16 sie 2007, 07:00 Siatkówka w Birmingham

http://urbanbeachtour.co.uk/index.php/b ... birmingham The rainbow to nasz polski zespół. Może kibice siatkówki znajda się w centrum miasta?
Avatar użytkownika
seniorgrzes
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Dołączył: 12 mar 2007, 01:28
Lokalizacja: AG
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Kaliszanin81 » 16 sie 2007, 15:46 Re: Siatkówka w Birmingham

Znajda sie znajda
Powodzenia
Avatar użytkownika
Kaliszanin81
Rozeznany
 
 
Posty: 131
Wiek: 42
Dołączył: 2 lut 2007, 14:45
Lokalizacja: Birmingham/Kalisz
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez biff30 » 17 sie 2007, 20:42 Re: Siatkówka w Birmingham

hej szukam kontaktu z polskim fan klubem aston vila podobno dziala w birmingham pozdro
pije by paść padam by wstać wstaje by pić , pije by żyć

biff30
Rozeznany
 
 
Posty: 174
Wiek: 48
Dołączył: 17 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: redditch/tarnobrzeg
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jarecki72 » 19 sie 2007, 07:15 Re: Siatkówka w Birmingham

witaj. co do polskiego fan clubu aston to napisz do:
andy_k@orange.net lub odwiedz sklep Spichlerz (dzielnica Erdington w Birmingham)
pozdro

jarecki72
Początkujący
 
 
Posty: 11
Wiek: 52
Dołączył: 10 cze 2007, 21:35
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez palak » 30 sie 2007, 11:40 Re: Siatkówka w Birmingham

pozdrowionka dla wszystkich siatkarzy i siatkarek :)
czy ktos wie cos o miejscach gdzie mozna sobie pograc w siatke w b'ham??
pozdrowionka...

palak
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 38
Dołączył: 19 sie 2007, 18:14
Lokalizacja: Birmingham/Swiecie
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez seniorgrzes » 1 wrz 2007, 11:06 Re: Siatkówka w Birmingham

Gorąco, gorąco.... prawie już znalazłeś, a napewno znalazłeś już kontakty do nas - a my gramy często...

[ Dodano: Nie Wrz 02, 2007 10:53 ]
No dobra .... tutaj powoli będzie się coś zapełniać i wypełniać : http://rainbowsport.co.uk/ a szczegóły na gg, skype, msn, tel.
Avatar użytkownika
seniorgrzes
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Dołączył: 12 mar 2007, 01:28
Lokalizacja: AG
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez palak » 5 wrz 2007, 10:36 Re: Siatkówka w Birmingham

qrde miloby bylo tak sobie pogarac troszke wiecej bo jak narazie to ja gram w 3 lidze w zespole Birmingham Uniwersity tyle ze treningi mamy jak narazie tylko 1 w tygodniu :(
kicha :/
jesli macie jakies miejsce dla mnie to piszcie please....
pozdrowionka :)

palak
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 38
Dołączył: 19 sie 2007, 18:14
Lokalizacja: Birmingham/Swiecie
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 5 wrz 2007, 14:30 Re: Siatkówka w Birmingham

w trzeciej lidze? o czym ty kolego mowisz? o West Midlands League? czy o National League? a skoro trenujesz na UB to dziwne ze sie nie znamy ( no chyba ze sie znamy) bo my trenujemy na tej samej sali.................w czwartki i niedziele.
wiec gdzie jest haczyk?
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez palak » 6 wrz 2007, 13:21 Re: Siatkówka w Birmingham

national league :/
tyle ze my jak narazie mamy treningi tylko we wtorki, nie wiem kiedy sie zaczna takie normalne grania :)
a gdzie gracie?? na duzej sali na dole czy na malej na gorze??
i jak mozesz to napisz mi o ktorej dzisiaj gracie to postaram sie wpasc i przywitac :)
07825348213
pozdrowionka i do zobaczyska :)

palak
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 38
Dołączył: 19 sie 2007, 18:14
Lokalizacja: Birmingham/Swiecie
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 6 wrz 2007, 15:04 Re: Siatkówka w Birmingham

jak liczysz na normalne grania z Grahamem to powodzenia..........
w czwartki sa treningi rekreacyjne dla wszystkich......masakra....o 18.15 na gornej sali
w niedziele sa o 16 na gornej sali ale tez z Grahamem czyli probuje nas uczyc biegac ....tyle ze to juz potrafimy.....w ta niedziele nie bedzie nikogo z nas bo gramy towarzyski mecz z Perskimi Feniksami
a tak ogolnie to zaczynamy grac w lidze jako wylacznie polski zespol a nie Uniwersytecki i dlatego Graham nas nie lubi :mrgreen:
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez seniorgrzes » 6 wrz 2007, 15:11 Re: Siatkówka w Birmingham

Radek nie uprzedzaj faktów......Jak na razie to on nas po prostu KOCHA za to co robimy, ale zobaczymy co będzie jutro...

A jeśli National League to dziwne że nic nie wiesz o nas skoro tam też niektórzy z nas chodzą na treningi...???
Avatar użytkownika
seniorgrzes
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Dołączył: 12 mar 2007, 01:28
Lokalizacja: AG
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez palak » 6 wrz 2007, 15:18 Re: Siatkówka w Birmingham

hieh.....
no ja tez sie dziwie :/ chociaz w sumie to od kiedy sie zaczely treningi to ja jeszcze nie bylem( zawsze cos sie akurat musialo spier..ic w firmie :[)
ale skoro to sa treningi z Grahamem to rzeczywiscie nie ma co... mysmy tez biegali w zeszlym roku dosc duzo...
ale nic to postaram sie wpasc zobaczyc kto i co
i sorki ogromne ale jedyni polacy ktorych ja znam z treningow to Tomek i Wiktor
oni tez z wami graja??

palak
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 38
Dołączył: 19 sie 2007, 18:14
Lokalizacja: Birmingham/Swiecie
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez seniorgrzes » 6 wrz 2007, 23:27 Re: Siatkówka w Birmingham

palak napisał(a):hieh.....
ale jedyni polacy ktorych ja znam z treningow to Tomek i Wiktor
oni tez z wami graja??


Spośród około 30 polaków krórzy bywali na wakacyjnych treningach organizowanych przez nas przy pomocy GF na pewno jest dwóch Tomków i Wiesiek -wel: wiktor. Nie wiem skąd ich znasz i czy to ci sami ludzie skoro nie byłeś na treningach i nie wiem jak trafiłeś na zajęcia z GF . A tak w zasadzie to Polacy przez ostatni czas ciagną ten wózek i można raczej określic sytuację że to Anglicy graja z nami. Może się cos zmieni jak wiecej studentów sie pojawi ale i tak Polacy z RAINBOW bedą w większości populacji i jakości grania w siatkówkę.
Avatar użytkownika
seniorgrzes
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Dołączył: 12 mar 2007, 01:28
Lokalizacja: AG
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez palak » 7 wrz 2007, 10:00 Re: Siatkówka w Birmingham

hieh
to ja juz nic nie wiem... bo ze mna w zespole gralo 2 polakow wlasnie wiktorz 22-23lata i tomek moze z 25lat. nikogo wiecej nie znam no ale to nic...
postaram sie zajrzec w przyszly czwartek bo wczoraj utknalem w korku bo sie jakichs dwuch glupkow pocalowalo samochodzikami i korek jak cholera :/
a mnie do zespolu wciagneli moi angielscy znajomi Grant i Thagen
i w sumie to bylem tam jedynym polakiem przez dosc dlugi czas a oprocz mnie i anglikow to tam grali francuzi, niemcy, 1 hindus i Thagen z RPA
takze nie wiem jak to mozliwe ale dosc ladnie sie mijalismy przez ten osatni rok....
trzeba to naprawic :)

palak
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 38
Dołączył: 19 sie 2007, 18:14
Lokalizacja: Birmingham/Swiecie
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez seniorgrzes » 7 wrz 2007, 17:11 Re: Siatkówka w Birmingham

Dread chodził.

A jeśli chodzi o ten wątek to w Birmingham wygraliśmy w szóstkach mieszanych i jest ładny puchar i medale i wywiad w BBC News poszedł w Swiat i takie tam inne drobiazgi . Tylko publiczność zawiodła........
Avatar użytkownika
seniorgrzes
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Dołączył: 12 mar 2007, 01:28
Lokalizacja: AG
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT