Siatkówka w Birmingham

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 7 wrz 2007, 22:16 Re: Siatkówka w Birmingham

Chlopaki mam nadzieje ze wpadnei cie na trening na sake na 4 , ja na mecz towazyski nie dam rady, nie daliscie zbyt duzo czasu by grafik skorygowac. A tak pozatym jezeli mamy zaczac cos grac to milo by bylo jakis prowizoryczny grafik meczów zrobic. Jak zapewnre zdajecie sobie sprawe ze wiekszosc ludzi któzy chca cos zta satkówka miec wspólnego musi równiez pracowac. Wiec milo by bylo wiedziec co jak i gdzie. Ja bym osobiscie wolal uniknac sytuacji ze rado sie nie bedzie do mnie odzywal ze daleem dupy i na mecz sie nie pojawilem. Siatkówka to fajna rzecz ale moich rachunków to raczej oplacac nie bedzie i jesli bede mial wybierac miedzy graniem a praca to odpowiedz jest jednoznaczna.


Grafik treningów i grafik spotkan .


ps zeby nie bylo ze was zostawiamy samych z cala organizacja, jak cos trzeba pomóc to dajcie znac .


pozdro
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez seniorgrzes » 7 wrz 2007, 22:56 Re: Siatkówka w Birmingham

Od samego początku mówiłem do wszystkich że musimy mieć szybką i tanią komunikację między sobą i proponowałem GG jako że dzieła podobnie jak SMS - nie giną informacje i większość GG używa. Problem że musiałoby to być używanie codziennie , Wszyscy musieliby czytać informacje i czytać opisy przy naszych osobach na GG. Takie podejście do sprawy dałoby możliwiość oszczędności finansowych i czasowych dla nas. Nie wyobrazacie sobie ile czasu poswiecamy z Radkiem i Jarkiem na to żeby to się wszystko rozwijało. I taki kanał informacji przez GG byłby jak dla mnie najlepszy. Jesli macie inne sugeestie to piszcie na gg albo na e-mail.
Avatar użytkownika
seniorgrzes
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Dołączył: 12 mar 2007, 01:28
Lokalizacja: AG
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 7 wrz 2007, 23:07 Re: Siatkówka w Birmingham

A moze jestem? .... Sprawdz.. :mrgreen:

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 9 wrz 2007, 22:34 Re: Siatkówka w Birmingham

gg jest ok


ale wolalbym raczej maila...\
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez palak » 10 wrz 2007, 13:32 Re: Siatkówka w Birmingham

jesli macie miejsce dla jeszcze jednego to dajcie znac...
3510861
pogralbym sobie w koncu z polakami w siatkowke a nie tylko z anglikami :)
pozdro

palak
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 39
Dołączył: 19 sie 2007, 18:14
Lokalizacja: Birmingham/Swiecie
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez seniorgrzes » 11 wrz 2007, 21:17 Re: Siatkówka w Birmingham

W związku z tym że łatwiej i więcej możliwości daje internet to jak dla mnie GG i mail może być ale pytanie czy wszyscy moga , chcą, bedą zagladać do swoich skrzynek ?... Zresztą wszystkie maile mam tylko jest decyzja że codziennie lektura poczty i informacja będzie rozsyłana regularnie. Pierwsza zostanie wysłana za chwile z opcja potwierdzenia odbioru. W sprawach do pogadania to jeśli będe on-line na skypie

Palak a co do ciebie to kiepski bo kiepski ale czwartek funkcjonuje i będą ludzie na sali BU.
A jeśli się chcesz bardziej z nami zaprzyjażnić i masz czas to w niedzielę dwa nasze zespoły grają w Portsmuth możesz pojechać z nami sobie zrobić piknik siatkarski , zapoznać się z nami, pokibicować a może i zagrać w jakimś meczu jeśli pojawi się taka potrzeba i możliwość. Jak na razie jesteś siatkarz - gawędzierz więc może czas na to by zagrać w tą siatke ......
Avatar użytkownika
seniorgrzes
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Dołączył: 12 mar 2007, 01:28
Lokalizacja: AG
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez palak » 12 wrz 2007, 11:39 Re: Siatkówka w Birmingham

eeeeej ;)
tylko bez wyzywania :)
w czwartek postaram sie dojechac tylko mi napisz o ktorej godzinie sie zaczyna i postaram sie byc, i troche rozruszac :)
ale co do niedzieli to raczej nie dam rady bo sie wybieram do walii na weekend
takwiec do jutra :D jesli tylko bog pozwoli i nie zrobi jakichs poteznych korkow na miescie :/
pozdrowionka

palak
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 39
Dołączył: 19 sie 2007, 18:14
Lokalizacja: Birmingham/Swiecie
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez seniorgrzes » 17 wrz 2007, 14:32 Re: Siatkówka w Birmingham

Tak..... Wątek zaczął się od turnieju w Birmingham a czas płynie sobie szybko i mamy za sobą nastepny turniej.

Byliśmy w Portsmouth i wróciliśmy z kolejną nagrodą. I miejsce i przechodnia nagroda jest w naszym posiadaniu.

Turniej nie za wielki ale atmosfera fajna , pogoda dopisała, miejsce naprawdę ładne. Fajna promenada nad morzem, miasto przypominające wyglądem miasta europejskie.

Jak ktoś może wrzucić tutaj lub podać linka do zdjęć byłoby fajnie.

pozdrawiam.

grzesiek
Avatar użytkownika
seniorgrzes
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Dołączył: 12 mar 2007, 01:28
Lokalizacja: AG
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez BOZENA1972 » 17 wrz 2007, 16:52 Re: Siatkówka w Birmingham

chcial bym sie zapisac do klubu pilkarskiego w Birmingham tylko nie wiem gdzie moge to zrobic ma ktos jakies informacje na ten temat????
do_you_know*_*

BOZENA1972
Początkujący
 
 
Posty: 33
Dołączyła: 30 sie 2007, 20:59
Lokalizacja: Erdington B-ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez dread » 18 wrz 2007, 23:16 Re: Siatkówka w Birmingham

elo ludzie

wiem,ze ostatnio za wiele sie nie odzywalem, ale mam lekkie wrazenie, ze mnie troche olaliscie.... bez urazy, jesli tak jest, ale w gurncie rzeczy przez ostatnie kilka tyg nie mialem z wami za bardzo kontaktu. mam nadzieje,ze nie jest to spowodowane calym tym zamieszaniem z graniem w dwoch ligach itp. i milo by bylo, gdybyscie dali mi znac nastepnym razem, ze gracie jakis mecz towarzyski, chyba,ze sprawa ze mna jest juz zamknieta i nie macie zamiaru brac mnie pod uwage w zespole Rainbow

tymczasem

dread
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 3 sty 2007, 08:23
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez seniorgrzes » 19 wrz 2007, 13:23 Re: Siatkówka w Birmingham

Tomek skoro pytasz na forum to i na forum wypada odpowiedzieć.

Musisz rozważyć dwie sprawy. Koleżeńską i klubową.

W sprawach koleżeńskich byłeś , jesteś i będziesz dla wszystkich kolegą. Nie olewamy ciebie i pamiętamy żeby dawać ci znac o sprawach które mogą ciebie dotyczyć. \ostatnio pytałem ciebie czy możesz jechać na turniej..... Zawsze bedziesz mile widziany na turniejach i treningach tylko zastanów sie nad zasadami. Do tej pory było mnóstwo pytań co kto robi albo bedzie robił . Na chwilę obecna mimo że zaczynałeś wiele spraw z nami stoisz obok. Nie mamy od ciebie żadnych deklaracji . To są twoje wybory. Możesz czuć się zapomniany bo nikt wokół ciebie nie kręci się ale prawda jest taka że pewien etap minał i zajmujemy sie teraz innymi sprawami. Jeżeli masz ochotę porozmawiać o zasadach , deklaracjach, przyszłości to my jestśmy otwarci. Wiesz gdzie i jak nas znależć.

Jeśli chcesz dalej uczestniczyć w tym co zaczęliśmy robić to podaj co chcesz robić i jak ciebie informować . Ja mam w tej chwili informacje od i do wszystkich rozsyłane przez internet i to działa. A jesli chodzi o ciebie to mam kilka możliwości i nie wiadomo która obecnie działa. Które gg?. który skype?mail?.

W sprawie gierek towarzyskich to sprawa wygląda tak że nie wiadomo czy grasz z nami, czy chcesz grać z nami i czy możesz grać z nami. Jaka jest twoja sytuacja z BUVC ? Czyjego klubu jesteś członkiem. Jeśli czujesz sie samotnie w BUVC zacznij grać z nami . Zostań z nami. Bądź członkiem naszego klubu.

Pozdrawiam .
Grzesiek
Avatar użytkownika
seniorgrzes
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Dołączył: 12 mar 2007, 01:28
Lokalizacja: AG
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez dread » 19 wrz 2007, 14:29 Re: Siatkówka w Birmingham

Grzes,

nie jestem z boku dlatego,ze mi sie nie chce, albo ze mam to w d... Powinines wiedziec, Radek rowniez, jaka mialem ostatnio sytuacje, i nie moglem za bardzo sie udzielac ze wzgledu na te czynniki. Zawsze mowilem, ze jestem z wami i bede z wami, owszem, kontakt ze mna nie nalezy do najlatwiejszych :-) ale jednak mozna. wiem,ze pytales o turniej - dzieki, tylko nie bylo to czasem spowodowane potrzeba zawodnika???niewazne, w kazdym razie moja syt. zwiazana z graniem w obu ligach jest i byla juz w miare jasna - moge grac tu i tam, a nawet jesli nie, to moge z wami potrenowac chociaz... z reszta, nie z Toba mi tu rozkminiac, ale z reszta, takze przy okazji...

dread
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 3 sty 2007, 08:23
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez seniorgrzes » 20 wrz 2007, 07:15 Re: Siatkówka w Birmingham

Tomek jeśli nie jesteś z boku to zostałeś z tyłu. Nie nadążasz za czasem. Nawet jak jest ciężko to wtedy szczególnie należy sie przyłożyć do wszystkiego co możliwe i łatać dziury jak sie da i czym sie da. Trzeba sie starac. Trzeba sie kontaktować i bardziej interesować problemami. Znam osobiście kilka przypadków gdzie pewne sprawy budowane były z wielkimi problemami. Znam osobiscie historie jak kilku ludzi doszło do tytułów mistrzowskich i olimpijskich. Ale oni lub ich rodzice trzymali reke na pulsie przez cały czas.

Nie ma problemu byś trenował i grał z nami ale jednak sprawa z graniem w obu ligach nie do końca jest taka jasna. Znasz oficjalne wersje przepisów i ich interpretacje przez pracowników EVA ? Musisz nam określić jaki jest twój status w BUVC i u nas - bo przypuszczamy że mogą byc problemy natury technicznej a nie naszych zachowań.

Jak bedziesz dziś na treningu to powyjaśniamy sobie wszystko co sie tyczy grania. A na treningi i turnieje i moze jeśli sie da na puchar midlands zapraszamy.

Pozbierałes się ze swoimi problemami juz do końca?

seniorgrzes
Avatar użytkownika
seniorgrzes
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Dołączył: 12 mar 2007, 01:28
Lokalizacja: AG
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 24 wrz 2007, 09:56 Re: Siatkówka w Birmingham

Chlopaki ja tez wielka sora ze troche zlalem siatke, ale mialem niewielkie klopoty z przeprowadzka. W przyszlym tygodniu wracam z polandii i gram z wami na calego..


pozdro
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 24 wrz 2007, 12:22 Re: Siatkówka w Birmingham

marcin.p,marcin.p..........hm......kto to bo nie pamietam???? :mrgreen:
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT