szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

MężczyznaPostNapisane przez long3r » 1 cze 2008, 22:55 szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

Hej tak jak w temacie szukam klubu Muay Thai najlepiej jesli by mi ktos podal namiary na jakis klub gdzie sie znajduje pasowalo by mi gdzies w centrumnajlepiej ewentualnie moga byc jakies inne sztuki walki jesli takowej nie ma... pozdrawiam i z gory dzienki za pomoc. jesli ktos jest tez tym zainteresowany lub chcial by potrenowac mozna by bylo samemu ternowac puki co mam wlasne lapki i rekawice wiec jak by co pisac reaszte mozna dokupic. ok juz znalazlem dobry klubik na chinskiej dzielnicy jest jak by ktos tez szukal polecam i pozdrawiam
Avatar użytkownika
long3r
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Dołączył: 1 cze 2008, 22:50
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez puncher » 18 lis 2008, 01:09 Re: szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

K-STAR THAI BOXING NAJLEPSZY KLUB W BIRMINGAHM POD WZGLEDEM KOPANYM...POLECAM ,JA SAM TRENUJE BOKS TAKZE W BIRMINGHAM..POZDROWKI I WALCZ JAK TRZEBA:)

puncher
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 18 lis 2008, 00:57
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Manitou » 18 lis 2008, 19:05 Re: szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

Ja trenuje Kyokushin w Kings Heath.Dobra cena i bardzo doswiadczony instruktor(4dan).Sedzia miedzynarodowy(bedzie na listopadowych Mistrzostwach Swiata w Japoni)Wiecej info na priva.

Pozdrawiam-OSU:)))))))))
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez artur01 » 26 lis 2008, 22:01 Re: szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

A moze wiecie gdzie mozna trenowac TEKWONDO mj syn trenowł w polsce i teraz szukam mu klubu w Birmingham za pomoc z gory dziekuje i pozdrawiam :-) :-) :-)

artur01
Raczkujący
 
 
Posty: 86
Dołączył: 9 kwi 2008, 17:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Manitou » 26 lis 2008, 22:18 Re: szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

Bishop Challenor Spotrs Centre na Institute Road w Kings Heath.Widzialem tam wywieszke.Cwicza tam tez jakas inna Koreanska sztuke walki.Troche "porabana"nazwa i wiem ze konczy sie na "DO" :)))
Jest jeszcze sekcja Kyokushin gdzie ja cwicze :524:

Pozdrawiam:)
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 27 lis 2008, 19:28 Re: szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

Ta ciekawa nazwa to chyba: tang su do - uwazane jako koreanskie karate.

Podrawiam
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez long3r » 29 mar 2009, 17:01 Re: szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

Racaj chyba najlepszy klub K-Star Academy... zreszta Damien Trainor jest tego przykladem :) WMC World Title i nie tylko obecnie mistrz swiata zdobyl pare tytulow ostatnio :) zapraszam do k-star jak by co pisac na gadu 2228068 pozdro
Avatar użytkownika
long3r
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Dołączył: 1 cze 2008, 22:50
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez fighter » 29 mar 2009, 20:30 Re: szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

W Polskim Klubie 5 kwietnia o 17.30 odbedzie sie spotkanie organizacyjne "Fighter" Thai boxing Club Birmingham. To sekcja, w ktorej zajecia prowadzi polski trener, licencjonowany zawodnik USMTA. Treningi sa prowadzone za darmo...
Avatar użytkownika
fighter
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 29 mar 2009, 20:25
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VirusJah » 30 mar 2009, 19:56 Re: szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

No ja się chyba wybiorę :) O ile nie zapomnę :D
It was my decision to get clean, I did it for me
Admittedly I probably did it subliminally for you
So I could come back a brand new me, you helped see me through
And don't even realise what you did, believe me you

VirusJah
Rozeznany
 
 
Posty: 229
Wiek: 34
Dołączył: 25 sty 2008, 19:06
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez long3r » 7 kwi 2009, 21:47 Re: szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

Niestety nie bylo mnie na tym spotkaniu bo zapuzno sie dowiedzialem o nim ale moze bys napisal co jak gdzie i kiedy z tym fightere'em byl bym wdzieczny jaki trener ile razy w tyg cokolwiek :] pozdro
Avatar użytkownika
long3r
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Dołączył: 1 cze 2008, 22:50
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez fighter » 9 kwi 2009, 22:39 Re: szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

Wtorek,Czwartek godz. 19.30 - 21.00 w Polskim Klubie w Centrum.
Treningi sa za darmo, a o Sensei niestety nie mozemy pisac na forum,bo bedzie to uznane za reklame. Przyjdz, to sie dowiesz.
Trener daje wycisk i dobrze tlumaczy, z reszta sam pochodzi z jednej z najlepszych szkol sztuk walki w Polsce.
Pozdro
Avatar użytkownika
fighter
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 29 mar 2009, 20:25
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bluebery » 10 kwi 2009, 22:30 Re: szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

Kurcze, tak mysle i mysle moze i ja sie reaktywuje? Kiedys cwiczylam Kyokushin ale to bylo dobrych kilka lat temu. Tylko niestety godziny wieczorne odpadaja u mnie :-( moze wiecie o jakis zajeciach przedpoludniowych?
Avatar użytkownika
bluebery
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Dołączyła: 10 mar 2009, 23:25
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VirusJah » 11 kwi 2009, 00:32 Re: szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

bluebery
Niestety nie wiem nic o popołudniowych zajęciach, ale w clubie Fighters najprawdopodobniej ich nie ma.
It was my decision to get clean, I did it for me
Admittedly I probably did it subliminally for you
So I could come back a brand new me, you helped see me through
And don't even realise what you did, believe me you

VirusJah
Rozeznany
 
 
Posty: 229
Wiek: 34
Dołączył: 25 sty 2008, 19:06
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez fighter » 12 kwi 2009, 22:35 Re: szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

w soboty o 11tej sa przedpoludniowe treningi w silowni na Soho Road, ale trzeba umowic sie z trenerem,bo zalatany teraz jest przez te wszystkie papiery,jakie klub potrzebuje. Dobry facet z niego,nie slyszalem jeszcze,zeby ktos za darmo chcial trenowac innych...
Pozdro :roll:
Avatar użytkownika
fighter
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 29 mar 2009, 20:25
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mima » 13 kwi 2009, 12:05 Re: szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

"Dobry facet z niego,nie slyszalem jeszcze,zeby ktos za darmo chcial trenowac innych... "

A ja czytam sobie artykuły i forum,dochodzę do wniosku,że fighter robi tu sobie reklamę ,przecież te pochwały na cześć trenera wychodzą centralnie od ciebie fighter ,wystarczy przeczytać artykuł na głównej i skojarzyć nicki. Nie mam nic do zajęć ,ale może poczekaj aż inni zaczną chwalić,a nie chwal się sam-nie ładnie nie ładnie.

mima
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 13 kwi 2009, 11:58
Reputacja: 3
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT