Wspinaczka

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

MężczyznaPostNapisane przez Was » 4 cze 2009, 18:43 Re: Wspinaczka

karjo napisał(a):To do klubow dorzucimy miejsce w Wolverhampton, sympatyczni ludzie, fajne scianki.
http://www.wolfmountain.co.uk/


I to jest to! Jak to się dzieje, że tutaj nawet w małych miejscowościach są sztuczne ścianki i miejsca w których można się powspinać z sympatycznymi ludźmi, podczas gdy w Polsce nawet w dużych miastach często takie miejsca są zamykane.....

[ Dodano: Czw Cze 04, 2009 19:51 ]
Jolly napisał(a):jako ze rozbi sie coraz cieplej i zieleniej ponowinie odswiezam temat wspinaczki i pytam sie czy jeste moze ktos zainteresowany ta forma wypoczynku ;) opcja jest taka ze mozna sie powspinac na sztucznych sciaanach i czasami wypasc w plener na prawdziwa skale.


Co racja to racja. Nie ma to jak dzień spędzony na wspinaniu w ślicznej scenerii i dobrym towarzystwie. Ważne jednak żeby wiedzieć - zwłaszcza gdy stawiasz dopiero pierwsze kroki i nie wszystko musisz jeszcze umieć - że ci z którymi się wspinasz są w stanie zapewnić ci bezpieczeństwo i właściwie wszystko wytłumaczyć.

Ale na szczęście nawet w Birmingham można znaleźć profesjonalistów :wink:

Was
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączył: 5 cze 2007, 17:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez krzysiekk » 5 cze 2009, 13:37 Re: Wspinaczka

Was napisał(a):Ale na szczęście nawet w Birmingham można znaleźć profesjonalistów :wink:
Wyczuwam lekką nutkę autoreklamy :mrgreen:

Was napisał(a):Ważne jednak żeby wiedzieć - zwłaszcza gdy stawiasz dopiero pierwsze kroki i nie wszystko musisz jeszcze umieć - że ci z którymi się wspinasz są w stanie zapewnić ci bezpieczeństwo i właściwie wszystko wytłumaczyć.

Co racja to racja, np -->klik<--


Jedziemy gdzie? Bo się lina marnuje.

krzysiekk
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączył: 27 lut 2008, 20:44
Lokalizacja: mk
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Was » 5 cze 2009, 17:16 Re: Wspinaczka

krzysiekk napisał(a):Wyczuwam lekką nutkę autoreklamy :mrgreen:


Dzięki za uznanie ;) Profesjonalna kariera dopiero w powijakach więc na reklamę jeszcze za wcześńie :-P .


krzysiekk napisał(a):Jedziemy gdzie? Bo się lina marnuje.


W tym tygodniu dupówa więc nici z wyjazdu, chociaż kroił się mały wyskok w sobotę :mad:
W przyszłym tygodniu mam ten kurs, więc może coś dopiero na 20-21?

Ostatnio zaczęliśmy rozkminianie The Roaches - polecam. Naprawdę rewelacyjne miejsce.

Was
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączył: 5 cze 2007, 17:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez krzysiekk » 5 cze 2009, 17:48 Re: Wspinaczka

Was napisał(a):więc może coś dopiero na 20-21?
Wtedy to ja będę się kurował w ... Piwnicznej :-D

krzysiekk
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączył: 27 lut 2008, 20:44
Lokalizacja: mk
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Was » 5 cze 2009, 19:06 Re: Wspinaczka

krzysiekk napisał(a):Wtedy to ja będę się kurował w ... Piwnicznej :-D



Aha... To znaczy że następny tydzień też odpada, bo rozumiem, że rozpijamy weselną? :-P
Chyba że uda się to wszystko połączyć.
Jakoś.
;)

Was
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączył: 5 cze 2007, 17:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 8 cze 2009, 14:57 Re: Wspinaczka

Jakis wyjazd sie klaruje?? macie miejsca wolne??


Co racja to racja. Nie ma to jak dzień spędzony na wspinaniu w ślicznej scenerii i dobrym towarzystwie. Ważne jednak żeby wiedzieć - zwłaszcza gdy stawiasz dopiero pierwsze kroki i nie wszystko musisz jeszcze umieć - że ci z którymi się wspinasz są w stanie zapewnić ci bezpieczeństwo i właściwie wszystko wytłumaczyć.

Ale na szczęście nawet w Birmingham można znaleźć profesjonalistów



świeta racja trzeba wiedziec z kim sie wspinasz zeby bylo bezpiecznie i pod okiem profesjonalistow ;)

z niecirpliwoscia czekam na profesjonalna szkole wspinaczki w wersji polskiej :-D
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Was » 8 cze 2009, 17:09 Re: Wspinaczka

Jolly napisał(a):z niecirpliwoscia czekam na profesjonalna szkole wspinaczki w wersji polskiej :-D


Jak Bóg da, coś się zacznie kręcić niedługo :wink:

Was
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączył: 5 cze 2007, 17:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Cezarek » 12 lip 2009, 20:19 Re: Wspinaczka

Witam. Chciałbym zacząc przygodę ze wspinaczką ale kompletnie nie mam pojęcia co i jak. Najlepiej by było jak by ktoś mi napisał przyjdź tu i tu tego i tego a ja ci pokaze co i jak. Z niecierpliwością czekam na jakies propozycje hehe Pozdrawiam

Cezarek
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 40
Dołączył: 4 lut 2008, 14:53
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Was » 24 paź 2009, 13:49 Re: Wspinaczka

Kolejne fajne miejsce do wspinania w Birmingham:

http://www.redpointclimbingcentre.co.uk


Zapraszam. Tym bardziej, że i tam można spotkać mówiących po polsku :wink:

Was
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączył: 5 cze 2007, 17:15
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez enenna » 29 gru 2009, 14:28 Re: Wspinaczka

witam:)
jakie szczęście iz weszłam na to forum. mieszkam w Anglii ponad pół roku i nie mam z kim się wspinać. tzn mam, ale obecnie moi przyjeciele są w Indiach. wspinam sie głownie w redpoint, ale teraz niestety mam miesięczną przerwę.. mój poziom jakieś 5 / 5+ ( wspinam się krótko ) bulderowo V1 - V2 chociaż nie wszystkie, przyuczam sie do wspinania sportowego, wyjeżdzam na outdoor, głownie Sheffield i gritstone, ale zdarzyła się też walia. czy ktoś bywał w Sheffield? może by tak zorganizować wyjazd? sheffield i gritstone to głównie buldery i wspinanie tradycyjne, także własny sprzęt niezbędny. ze ścianek polecam redpoint, ja tam chodzę odkad tu mieszkam i jest świetna. czekam na odpowiedzi!

enenna
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 29 gru 2009, 14:07
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 29 gru 2009, 18:08 Re: Wspinaczka

enenna, jeżeli jesteś zainteresowana wspinaniem w Creation do daj znać na pw.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Was » 30 sty 2010, 17:04 Re: Wspinaczka

enenna napisał(a):z ze ścianek polecam redpoint, ja tam chodzę odkad tu mieszkam i jest świetna


No ba! Redpoint to najlepsze miejsce do wspinania w Birmingham :) Choć niestety nie największe, ale to pewnie tylko kwestia czasu :-P

Niedługo nadarzy się doskonała okazja by poznać to miejsce trochę lepiej - w najbliższą sobotę, 6 lutego, Redpoint obchodzi swoje drugie urodziny. Stąd impreza od rana do nocy: konkursy wspinaczkowe (w prowadzeniu, boulderowy, we wspinaniu na czas, drogi sponsorowane) i wieczorna balanga. Więcej szczegółów na ich stronie:

http://www.redpointclimbingcentre.co.uk ... c9269c9419

Was
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączył: 5 cze 2007, 17:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 18 mar 2010, 22:57 Re: Wspinaczka

Hey, panowie i panie!

Wybieracie się w sobotę do Creation na otwarcie Boulder Zone :?: Prawdziwe wydarzenie roku :!: Największa boulderowa ściana w Midlandach, więc będzie się działo :twisted:

Tutaj można to pooglądać.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez KoNiK » 27 mar 2010, 20:44 Re: Wspinaczka

karjo napisał(a):To do klubow dorzucimy miejsce w Wolverhampton, sympatyczni ludzie, fajne scianki.
http://www.wolfmountain.co.uk/


Potwiedzam, bardzo fajne miejsce :)
Avatar użytkownika
KoNiK
Początkujący
 
 
Posty: 24
Dołączył: 27 mar 2010, 18:45
Lokalizacja: Toruń/Wolverhampton
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Was » 27 mar 2010, 23:00 Re: Wspinaczka

VA napisał(a):wybieracie się w sobotę do Creation na otwarcie Boulder Zone :?: Prawdziwe wydarzenie roku :!: Największa boulderowa ściana w Midlandach, więc będzie się działo


No bez przesady. Żeby tam od razu największa w Midlans ściana boulderowa. Zgaduję, że w Climbing Works kolega nie był? :roll: http://www.climbingworks.com/

A czy to było wydarzenie roku..... Co konkretnie się działo? Jakieś zawody na otwarcie? Jakieś pokazy może kogoś znanego? Masterclasses? A może chociaż jakaś impreza była? Czy po prostu przyszliście i można się było wspinać?

Creation.... Takie możliwości, a tak słabo wykorzystane.

Poza tym wiosna przyszła :-) W skałki :mrgreen:

Was
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączył: 5 cze 2007, 17:15
Reputacja: 3
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT

cron