Councilowski czysty basen

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

Jak spedzasz wolny czas ?

Jem frytki i bajeruje laski ( facetów) z polishdating codziennie nmmiedzu 17:00 a 24:00
3
21%
Biegam , skacze , latam plywam .... cialko mam fajne i brzuszek plaski ( bajerka niezla tez jest )
6
43%
Pieszcze kota ( kotke ) jak mruczy jest mi dobrze
3
21%
Tworze ankiety na Bham, których nikt nie czyta i mam przez nie same problemy .
2
14%
 
Liczba głosów : 14

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 28 sie 2008, 08:34 Councilowski czysty basen

Hej


Jako Iz Polacy generalnie to naród ceniacy swój rozwój fizyczny ( np. Pudzian ) Slyniemy ze zdrowego trybu zycia ( pomijajac kolesi jedzacych codziennie frytki i gapiacych sie w kompa by zaoszczedzic pare zeta ) .

Mam pytanie do tych pierwszych . Znacie jakis dobry czysty basen z niewygórowana cena .

Wiem Iz sa fajne baseny w centrum ( virgin Active lub Balantynes ) ale ciekawi mnie czy znacie jakis zwykly basen ( duzy gleboki , czysty , ) , gdzie nie trzeba kupowac membership by poplywac.

Wiem iz jest basen na Station Rd w Stechford , ale moim zdaniem to jest sciek i raczej nie chcialbym tam wiecej plywac.


Jesli macie jakies tips and tricks , dajcie zanac ....

Ps pozdro dla zjadaczy frytek ..... zawal juz niedlugo :)
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 28 sie 2008, 08:47 Re: Councilowski czysty basen

http://www.birmingham.gov.uk/GenerateCo ... U_ID=10676

Ja na Beeches Road zagladam.
Karnet miesieczny na basen to kilkanscie £ (Z silownia, i zajeciami typu aerobic £20kilka)- upowaznie do kozystania ze wszystkich councilowskich placowek.
Jednorazowo chyba kolo £4

ps nieszczenie sobie stawow za kase to wg mnie nie rozwoj fizyczny...

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 28 sie 2008, 09:22 Re: Councilowski czysty basen

dzieki za liste ktosienika , wolalbym jednak osobiste opinie ....



Dlugi trn twój basen czy standardowo 25 m?
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 28 sie 2008, 09:28 Re: Councilowski czysty basen

standard, czysty, nie ma tam ekstremalnego tloku z ktorym sie na innych basenach miejskich w Bham spotkalam

osobista opinia jest subiektywna,
latwiej kupic karnet i poszukac wkolo domu samemu...

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Aggressiva » 10 wrz 2008, 11:55 Re: Councilowski czysty basen

Dobre pytanie o ten czysty basen councilowski...

Ja tez chodzilam na basen przy Beeches Rd. I moge o nim powiedziec rozne rzeczy, ale nie to, zeby byl czysty czy niezatloczony. Kafelki na maxa zaplesniale, sufit nad prysznicami az czarny od grzyba. W wodzie, w pogodny dzien zobaczylam kiedys mase czarnych kedziorkow i jakis farfocli. I to byl moj ostatni raz na tym basenie. Dlugosc ma standardowa- 25 metrow chyba (jesli nie 20...). Duzo ludzi bylo tam niemal zawsze- szczegolnie popoludniu czy w weekendy. czasem udalo mi sie w wolny dzien pojsc na godzine 'dla doroslych' w okolicach pory lunchowej. Wtedy bylo tez sporo ludzi, ale przynajmniej dzieciaki nie przeplywaly co chwile w poprzek basenu...

Takze podbijam pytanie: czy ktos widzial czysty, nieoblesny basen councilowski? Albo niecouncilowski, ale w przyzwoitej cenie...

Aggressiva
Początkujący
 
 
Posty: 43
Dołączyła: 24 maja 2007, 15:54
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 11 wrz 2008, 08:03 Re: Councilowski czysty basen

Jesli chodzi o basen niekoniecznie zwiazany z councilem . Jest jeden fajny w Brindlay Place, to jest zaraz przy Broad Streat w strone kanalów. Tam jest caly komplex z silownia , salkami, basen i inne atrakcje. Chodzilem tam rok i membership kosztowalo okolo £39 miesiecznie. Basen czysty z jackuzzi , malo ludzi ale jednorazowe wejscie kosztuje. Miejsce sie teraz nazywa Balantynes , kiedys to byl Living Well. Druga miejscówka to zaraz po drugiej stronie Tesco na Five ways, Virgin Active , fajna miejscówka , duzo mlodych ludzi, basen sredni ale atmosfera przednia.


BIrminagam to masakra jesli chodzi o fajny basen, na prywatne zazwycza trzeba wykupic roczne membership, a na councilowskich syf kila i mogila ....
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 11 wrz 2008, 08:20 Re: Councilowski czysty basen

39 za miesiąc to jak za darmo!
ja byłam teraz w aqua parku w zakopanem zapłaciłam 38zł za 2 h i byłam w szoku jakie zdzierstwo! czas liczą od mometu kupienia biletu, brudno, mało miejsca i mimo ze wszyscy gadali po polsku to z nikim sie nie szło dogadac z obsługi co i jak . Po reklamach spodziewałam sie naprawde wiele a tam zwykly basen z 2rurami do zjezdzani, jedna slizgawka ktora nazwali rwąca rzeka, 4maluśkie jakuzzi, i brodzik.
Muszę sie w koncu wybrać tutaj gdzieś znajomi jezdzą na Winelhall i sobie chwala ale zobacze to co marcin.p poleca :mrgreen:
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Bernii » 11 wrz 2008, 11:27 Re: Councilowski czysty basen

malaroksi, - Winelhall ??? szukalem w goglach ale 0 wynikow
podaj namiar jakis dokladniejszy jezeli mozesz;D
Ja bylem w "Waterworld'zie" w Stoke-on-trend i tam jest nawet spoko
http://www.waterworld2000.co.uk/
To co cię kusi czego ci potrzeba
Zludne bezpieczenstwo, pigulka szczescia
Ja z dnia na dzien nabieram pewności
Nie ma szczescia bez odrobiny szalenstwa!!!
Avatar użytkownika
Bernii
Rozeznany
 
 
Posty: 250
Wiek: 40
Dołączył: 16 maja 2007, 09:09
Lokalizacja: Rzeszow/Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 11 wrz 2008, 12:04 Re: Councilowski czysty basen

sorki Willenhall :grin:
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez lumi » 12 wrz 2008, 16:51 Re: Councilowski czysty basen


lumi
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 21 wrz 2006, 18:59
Lokalizacja: Willenhall
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT

cron