King boxing treningi

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

MężczyznaPostNapisane przez RADUS2008 » 1 mar 2009, 22:09 King boxing treningi

czesc :mrgreen: mam na imie radek i poszukuje w b' ham sekcji king boxingu trenowalem w polsce dwa lata , bardzo chcialbym to kontynlowac tu w anglii moze ktos wie gdzie moge takie treningi znalesc pozdro :!:

RADUS2008
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 42
Dołączył: 1 lut 2008, 22:24
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VirusJah » 2 mar 2009, 03:44 Re: King boxing treningi

przed centrum, a dokladniej przed stacja benzynowa texako w jednej z bocznych uliczek (jest to przy trasie lini 74/79 i jesli staniesz przodem w kierunku centrum to po prawej stronie.)jest/ byl klub. nie wiem czy ci pomoglem, ale jak chcesz to sie rozejrzyj
It was my decision to get clean, I did it for me
Admittedly I probably did it subliminally for you
So I could come back a brand new me, you helped see me through
And don't even realise what you did, believe me you

VirusJah
Rozeznany
 
 
Posty: 229
Wiek: 34
Dołączył: 25 sty 2008, 19:06
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez long3r » 29 mar 2009, 16:55 Re: King boxing treningi

K-Star Academy na chinskiej dzielnicy 2 pietro na przeciwko arcadian czy jakos tak :] 2 silka na pery bar i suton cofild :) Pozdro ;p
Avatar użytkownika
long3r
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Dołączył: 1 cze 2008, 22:50
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez fighter » 29 mar 2009, 20:50 Re: King boxing treningi

"Fighter" Thai boxing Club Birmingham na Soho Road w silowni na przeciwko Lidl'a. Od kwietnia maja prowadzic treningi za darmo ze wzgledu na "projekt" jaki wprowadzaja z Polskim Klubem. Cos wspolnego ze zaktywizowaniem polskiej mlodziezy...
Avatar użytkownika
fighter
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 29 mar 2009, 20:25
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez miki31 » 22 kwi 2009, 17:36 Re: King boxing treningi

fighter mam takie pytanie,chciałabym zapisać mojego syna na jakieś sztuki walki konkretnie chodzi mi o King boxing lub jakąś samoobronę ale nie wiem jak mam się skontaktować z waszym trenerem możesz dać konkretny adres klubu albo telefon.A zapomniałam napisać że mój syn ma dopiero 4 latka jeżeli możesz to odpisz na mojego emalia oto on miki31@wp.pl mieszkam na Handsworth blisko Soho.
Avatar użytkownika
miki31
Początkujący
 
 
Posty: 18
Wiek: 45
Dołączyła: 10 paź 2007, 18:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VirusJah » 23 kwi 2009, 04:23 Re: King boxing treningi

Kontakt do naszego trenera znajdziesz TUTAJ

Ps. Nie wysyłam tego na e-mail, jeśli ktoś chce to niech wyśle... Ja uważam że jak o coś się prosi to można się tutaj pofatygować i zobaczyć, skoro ktoś się fatyguje i pomaga :P
It was my decision to get clean, I did it for me
Admittedly I probably did it subliminally for you
So I could come back a brand new me, you helped see me through
And don't even realise what you did, believe me you

VirusJah
Rozeznany
 
 
Posty: 229
Wiek: 34
Dołączył: 25 sty 2008, 19:06
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez RAF108 » 7 lip 2009, 08:31 Re: King boxing treningi

miki31, Twoj syn jest jeszcze za mlody zeby cwiczyc jakie kolwiek sztuki walki, 4 lata to stanowczo za malo. Poczekaj az pojdzie do szkoly. Wiek ok. 7 lat jest odpowiedni aby to rozpoczac. Radze Ci zaczekac bo mozesz mu wyrzadzic wiecej krzywdy niz pozytku, i polecal bym raczej na poczatek (jak juz oczywiscie pojdzie do szkoly) style miekkie, defensywne, takie jak judo lub aikido, gdyz przy zbyt dynamicznych technikach istnieje niebezpieczenstwo ze moze sie do tego zrazic i zachamuje to jego rozwoj w tej dziedzinie na wiele wiele lat. Takie jest moje zdanie. Pisze to jako nauczyciel karate.
Avatar użytkownika
RAF108
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 59
Dołączył: 28 paź 2007, 13:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez long3r » 13 sie 2009, 23:31 Re: King boxing treningi

A mi sie wydaje ze im szybciej tym lepiej...niewiem aczkolwiek jaki wiek byl by odpowiedni ale wydaje mi sie ze 5-6 lat smialo juz moze trenowac...wiadomo przeciez ze nie beda to nie wiadomo jak ciezkie trenningi czy cos w tym stylu jesli bedzie dobry trener znal sie na zeczy moze go spokojnie poprowadzic :) a co do spalenia tametu moze po 5latach mu sie znudzi albo uzna ze walenie sie po ryjach to nie dla niego aczkolwiek trener duzo moze podciagnac zawodnika lecz to on sam musi wykazac inicjatywe i miec sporo zapalu w tym co robi a przedewszystkim trzeba to kochac :) bo isc tak sobie na trening zeby 'odbebnic' te 2h to bez sensu lepiej sie na warcaby zapisac :] pozdro
Avatar użytkownika
long3r
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Dołączył: 1 cze 2008, 22:50
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez RAF108 » 14 sie 2009, 13:05 Re: King boxing treningi

Nie zgadzam sie z toba! Czlowiek musi byc choc troche swiadomy zaczynajac trenowac sztuki walki a wiek 5 lub 6 lat to jest jeszcze wiek tzw. blogiej nieswiadomosci. W tym wieku moze sie co najwyzej popatrzec, a ja jako nauczyciel karate nigdy bym sie nie podjal odpowiedzialnosci uczenia 6 latka. Pod pewnymi warunkami i za wyrazna zgoda rodzicow mozna zaczac od ok 14 roku zycia. Troche wyobrazni i wyczucia odpowiedniego czasu i okolicznosci nigdy nie zaszkodzi, SZCZEGULNIE w tej dziedzinie.
Avatar użytkownika
RAF108
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 59
Dołączył: 28 paź 2007, 13:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez long3r » 18 sie 2009, 00:11 Re: King boxing treningi

Co trener to inny obyczaj... w k-star dzieciaki co maja po 10lat to juz kilka walk maja na kacie :) Chcesz przyjdz do nas zobaczysz czy 10 latak nie jest niczego swiadomy :)
Avatar użytkownika
long3r
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Dołączył: 1 cze 2008, 22:50
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez RAF108 » 18 sie 2009, 07:23 Re: King boxing treningi

wiek 5 lat a 10 lat to juz jednak jakas roznica. jesli juz ktos koniecznie chce trenowac 10 letnie dzieci to ok. ale jak wspomnialem, pod nadzorem rodzicow i z glowa i duzym wyczuciem. material jest jeszcze po prostu zbyt wrazliwy i mozna latwo przegiac. jesli trener jest odpowiedzialny i ma troche oleju w glowie (a mam nadzieje ze ma) to zycze szczecia i powodzenia. Po za tym jest jeszcze inne strona medalu. nie zapominaj w jakim kraju mieszkamy. Tu jest troche inne prawo. Mozna bardzo latwo zostac posadzonym o molestowanie, nawet nie wiedziac kiedy i za co. Nie zauwazyles ze tu, dzieci i kobiety sa duzo bardziej chronione przez prawo niz w Polsce? Podam Ci przyklad pozornie z innej beczki: pracuje jako bramkaz w pubie i do wyprowadzenia pijanej baby wolam kolezanke z firmy, poniewaz baba moze oskarzyc o molestowanie seksualne tylko dlatego ze ja dotykasz (a trudno kogos nie dotykac jak dymi i trzeba go wyprowadzic) i wtakim przypadku uwieza raczej babie niz mnie. znam trenerow angielskich ktorzy zostali przez nadgorliwych rodzicow posadzeni o molestowanie na treningach ich dzieci i teraz juz prowadza trningi tylko dla doroslych. ja dziekuje, poczekam az podrosna. pozdro
Avatar użytkownika
RAF108
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 59
Dołączył: 28 paź 2007, 13:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez long3r » 18 sie 2009, 09:26 Re: King boxing treningi

Wiesz na temat ochrony to ja cos wiem stalem w polsce na bramce w wieku 17 lat jesli o bramce juz rozmawiamy...potem w irlandi stalem ponad rok czasu...i jest podobnie...dlatego zawsze stala z nami kobieta na bramce...Niestety ja swoja przygode z ochrona juz zakonczylem...za smieszne pieniadze nie bede narazl swojego zycia...kiedys stalismy w polsce i byl ostry wicher z huliganami...moj kolega ktory byl 3 razy wiekszy odmnie nasterydowany jak dzik dostal 3 razy nozem ledwo przezyl...lekarz powiedzial ze gdy by ten noz dostal kto kolwiek inny padl by na miejscu...jego uratowaly miesnie...Ale wogle zboczylismy z tematu...z mila cheencia wziol bym Cie do nas na treningi nie jestem pewien ile dokladnie maja te dzieci latek ale napewno nie sa wieksze niz mi po kolano :) Oczywiscie jak sa walki albo inet club
dzieciaczki walcza w kaskach i odpowidenich kombinezonach... oraz pady...zeby nie zrobily sobie duzej krzywdy...wydaje mi sie ze jak jest odpowiedni trener smialo mozna trenowac 6latka...powoli malymi kroczkami...gdy sie okaze ze ma talent do tego i spodoba mu sie to w wieku 26 bedize mial juz taka technikie i doswiadczenie ze inni tego moga nie nadrobic majac 40lat ;p To jest moje zdanie... Dodam tylko ze np Najmlodszy mistrz swiata w histori boxu zawodowego w wadze ciezkiej !! Mial 20 lat i 4 miesiace... chyba wiemy o kim mowa :) Wiec jak myslisz kiedy zaczol trenowac majac 16-17 ? i w 3 lata udalo mu sie zdobyc mistrzostwo...Majac 20 i zaczac cokolwiek trenowac i osiagnac cos jest bardzo ciezko...tylko nieliczni co naprawde sa utalentowani albo maja bardzo dobre predyspozycje maja szanse...A tak z ciekawosci mam pytanie do Ciebie skoro jestes trenerem i juz iles tam lat trenujesz te karate z okinawy jakie masz osiagniecia w tym sporcie... ? po tylu latach treningow. Zeby cos osiagnac w sporcie trzeba zaczac szybko trenowac od najmlodszego...wtedy jest szansa na to ze nasza pociecha bedzie mistrzem nie koniecznie odrazu swiata ale moze chciaz poslki czy tam europy w jakiejs dziedzinie sportu...chyba mozna juz zamknac temat elo.
Avatar użytkownika
long3r
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Dołączył: 1 cze 2008, 22:50
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez RAF108 » 19 sie 2009, 10:06 Re: King boxing treningi

ok. to w takim razie jest tylko kwestia wyboru. Po za tym nie chce komukolwiek opowiadac swojego zyciorysu czy chwalic sie jakimis tam osiagnieciami. Zeby komus dac w morde, nie trzeba wcale nic cwiczyc i nie po to trenuje, a jesli koniecznie chcesz sie dowiedziec czegos wiecej na ten temat i poznac troche historii to zapraszam na http://authentic-okinawan-karate-uk.com/
Avatar użytkownika
RAF108
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 59
Dołączył: 28 paź 2007, 13:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 19 sie 2009, 21:28 Re: King boxing treningi

Wszystko super, tylko ten pan na starosc pewnie nie bedzie mogl ruszac palcami w wyniku reumatyzmu. Malo sie o tym mowi jakie skutki sa skutki uderzen na stawy i kosci, mikropekniecia i te sprawy.

Proponuje bardziej drastyczny filmik:
http://www.youtube.com/watch?v=Qc8UoTR1 ... re=related
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez long3r » 20 sie 2009, 00:23 Re: King boxing treningi

A co ty chciales na starosc robic ? i tak cie dopadnie reumatyzm i tak...na cos trzeba umzec...Jak bys mial tak na wszystko patrzec to wszytko jest szkodliwe...jedzenie picie idt...nawet powietrze... ja juz sie nie wypowiadam...na ten temat...a co do filmu no comment...
Avatar użytkownika
long3r
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Dołączył: 1 cze 2008, 22:50
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT