Skydive - skoki spadochronowe

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

MężczyznaPostNapisane przez Tomk » 30 wrz 2009, 11:37 Re: Skydive - skoki spadochronowe

Bartsun,

Wszystie informacje sa na w/w stronie... Spadochron jest w cenie kursu a potem jak bys chcial kontynuowac to albo wyporzyczasz albo kupujesz swoj... Zalezy od tego jak czesto chcesz to pozniej robic... Co do dozywotnosci to tego akurat nie wiem... Co do skokow samemu to jak mowie, musisz zrobic pare kursow i wiarze sie to z nieco zasobniejszym portfelem...

Jeszcze nie mam dokladnej daty co do tego kiedy zaczynam ale jak chcesz to mozemy sie spotkac i omowic wszyskto za nim sie zdecydujesz... Podziele sie ta wiedza ktora posiadam... Napisz na prv albo na gg...

Serdecznie pozdrawiam,
T.
Avatar użytkownika
Tomk
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 11 cze 2008, 19:29
Lokalizacja: Bristol/Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 29 paź 2009, 19:15 Re: Skydive - skoki spadochronowe

testowy napisał(a):niestety szybownictwo ze względu na pogodę to niezbyt trafiony pomysł,
chyba, że wyjazdy do Afryki, Australii albo choć do Europy,
jak już to raczej samoloty,

tutaj tez powitam eksperta! otoz lataja prawie codziennie, tak jak w polsce. trzeba tylko sie rozejrzec... a nie pisac co popadnie :roll: i koszt tez nie jest duzo wiekszy, dokladnie jak w polsce. maja nawet polskie jantary standard 3 z polska instrukcja :-D i juniory :wink: i wcale nie prawda ze trzeba jechac do afryki, polska i niemcy przoduja w szybownictwie a wcale nie leza w afryce :?:

a co do skakania, to mam skrzydelko do speedflyingu. mlodziutka dyscyplina, gdzies na pograniczu paralotni i spadochronow. no tak tylko pisze!
pozdrowki

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez radecki » 3 cze 2014, 13:01 Re: Skydive - skoki spadochronowe

a jak sie ma sprawa badań lekarskich? w polsce trzeba zaliczyc najpierw lekarza z działu lotnictwa..jest jakis podony dzial w uk?
Avatar użytkownika
radecki
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Wiek: 39
Dołączył: 9 wrz 2012, 21:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

Powrót do SPORT