siatkówka na Perry Barr

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

MężczyznaPostNapisane przez seniorgrzes » 15 mar 2010, 02:15 siatkówka na Perry Barr

Zapraszam wszystkich chetnych z okolic Perry Barr, Handsworth, Erdington i nie tylko do gry w siatkówke we wtorki o 20:00 na sali City North Sports Centre, Wellhead Lane B422SY.

Dogodny dojazd , Parking, Trenerzy, Ubezpieczenia, Możliwy podział na grupy wiekowe, stopnie zaawansowania itp. itd

pozdrawiam,
seniorgrzes,
South Birmingham Volleyball Club
SBVC
Avatar użytkownika
seniorgrzes
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Dołączył: 12 mar 2007, 01:28
Lokalizacja: AG
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez claudia » 15 mar 2010, 08:40 Re: siatkówka na Perry Barr

Co Grzesiu, widzę ze znowu zraziłeś do siebie wszystkich graczy i szukasz nowych.

claudia
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Dołączyła: 10 mar 2009, 20:13
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez seniorgrzes » 15 mar 2010, 12:52 Re: siatkówka na Perry Barr

claudia napisał(a):Co Grzesiu, widzę ze znowu zraziłeś do siebie wszystkich graczy i szukasz nowych.

Droga Claudiu, "Grzesiu i szukam nowych" jest tylko prawdziwe.
Nie wiem kim jesteś , czy jeseś dziewczyną czy chłopakiem, jeśli ciebie czymś zraziłem to już twój problem. Jestem heterosexualny w stałym związku , mam dzieci i jeśli ci to nie odpowiada , jeśli nie odpowiada ci mój wiek, zarost na brodzie czy klacie to twój problem.

Sala na Perry Barr jest uruchomiona bo jest taka potrzeba, Jest sporo ludzi zainteresowanych treningami siatkówki w tym rejonie . Byłbym idiotą gdybym nie informował okolicznych mieszkańców możliwością pogrania/trenowania siatkówki razem z nami. Informacja jest dostępna i dla anglików i polaków , dla ciemnoskórych, azjatów i białych, dla wszystkich kategorii wiekowych i obu płci. Nie ma tu żadnego szowinizmu, dyskryminacji. Wolny wybór chcesz jesteś , nie chcesz to siedzisz w domu i robisz na drutach.

W zwiazku z tym że jestem zarejestrowanym i czynnym sędzią Natoinal League, trenerem i jednym z kierowników rozgrywek w West Midlands to mam naprawdę wiele ciekawych informacji, wzorców, dotyczących siatkówki krajowej ,klubowej i rekreacyjnej . I to co robie to nie żeby ci dac temat do trolowania tylko by zrobić coś dla siatkówki ( niezależnie od tego czy dla anglików czy dla polaków)

pozdrawiam,
seniorgrzes
South Birmingham Volleyball Club
Avatar użytkownika
seniorgrzes
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Dołączył: 12 mar 2007, 01:28
Lokalizacja: AG
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Grzesiek70 » 15 mar 2010, 15:33 nówka sala na Perry Barr

Grzesiek
Daj spokój ‘Claudii’ – zawsze znajdzie się jakaś mała wsza, która ma tyle jadu, że mogłaby wytuć wszystkich na tej wyspie.
‘Claudia’ to może taki niespełniony organizator - niech spróbuje zorganizować coś sensownego od siebie a nie zatruwa tego forum.
Ci co chcą pograć i choć raz byli u Ciebie na treningu zachęty do kolejnych spotkań nie potrzebują.
Tyle

Grzesiek70
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączył: 2 sty 2008, 21:26
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez gohina » 15 mar 2010, 17:20 Re: siatkówka na Perry Barr

Fajny pomysl czas ruszyc sie z domu :wink: wiosna idzie, trenowalam kiedys siatkowke w Polsce ale nie wiem czy nie jestem juz za stara a jaka jest gorna granica wiekowa :?:

gohina
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączyła: 5 maja 2008, 21:36
Lokalizacja: Aston
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez seniorgrzes » 15 mar 2010, 19:00 Re: siatkówka na Perry Barr

Ważne ile masz w głowie a nie na liczniku. Jeśli myślisz żeby sie poruszać to dasz radę. Pewnie zaboli po pierwszych treningach a potem juz zostanie tylko aktywny relax.

Na chwilę obecna od 12 do 55 lat . ...... chyba się zmieścisz.....


pozdrawiam,
seniorgrzes
Informacje archiwalne, kontakty, galerie, filmy tu są ukryte
Avatar użytkownika
seniorgrzes
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Dołączył: 12 mar 2007, 01:28
Lokalizacja: AG
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez gohina » 15 mar 2010, 20:14 Re: siatkówka na Perry Barr

uff jeszcze sie zmiescilam :-D

gohina
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączyła: 5 maja 2008, 21:36
Lokalizacja: Aston
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez seniorgrzes » 15 mar 2010, 22:57 Re: nówka sala na Perry Barr

Grzesiek70 napisał(a):Grzesiek
Daj spokój ‘Claudii’ –


Grzegorz , tu nie chodzi o tą Claudię tylko o zasady. Jeśli ktoś używa zamkniętej formy pytania ustawiającego negatywnie przeciętnego czytelnika do nas to wymaga sprostowania.
Jak masz w ogródku chwasta to w tym miejscu nic innego nie wyrośnie a jak go zostawisz na dłużej to zapaskudzi ci cały ogródek.

Chcieliście sali w tygodniu w tej części miasta to macie . Nagrałeś salę ja ją zabukowałem. Moje uprawnienia dają trochę wiecej możliwości jak przeciętnego Kowalskiego więc sala jest na dogodnych dla nas warunkach. Moja osoba przewija sie w temacie siatkówki najwiecej i niektórzy szukają jakiejś dziury w całym. Z tego co my robimy może skorzystac wiele więcej osób jesli nie będzie takich Claudii.

pozdrawiam,
Seniorgrzes
Avatar użytkownika
seniorgrzes
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Dołączył: 12 mar 2007, 01:28
Lokalizacja: AG
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mika1959 » 7 maja 2010, 08:10 Re: siatkówka na Perry Barr

claudia napisał(a):Co Grzesiu, widzę ze znowu zraziłeś do siebie wszystkich graczy i szukasz nowych.


a ja sie zgadzam z Claudia, tez wiem jak tam jest i co sie tam dzialo wiec bym juz nie przyszedl/przyszla

mika1959
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 7 maja 2010, 08:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez seniorgrzes » 11 maja 2010, 00:25 Re: siatkówka na Perry Barr

mika1959 napisał(a):
claudia napisał(a):Co Grzesiu, widzę ze znowu zraziłeś do siebie wszystkich graczy i szukasz nowych.


a ja sie zgadzam z Claudia, tez wiem jak tam jest i co sie tam dzialo wiec bym juz nie przyszedl/przyszla


I całe szczęście Miko i Klaudiu że nie przychodzicie, bo nie promujemy u nas koła gospodyń wiejskich czy towarzystwa moherowych beretów.

Natomiast wszystkich pozostałych zapraszamy do gry w siatkówkę z nami we wtorki czwartki i niektóre soboty na salach na perry barr i chelmsley oraz zapraszamy do udziału w weekendowych zawodach outdoor na trawie i plaży połączonych z biwakami na terenie całe Anglii.

Tych co chcą z nami się spotkać i nam pokibicować zapraszam w niedzielę 16go maja na finały pucharu west midlands organizowanego przez University of Wolverhampton na Campusie Wallsall.
Mecze będą od 10:00 do 18:00.

10:00 Męski finał B o tarczę west midlands
12:00 Męski finał A o puchar west midlands między SBVC v Birmingham Uniwersytetem
14:00 Żeński finał B o tarczę west Midlands
16:00 Żeński finał A o puchar West Midlands SBVC ladies v Cleobury VC

Więcej informacji znajdziecie pod poniższym linkiem:
http://tecza.pbworks.com

pozdrawiam,
seniorgrzes

[ Dodano: Czw Maj 13, 2010 00:55 ]
A tu potwierdzony adres gdzie będą zawody.

The times are below, these are Match start times, or as soon as possible following the previous game.

Venue: Walsall Campus
Wolverhampton University
Gorway Road
Walsall
West Midlands
WS1 3BD

zapraszam do kibicowania (nasze mecze 12:00 i 16:00)

seniorgrzes
Avatar użytkownika
seniorgrzes
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Dołączył: 12 mar 2007, 01:28
Lokalizacja: AG
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez SBVC » 21 paź 2013, 14:31 Re: siatkówka na Perry Barr

National Volleyball Cup mecz pomiędzy zespołami męskimi SBVC i Sheffield Hallam odbedzie się na sali Doug Elis Sports Centre 3go listopada o godzinie 13:00 ( rozgrzewka 12:30) Wstep wolny ( parking do trzech godzin również) Adres : 150 Wellhead Lane , Perry Barr , Birmingham , B422SY.


Sheffield Hallam to szósty zespół angielski z zeszłego sezonu. Zapowiada sie ciekawy mecz i na pewno ciężki egzamin dla naszego zespołu.

Zapraszamy wszystkich kibiców do dopingowania.

Jednocześnie gorace podziękowania od obu naszych zespołów za goracy wczorajszy doping.


senior.
Avatar użytkownika
SBVC
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 30 maja 2011, 22:31
Lokalizacja: Birmingham - Solihull
Reputacja: 2
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT