bieganie

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

KobietaPostNapisane przez Beata » 7 kwi 2010, 20:54 Re: bieganie

Tomk proponujesz szybki trucht, a mnie stać w tym momencie tylko na szybki marsz. ;) W tym roku jeszcze nie biegałam, więc wolę nie udawać, że jestem w świetnej kondycji. Wiec jeżeli moja 0-wa forma jest dla ciebie ok, to z chęcia możemy się przyjść na szynki spacer. Co powiesz na poranny np. w niedzielę ok 10.00 gdzieś w centrum Acocks? Zawsze biegałam sama i nie wiem czy będę lubiła, jak ktoś stoi nade mną z batem. :)

Dzięki agg za wsparcie, ale przynajmnie ja za daleko nie zabiegnę. ;)

Są jeszcze jacyś ochotnicy?


O nie żadnych fajek nie zabieramy nu, nu , nu ...
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Tomk » 8 kwi 2010, 09:01 Re: bieganie

Hje,

Niestety w ten weekend mam gosci nie nie dam rady pobiegac ale od poniedzialku nie widze problemu.

Wiec mamy narazie 3 osoby. Czy ktos jeszcze wykazuje zainteresowanie??

T.
Avatar użytkownika
Tomk
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 11 cze 2008, 19:29
Lokalizacja: Bristol/Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 8 kwi 2010, 18:48 Re: bieganie

Ja moge was autem poganiać :P

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez Beata » 8 kwi 2010, 20:22 Re: bieganie

Ja niestety wolę ranne zmiany w weekendy. ;)Jakoś nie lubie biegać wieczorami, choć nie mówie nie. A więc czy ktoś się ma ochotę, rozprostowac kości w niedzielę rano? Domyślam się, że moje rano to dla niektórych zbyt wczesna pora. :) Są jacyś chętni?
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 9 kwi 2010, 20:13 Re: bieganie

[/quote]
Ja nie wiem czy znajdzie siê chociaz jedna osoba, która uprawia bieganie na tym forum. :-P[/quote]

Ja biegam i to szybko, a na dodatek to jeszcze po 2-godzinnym treningu. A tylko po to zeby zdazyc na autobus. Bo pozniej 20 minut czekania.

Ale przynajmniej jakas motywacja jest :-D

To jest dopiero wyzwanie.
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez damiano77 » 10 kwi 2010, 08:04 Re: bieganie

Witam
Ja chetnie pobiegam w Sutton Park,mam niedaleko.Ten weekend jednak odpada,jade na maraton rowerowy MTB :)
Avatar użytkownika
damiano77
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 46
Dołączył: 20 cze 2007, 19:07
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Tomk » 13 kwi 2010, 09:53 Re: bieganie

Hej,

Odnawiam pytanie o biaganiu... Czy ktos moze w tygodniu czy tylko w w weekend? Jezeli tylko w weekend to kiedy, sobota czy niedziela? A jezeli rozniez w podczas tygodnia to dajcie znac bo jak juz mowielm moge zawsze po 18.

Pozdrawiam,
T.
Avatar użytkownika
Tomk
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 11 cze 2008, 19:29
Lokalizacja: Bristol/Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Beata » 13 kwi 2010, 19:16 Re: bieganie

Jeżeli masz ochotę, możesz się do mnie dołaczyć w sobote rano. Nie wiem tylko czy godzina będzie dla Ciebie odpowiednia. Powiedzmy między 9.00 a 10.00? ;) Rozumiem, ze możesz o tej porze przekręcać się na drugi bok. Przyznam jednak, że zawsze biegałam sama i sama wyznaczałam sobie tempo biegu. Ale może wspólny doping da nam większą motywację. :) Choć nie wiem czy mamy podobna kondycje. Ja ostatnio testowałam swoją i muszę przyznać, że nie jest ze mną tak źle. :)

Jak by coś daj znać na prv.
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Tomk » 13 kwi 2010, 19:36 Re: bieganie

Hej,

Ze mna tez nie jest az tak zle wiec jakos powinienem dac rade... Moze jeszcze uda mi sie zabrac moja druga polowe, ktora 10 km ma w malym palcu ale moze dac nam wskazowki i usprawnic w wielu aspektach... Co do czasu to na pewno uda mi sie jakos wstac haha...

Napisze na prv blizej weekendu i zobaczymy co da sie zrobic a tymczasem zapraszam kolejne osoby...

T.
Avatar użytkownika
Tomk
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 11 cze 2008, 19:29
Lokalizacja: Bristol/Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez poszukiwacz » 16 kwi 2010, 20:02 Re: bieganie

najlepiej biega sie samemu. sluchaweczki, jakas dobra muza i odplywasz, czas sam leci.
Kiedys sporo biegalem - 3 razy w tyg po 7-8 km. Pytanie jaki macie cel? Jesli utrata wagi to polecam interwalowe.
Z doswiadczenia wiem ze uprawiajac ten sport w pare osob trudno jest trzymac jezyk za zebami podczas biegu a to zuzywa duzo energii i zakluca oddychanie.. POza tym wiecej niz 3 osoby ti juz prawie maraton:)))))
POgoda zapowiada sie sliczna...
Avatar użytkownika
poszukiwacz
Rozeznany
 
 
Posty: 182
Wiek: 40
Dołączył: 25 gru 2009, 07:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Tomk » 16 kwi 2010, 20:44 Re: bieganie

Hej,

Zgadzam sie z Toba ale niektorzy poprostu lubia maratony haha... Tak czy inaczej my jestesmy liga poczatkujaca i raczej biegamy dla samej satysfakcji co jak najbardziej moze sie przerodzic w cos bardziej ambitnego...

Tak czy inaczej jutro zaczynamy. 9:30 przed Sainsburym w Acock Green. Jak narazie mamy dwie osoby... Czy ktos przylacza sie do maratonu? Wszyscy chetni mile widziani...

Serdecznie pozdrawiam,
T.
Avatar użytkownika
Tomk
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 11 cze 2008, 19:29
Lokalizacja: Bristol/Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez long3r » 21 sie 2010, 20:22 Re: bieganie

Ja mieszkam nie daleko akoksu spark hill jak by chcial to pobiegac czesto smigam do centrum i spowrotem jakies 7 mil dosc dobre tempo ale teraz zaczynam interwal ;p jak by ktos chcial sie ustawic pisac na pw :) pozdro
Avatar użytkownika
long3r
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Dołączył: 1 cze 2008, 22:50
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez cremonac » 7 lis 2010, 14:27 Re: bieganie

to ja moze odswieze.. jest ktos chetny do wspolnego biegania na smethwicku :P ??

cremonac
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 33
Dołączył: 5 lis 2010, 19:19
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Luk4sz » 13 sty 2012, 23:27 Re: bieganie

Biega ktos z Was wzdluz Main British Canal (kanal laczacy Birmingham z Wolverhampton) Jesli tak to moze jakis wspolny bieg z Birmingham do Wolverhampton i z powrotem (biegiem badz autobusem ;-)

Luk4sz
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączył: 21 lut 2011, 17:13
Reputacja: 11
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez damiano77 » 18 sty 2012, 13:12 Re: bieganie

Moglbym sprobowac :)

Dodano: -- 18 sty 2012, o 13:13 --

Moglbym sprobowac :)
Avatar użytkownika
damiano77
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 46
Dołączył: 20 cze 2007, 19:07
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT