jak nabyc bilet Aston Villa vs Manchester United

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

MężczyznaPostNapisane przez pietras1239 » 24 paź 2010, 14:23 jak nabyc bilet Aston Villa vs Manchester United

Witam :)
W jaki sposob mogę kupic bilet na mecz Aston Villi przeciwko Manchesterowi United.Dodam że nigdy wczesniej nie bylem na meczach Premiership, w związku z tym może jest tam gdzieś osoba wtajemniczona która chodzi regularnie na mecze Aston i wytłumaczy mi jak przebiega cały proces zakupu biletu ? Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie info :)

pietras1239
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 26 lip 2010, 13:57
Reputacja: 4
Neutralny

pietras1239, Bardzo łatwo można przez oficjalną stronę Aston Villi kupić :) Proces przebiega bardzo szybko, przesyłka jest gratis i chyba na tyle. Ja miałem okazję kupować zarówno pod stadionem w oficjalnym sklepie, jak i przez internet, więc druga opcja jest o wiele lepsza.
A tak przy okazji, to myślę, że biletów na Manchester United już pewnie nie ma.
A tak przy jeszcze innej okazji, to Aston Villa rządzi w Birmingham!
Pozdrawiam!

peteDOHERTY
Początkujący
 
 
Posty: 17
Wiek: 33
Dołączył: 10 paź 2010, 14:20
Lokalizacja: Kolno
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lager99 » 24 paź 2010, 19:16 Re: jak nabyc bilet Aston Villa vs Manchester United

To jednak nie jest takie proste jak napisał poprzednik. Fakt, możesz się zarejestrować na stronie internetowej Aston Villi gdzie otrzymasz swój nr referencyjny, który będziesz mógł używać do każdego kupna biletów na mecze Villi, ale..... żeby dostać bilet na mecz z takimi przeciwnikami jak Man Utd, Chelsea, Arsenal itd musisz posiadać tak zwane punkty lojalnościowe które zdobywasz chodząc na mecze Aston ze słabszymi przeciwnikami. Te punkty zbierasz na swoje konto które wcześniej zarejestrowałeś na oficjalnej stronie AV. Ja za tydzień wybieram się na derby i mimo że wcześniej byłem na kilku meczach to przez internet biletów kupić nie mogłem ponieważ pojawiał mi się monit że nie kwalifikuję się do zakupu biletów na ten mecz. Na szczęście pojechałem na stadion i tam po rozmowie z bardzo miłą i ładną :) dziewczyną w kasie bez problemu nabyłem bilety. Problemów nie ma z zakupem dla osób które regularnie chodzą na mecze Villi i mają tych punktów już nazbierane.
PS Na Aston - Man Utd też się wybieram ;)
Avatar użytkownika
lager99
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączył: 6 sie 2006, 12:05
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Nadijka » 24 paź 2010, 22:36 Re: jak nabyc bilet Aston Villa vs Manchester United

Mi osobiscie wydaje sie ze nie potrzeba zadnych punktow lojalnosciowych, tak samo jak nie potrzebne byly przy zakupie biletow na mecz z Chelsea. WYstarczy poczekac jedynie az bilety beda dostepne w generalnej sprzedazy.Kiedy ten dzien nastapi (zapewne niedlugo skoro mecz za 3 tygodnie jakos) kazdy moze pojsc do kasy biletowej i zostac szczesciwym posiadaczem biletu na widowosko w Villa Park :) Pozdrawiam i moze do zobaczenia na stadionie ;)

Nadijka
Rozeznany
 
 
Posty: 148
Wiek: 40
Dołączyła: 11 maja 2009, 12:12
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ayshanne » 26 paź 2010, 17:35 Re: jak nabyc bilet Aston Villa vs Manchester United

Gdyby komus bardzo zalezalo na bilecie, to moze mi wyslac prywatna wiadomosc. Mam karnet, co daje mi pierwszenstwo zakupu dodatkowych biletow - max. 6 na mecz - a tym samym wiekszy wybor miejsc na stadionie.
Pozdrawiam

ayshanne
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 30 paź 2007, 20:25
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Nadijka » 29 paź 2010, 06:14 Re: jak nabyc bilet Aston Villa vs Manchester United

ayshanne, Na pewno skorzystam w przyszlosci!!! Masz na mysli opcje 'bring a buddy' dla szczesliwych posiadaczy karnetu? Niedlugo pare fajnych meczykow bedzie, szkoda ze nie moge isc w niedziele bo na pewno bedzie sie dzialo... :)

Nadijka
Rozeznany
 
 
Posty: 148
Wiek: 40
Dołączyła: 11 maja 2009, 12:12
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez klocek » 9 lis 2010, 16:38 Re: jak nabyc bilet Aston Villa vs Manchester United

pozwolcie przemowic fachowcowi :wink:

1.jezeli masz znajomego z karnetem to pozycz i idziesz kupic max 6 biletow obojetnie kiedy chcesz

2.idziesz do sklepu na stadionie,rejestrujesz sie jako kibic Villi,juz ne pamietam czy trzeba miec jakis dowod zamieszkania,znaczy adresu ale na wszelki wypadek wez

na stronie Villi
www.avfc.co.uk
jest zawsze informacja odnosnie daty sprzedazy biletow na kazdy mecz i kiedy kto moze kupic
i tak sobie budujesz historie swoich zakupow i za kazdym razem mozesz kupic bilet wczesniej,czyli zdobyc teoretycznie lepsze miejsce
najdrozsze bilety sa na zespoly klasy "a"-man utd,arsenal,chelsea,liverpool oraz derby z fc brmingham
na stronie rowniez znajdziesz info gdzie jeszcze sa wolne miejsca,w tym sezonie jeszcze nie bylo kompletu wiec powinienes kupic nawet jutro
ale najlepiej zapoznac sie z kims ktoposiada karnet,pozyczyc i po problemie,ja tak robie
Avatar użytkownika
klocek
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączył: 11 mar 2007, 11:15
Lokalizacja: wadowice
Reputacja: -3
Neutralny

Witam,ja jako prezent pod choinkę bardzo bardzo,chciałabym pokazać swojemu synowi(17-letniemu)stadion Manhester-Unitet,od dziecka bardzo o tym marzył,ale nigdy nie wierzył,że to się może spełnić,obecnie syn mieszka w Niemczech ja w Birmingham i właśnie przyjechał do mnie na Święta,gdyby ktoś mógłby mi doradzić jak się tam dostać(a może ktoś jedzie)jaki to mniej więcej koszt,byłabym dozgonnie wdzięczna-pozdrawiam

agnieszka247
Raczkujący
 
 
Posty: 84
Wiek: 60
Dołączyła: 27 wrz 2011, 15:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 9
Neutralny

Zobacz w bootsie. Są tam tzw gift pakiety w stylu:
- wytworna kolacja we 2je
- SPA
- przejażdżki super samochodami
i między innymi zwiedzenie stadionów słynnych drużyn. Zajdź do sklepu i zapytaj. Może coś jeszcze mają :)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT

cron