Poszukujemy zawodników! (Piłka nożna- liga ''szóstek'')

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych
Poszukujemy zawodników do założenia drużyny do ligi ''szóstek''. Czy byli by zainteresowani grać z nami?
Mecze odbywają się w niedziele na boiskach Aston. Potrzebujemy około 8-10 osób.

konrad19
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączył: 5 lip 2011, 17:12
Reputacja: 2
Neutralny

Jestem chętna.Mówię serio.Interesuje się piłką nożna.

blondangel27
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączyła: 3 lip 2011, 19:00
Reputacja: 3
Neutralny

ja jestem chetny w dodadku mam jeszcze 2 kolegow wszyscy mamy po 17 lat i jak wrocimy z Polski to nie ma sprawy, w polowie sierpnia bedziemy w Birmingham

dumleck
Początkujący
 
 
Posty: 16
Wiek: 29
Dołączył: 7 lip 2008, 14:39
Reputacja: 0
Neutralny

O fajnie! kolejna drużyna się zbiera ;) I jeszcze jeśli koleżanka ma grać to będzie ciekawie nareszcie!! :D

szumel
Początkujący
 
 
Posty: 25
Wiek: 34
Dołączył: 5 sie 2009, 10:17
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

gram w pilke od 16 lat gralem zawodowo przed wyjazdem do angli. bym pogral lecz nie posiadam sprzetu.

Bartosz92
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Wiek: 31
Dołączył: 18 lip 2011, 11:06
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

sprzęt nie gra :P a tu gramy na sztucznej trawie, więc potrzebne Ci są tylko buty! w czwartki mamy treningi na west bromwitch to wpadni... może sie do jakiejś druzyny załapiesz ;)

szumel
Początkujący
 
 
Posty: 25
Wiek: 34
Dołączył: 5 sie 2009, 10:17
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

a no sie zbiera :P troche ruchu nie zaszkodzi. a wogole szumel, kobiety moga grac w tej lidze ? roznie moze to wygladac :P

konrad19
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączył: 5 lip 2011, 17:12
Reputacja: 2
Neutralny

ogolnie jestem tutaj jeszcez tylko mieisac ale popykac bede mogl ;p to sie jeszcze odezwe

Bartosz92
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Wiek: 31
Dołączył: 18 lip 2011, 11:06
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

Nie ma juz wiecej chetnych osob do gry?

konrad19
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączył: 5 lip 2011, 17:12
Reputacja: 2
Neutralny

A mozesz podac wiecej szczegolow ? Ile wynosi wpisowe , w jakie dni sa grane mecze , ilu zawodnikow takich pewnych sprawdzonych juz masz gotowych do gry - zeby sie nie okazalo ze jak przyjdzie do meczu to nie bedzie polowy ludzi :) o ktorej treningi sa itp.

r.obert
Początkujący
 
 
Posty: 26
Wiek: 42
Dołączył: 19 mar 2009, 10:18
Reputacja: 0
Neutralny

Wpisowe- zalezy od ilosci zawodnikow jest to kwota 350f do podzialu przy czym 200 trzeba wplacic na poczatku reszte w pozniejszym terminie. Mecze grane sa tylko w niedziele, pewnych do gry na 95% w niedziele jest narazie 6 czyli pelny sklad ale to za malo. Co do treningow to jak zbierze sie grupa jakas to sie dopiero ustali o ktorej zeby dopasowac do wszystkich badz do jak najwiekszej ilosci osob.

konrad19
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączył: 5 lip 2011, 17:12
Reputacja: 2
Neutralny

Witam. Jestem od kilku dni w walsall i tu już zostane, Chętnie pograłbym w piłkę, bo chcialbym nie przerwać tego. Jesli jeszcze szukacie, to chetnie przyjechalbym z tym, ze jest maly problem, kompletnie nie znam miasta i trudno byloby trafic

Mati89
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 26 lip 2011, 10:32
Reputacja: 0
Neutralny

Siema. Można się jeszcze załapać na piłkę ?

Guest
 
 

Gralem kiedys ;p Siedze tu niedlugo . Ciezko jest mi wyciagnac kogos na boisko . Wiec bym sie na takie cos pisal . Tylko napisz ile osob jest aktualnie i ilu sie nadaje :)

legalnie
Początkujący
 
 
Posty: 25
Wiek: 31
Dołączył: 15 cze 2011, 19:45
Reputacja: 0
Neutralny

jak wyzej jak tam status sdruzyny - co do mojej osoby to pewniej bym pisal sie na wasze treningi niz gre bo po 1 zdrowie juz nie to a po 2 to jakos 2 lewe nogi mam ale kondycje bym chetnie poprawil a czemu nie w gronie polakow.... a i nawet znam pare boisk za daermo gdzie moznma pokopac :P no nie na sztucznej murawie ale za free :P
Będą go poznawać nie po jego słowach, a po jego czynach!
Avatar użytkownika
hidalgo4
Stały Bywalec
 
 
Posty: 410
Wiek: 39
Dołączył: 18 sie 2007, 18:01
Lokalizacja: z Piekla rodem
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT