40-ci lat i co,odrzut?!

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez tklosowski » 25 mar 2012, 21:46 40-ci lat i co,odrzut?!

Kurcze,no!Sam nie wiem,zycie ulozone,dzieci wyksztalcone(17 i 19 lat),praca stala itp.Ale qrcze...czegos ,hmmm brakuje.Moze jakas kobieta(starsza,mlodsza)miala by ochote wyjsc na spacer...lampke wina(ok,pinte piwa).Porozmawiac o wszystkim i o niczym,posluchac jak wiosenne ptaszki cwierkaja!!!Nnnie szukam se.x.su o nie!! 8) Chcialym porozmawiac,poczuc wiosne tak po prostu z kobieta ktora lubi te pore roku i czuje sie samotna jak ja(ok. jestem w zwiazku ale,NO QRKA czuje sie samotny)praca,wyjazdy,zajecia z "dziecmi".Czuje sie spelniony jako ojciec i maz...a co z mezczyzna ,tym IN SIDE?!Takie gadanie o"niczym",jest jakas chetna?NIE CHODZI O SEX!!!!

tklosowski
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączył: 4 paź 2011, 16:57
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez wieslaw444 » 26 mar 2012, 11:42 Re: 40-ci lat i co,odrzut?!

a ja bym chciała SEX :D
Avatar użytkownika
wieslaw444
Początkujący
 
 
Posty: 23
Dołączyła: 29 cze 2009, 18:33
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 26 mar 2012, 11:46 Re: 40-ci lat i co,odrzut?!

a z zona sie nie da pogadac???? nie lubi cwierkajacych ptaszkow?
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Steinik » 26 mar 2012, 14:10 Re: 40-ci lat i co,odrzut?!

hmmmmm....skoro jestes w zwiazku to cos nie tak z tym zwiazkiem no nie?no tak mi sie wydaje...
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Avatar użytkownika
Steinik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 456
Wiek: 40
Dołączyła: 16 sty 2011, 09:50
Lokalizacja: Walsall/Bydgoszcz
Reputacja: 25
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 26 mar 2012, 15:16 Re: 40-ci lat i co,odrzut?!

szczerze to nie wazne czego chce- faktem jest ze nie jest szczesliwy...i tak mi sie jakos przykro zrobilo...czy zyjemy po to zeby zalozyc rodzine, wychowac dzieci i popasc w rutynowy szary marazm?
jaki to wszystko ma sens?

ja nie mam rodziny i nawet niespecjalnie chce miec- bez wzgleu na to czy to kogos oburza czy nie jakos nie pali mi sie do posiadania gromadki "pociesznych pociech" - wole spokojne stukanie zolwa po parkiecie i pitolenie ptaszkow o 4 rano niz wrzask malucha i radosne tupanie nozek ...

ale jakos dobija mnie mysl ze za 20 lat moge nie miec ochoty spedzac czasu z moim partnerem zyciowym, nie bedziemy miec sobie nic do powiedzenia, bedzie nudno a pitoleni ptaszkow nie bedzie tak cieszylo... jakos tak nie o to w zyciu chyba chodzi. Twoj parten powinien byc Twoim przyjacielem, przy ktorym sie smiejesz ze az sciany dudnia, ktoremu opowiadasz swoje przygody z warzywniaka a on/ona slucha z zaciekawienie. i masz racje nie chodzi o seks, ale o to zeby chciec go z kims uprawiac tak mocno ze az skreca w dolku(albo w czym innym)- wiec jak tego wszystkiego Ci brak to przemysl chlopie swoje zycie, moze czas na zmiany, a nie tylko na spacer
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez oliwka_26 » 26 mar 2012, 15:25 Re: 40-ci lat i co,odrzut?!

a ja mysle, ze to prowokacja. Jakos nie chce mi sie wierzyc, ze ktos moze takie ogloszenie dac na forum. . . i tak od razu kawa na lawe ... :?

oliwka_26
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączyła: 20 gru 2006, 22:09
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 26 mar 2012, 15:54 Re: 40-ci lat i co,odrzut?!

Ale przynajmniej dzieci genialne, magister w wieku 17 lat to jest coś :)
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez toffi » 26 mar 2012, 18:10 Re: 40-ci lat i co,odrzut?!

dorota-racja.



,,kochanek to udokonalony maz,, :twisted:

toffi
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 17 sty 2012, 11:53
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 26 mar 2012, 19:35 Re: 40-ci lat i co,odrzut?!

A Ja myślę że pewnie żona jest jest gdzieś indziej np w Polandi a on tutaj przyjeżdża i tutaj szuka tej do ćwierkania :)
Biedny :(:: pewnie znajdziesz swoją "3cią połówkę" a może jakiegoś geja , pogadać się da jak z babą , sexu uprawiać nie musisz i nie będziesz miał poczucia że żona może uznać te spotkania jako zdradę :D
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 26 mar 2012, 19:49 Re: 40-ci lat i co,odrzut?!

a ja to mam takie wrazenie ze jak ten mezczyzna "in side" ;-), musi szukac pomocy na forum zeby sie rozerwac , to to juz eunuch a nie mezczyzna......
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Steinik » 26 mar 2012, 20:58 Re: 40-ci lat i co,odrzut?!

malaroksi ''lubie to'' :D
nic dodac nic tu ujac...hehhehe
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Avatar użytkownika
Steinik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 456
Wiek: 40
Dołączyła: 16 sty 2011, 09:50
Lokalizacja: Walsall/Bydgoszcz
Reputacja: 25
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Betty » 26 mar 2012, 21:13 Re: 40-ci lat i co,odrzut?!

:D Cwierkajácy ptaszek :D niezle Doroto!
osobiscie, zniesmaczyl mnie ten post...to chyba nie jest prowokacja...
Betty

Betty
Rozeznany
 
 
Posty: 108
Dołączyła: 10 maja 2007, 08:04
Lokalizacja: pól godziny od centrum
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 26 mar 2012, 21:44 Re: 40-ci lat i co,odrzut?!

Szukanie na forum nie jest bardziej ani mniej męskie niż szukanie w dyskotece czy na wycieczce - jest tylko mniej skuteczne chyba.

Nie jest niczym niezwykłym że komuś się związek nie układa i sztuka nowego. W ogóle nie widzę powodów żeby się zniesmaczać, wyśmiewać czy pogardzać. Ot że na forum i niezręcznymi słowami to małe błędy - w życiu romantycznym nie takie głupoty ludzie robią.

Tak czy siak - spróbuj chłopie specjalistycznych serwisów randkowych. I się najpierw rozwiedź.
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez ulak » 27 mar 2012, 20:56 Re: 40-ci lat i co,odrzut?!

Ciekawa jestem, ktora logicznie myslaca kobieta zlapie sie na takie pitolenie..kotka....juz widze przyjemne rozmowy o niczym....a jak pomysle, ze zonka bylaby szczesliwa ogladajac swego mezusia cwierkajacego z inna w parku.....Obym sie mylila, ale chyba nie wpuscilaby go tego dnia do sypialni..... :D
Urszula

ulak
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Wiek: 12
Dołączyła: 6 cze 2010, 18:42
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 27 mar 2012, 21:35 Re: 40-ci lat i co,odrzut?!

Prawdopodobnie i tak by tego nie zrobiła bo pewnie jest 1500 km stąd.
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

Następna strona

Powrót do STREFA UCZUĆ