Rozterki.

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez Iwona^ » 16 maja 2012, 19:18 Re: Rozterki.

euphora23- kazdy popelnia bledy-tutaj twoja mlodosc moze byc usprawiedliwieniem-ja mam jedne tylko pyt?bo sluszne sa porady typu idz do councilu etc..ok ok..hostel..tez ok..ale........jak udowodnisz ze mieszkalas z tym czlowiekiem?czy po tych niesnaskach da ci jakies potwierdzenie zamieszkania?to jest teraz najwazniejsze..czy masz kontrakt cokolwiek.bo piszesz..place mu rent..i bron boze zostawiac laptopa.tutaj twoja bystrosc i egoizm musi wziasc gore!!
pierwsze kroki to COUNCIL I JOB CENTRE..bys miala jakies pieniazki na zycie-
wiecej pytan masz -priv.i bedzie dobrze...nie martw sie na zapas-tutaj w anglii jesli naprawde jest zle to pomoga.:)

Iwona^
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 14 gru 2011, 13:05
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez dodsonn » 16 maja 2012, 19:49 Re: Rozterki.

po pierwsze to z skąd on miał te 300 f na tydzień cały czas? i nie rozumiem czemu np nie poszłaś do job center wcześniej popytać o prace skoro widziałaś ze jest coraz coraz gorzej? po drogie Poza tym skoro jesteś z anglikiem to chyba umiesz w dobrym stopniu język angielski wiec wydaje mi się ze byś prace znalazła bez problemu:)a i po trzecie nie trawie tych cpunkow co oda rana do wieczora pala trawkę i się za prace nie wezmą tylko zasiłki na ich utrzymanie i domy i muszę co tydzień odprowadzać podatek co jakaś cześć idzie na tych nie nieudaczników;/

dodsonn
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączył: 23 mar 2012, 18:55
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez euphora23 » 16 maja 2012, 20:55 Re: Rozterki.

Problem juz jest rozwiazany wiec dziekuje za wszytkie porady :-) nie zapytalam o prace bo nie mam jej tylko tymczasowo w poniedzialek zaczynam w hsbc jako credit controler. A Daniel znaczy sie moj partner nie bierze zadnych zasilkow pracuje jako assistant manager w selfridges. Kazdy ma jakies slabosci jedni pala inni pija jeszcze inni robia cos inego niewazne zreszta. Do wszytkich ciekawskich czy dalej jestesmy razem? To pozostawie dla siebie .. Problem rozwiazalam sama bez niczyjej pomocy w kazdym badz razie dziekuje za zainteresowanie.

Dodano: -- 16 maja 2012, 21:56 --

Problem juz jest rozwiazany wiec dziekuje za wszytkie porady :-) nie zapytalam o prace bo nie mam jej tylko tymczasowo w poniedzialek zaczynam w hsbc jako credit controler. A Daniel znaczy sie moj partner nie bierze zadnych zasilkow pracuje jako assistant manager w selfridges. Kazdy ma jakies slabosci jedni pala inni pija jeszcze inni robia cos inego niewazne zreszta. Do wszytkich ciekawskich czy dalej jestesmy razem? To pozostawie dla siebie .. Problem rozwiazalam sama bez niczyjej pomocy w kazdym badz razie dziekuje za zainteresowanie.
Avatar użytkownika
euphora23
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączyła: 23 cze 2011, 11:34
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 16 maja 2012, 21:10 Re: Rozterki.

Nie mi oceniać ani ciebie ani twojego chłopaka, ale nasuwa się myśl , że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie i tu widać co wyszło z ukochanej osoby. Fajnie że już rozwiązałaś swój problem, ale myślę że mimo wszystko twój chłopak czy ex chłopak potrzebuje pomocy, skoro pali takie ilości trawy ma problemy z którymi na trzeźwo nie jest w stanie się zmierzyć. Bo co innego jest zapalić w celach rozrywkowych a co innego po to by jakoś funkcjonować . Cała zaistniała sytuacja pewnie otworzyła Ci oczy na pewne sprawy i dobrze że teraz kiedy jesteś wciąż wolna czyli nie masz np dziecka , bo było by naprawdę nie ciekawie...
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez euphora23 » 16 maja 2012, 21:24 Re: Rozterki.

malaroksi napisał(a):Nie mi oceniać ani ciebie ani twojego chłopaka, ale nasuwa się myśl , że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie i tu widać co wyszło z ukochanej osoby. Fajnie że już rozwiązałaś swój problem, ale myślę że mimo wszystko twój chłopak czy ex chłopak potrzebuje pomocy, skoro pali takie ilości trawy ma problemy z którymi na trzeźwo nie jest w stanie się zmierzyć. Bo co innego jest zapalić w celach rozrywkowych a co innego po to by jakoś funkcjonować . Cała zaistniała sytuacja pewnie otworzyła Ci oczy na pewne sprawy i dobrze że teraz kiedy jesteś wciąż wolna czyli nie masz np dziecka , bo było by naprawdę nie ciekawie...
oczywiscie masz racje i zgadzam sie z toba w 100% jestem wolna i zawsze bede bo dzieci miec nie moge wiec przynajmniej nikt nie ucierpi na moich nie udanych zwiazkach
Avatar użytkownika
euphora23
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączyła: 23 cze 2011, 11:34
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez snowman103 » 16 maja 2012, 22:14 Re: Rozterki.

Mam wrazenie ze tutaj sami idealnia Polacy sa.Pozazdroscic tylko

snowman103
Początkujący
 
 
Posty: 42
Dołączył: 3 maja 2012, 05:31
Reputacja: 17
Neutralny

KobietaPostNapisane przez martaf5 » 19 maja 2012, 22:22 Re: Rozterki.

rzeczywiscie szkoda Cie !!! ale pewnie wszystko by było fajnie gdybyś miała kase i mu dała na jaranie, wtedy pewnie nie straszył by Cie wywaleniem i sielanka nadal by trwała...I powiesz mi, że on jara a Ty jesteś czysta i tyle czasu nic z tym nierobiłas??? juz sam fakt bycia z takim kolesiem tyle czasu swoje swiadczy, masz zaburzenia własnej wartosci czy co?? Rózne glupoty ludzie walą, ja sama we własnym zyciu okazałam sie naiwną kozą, ale takie rzeczy moja wyobrażnia nie ogarnia...

martaf5
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączyła: 23 lip 2010, 21:55
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mellaniee » 20 maja 2012, 12:15 Re: Rozterki.

powiadasz, ze weed wyzarl mu mozg.
Wybacz mi moje pytanie, ale gdzie zostawilas swoj?
Nie rozumiem, jak mozna byc z chlopakiem, ktory codziennie trwoni pieniadze i to niemale na trawe. I jeszcze do tego przywyknac. Nonsens!
Gdybys byla dziewczynko troszke madrzejsza, zorientowalabys sie, ze jednak 'jest cos nie halo', kopnelabys takiego w cztery litery, a nie jeszcze dawala mu pieniadze. A teraz, kiedy jestes w takiej sytuacji, on po prostu rzada od Ciebie pieniazkow lub kaze sie wynosic-kochajacy ten Twoj chlopak ;)
Ja naprawde czegos takiego kompletnie N-I-E O-G-A-R-N-I-A-M.
Avatar użytkownika
mellaniee
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 32
Dołączyła: 8 kwi 2012, 18:13
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez euphora23 » 21 maja 2012, 20:39 Witam

Nie musicie sie juz sie pocic i wysilac nad madrymi komentarzami, temat juz zamkniety sparawa rozwiazana. Dziekuje Zegnam.
Avatar użytkownika
euphora23
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączyła: 23 cze 2011, 11:34
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mepsi » 25 maja 2012, 08:19 Re: Witam

euphora23 napisał(a): Dziekuje Zegnam.


Ale nie zegnaj sie, zostan na forum, fajnie sie czyta twoje posty, dostarczaja sporo rozrywki.

pozdro

mepsi
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 gru 2011, 03:42
Reputacja: 8
Neutralny

Poprzednia strona

Powrót do STREFA UCZUĆ