Singelki

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez Dj T » 21 paź 2012, 11:02 Re: Singelki

Droga Mooffinko przylacze sie znowu do tematu .
Piszesz jak i inne osoby by nie klasyfikowac facetow lub kobiet i nie wrzucac do jednego worka .
Wymienilas powyzej 2 grupy facetow - cwaniaki i szytwniaki a co z pozostalymi ?Bo wedlug mnie sa jeszcze faceci ktorzy sa poprostu dobrzy z natury i niestety za swoja dobroc zawsze dostaja kopa wlasnie od kobiet - wyjasnie Ci z mojej perspektywy i z mojego patrzenia.To bedzie dlugi wywod :grin: .
Nie zaliczam sie do zadnej z Ciebie opisanej grupy - ale co jest zlego w umawianiu sie z angielkami , lub murzynkami ??? Na swoim przykladzie powiem Tobie tak po moich 2 zwiazkach i parunastu poznanych singielkach wlasnie rodaczek - szczerze preferuje juz wlasnie angielki lub murzynki,mulatki poprostu w 90% stracilem wiare ze poznam juz normalna rodaczke ciepla serdeczna , wiedzaca co chce w zyciu , potrafiaca kochac kobiete . Wiem ze nie wszystkie sa takie same i gdzies pewnie jest ta normalna :) Tak jak napisalas pewnie nie mialem szczescia w poznaniu normalnej rodaczki :) anyway pewnie zastanawiasz sie co maja angielki lub mulatki czego nie maja nasze rodaczki ?Powiem tak nie sa tak zmanierowane , bardziej doceniaja to co sie dla nich robi , doceniaja otwieranie drzwi przed nimi , doceniaja kwiaty , wola isc na spacer lub poprostu usiasc i porozmawiac z kubkiem kawy , sa bardziej serdeczne i otwarte na ludzi , nie maja syndromu ksiezniczki - pisze tutaj z mojego wlasnego doswiadczenia . Oczywiscie jak w kazdej narodowosci sa penery i zolzy tylko z mala roznica - one sie nie kryja a odnosnie paru kobiet ktore tutaj poznalem na pierwszej rozmowie gdzie pracujesz,ile zarabiasz,czym jezdzisz , co posiadasz - szczerze odrazu mnie mdli . Jezdze autobusem:))Anyway wracajac do cwaniakow spojrz na to z innej jeszcze strony a moze wlasnie obecnie Ci cwaniaki to wczesniej byli normalni kolesie ktorzy dostali po dupie i wlasnie teraz sie odgrywaja??wzielas cos takiego pod uwage??Tak to juz jest ze jak dostaniesz po dupie za duzo razy chcesz zemsty i stajesz sie taki sam.
b. Sztywniaki - hmmm powiem tak znam paru takich ktorzy wiecznie narzekaja ze nie moga znalesc kobiety - ale.... kiedys na jednej imprezce pogadalem wlasnie z takim kolesiem i powiem tak bylem w pozytywnym szoku jakie koles ma spojrzenie na kobiety i powiem tak ze nie jedna to by sie o niego bila by tylko zdobyc takiego faceta .Problem jest tylko taki ze wlasnie ten sztywniak jak go nazwalas nie dostal szansy na to by sie otworzyc i probuje wypracowac swoj styl udajac kogos innego .Wzielas to pod uwage?
c . Jest jeszcze inna grupa - to kolesie ktorzy maja poprostu dosc naszych rodaczek i chocby stanela przed nim matka Polka w okazalosci milosci 100% to i tak woli inne narodowosci - wlasnie dzieki naszym drogim singielkom .
Draco napisał(a):te dwie cechy to panienki i tak znajda w nim jakas wade, jesli nie prawdziwa to wymyslona przez zbyt wygorowane wlasne ego. a jesli sie juz jakas naprawde zainteresuje to po to aby wydoic do dna i puscic sie z innym. taka jest prawda.

Draco wszystko ujal doslownie i zgadzam sie z nim .Doswiadczylem tego na swoim przykladzie . :(
mooffinka napisał(a):.. Sa jednak przypadki, ze wina takowej sytuacj stoi po stronie faceta - nie dba o nia, narzeka, jest zbyt zazdrosny, sa nawet faceci ktorzy jak by mogli to by zamkneli w klatce, caly dzien nic nie robi tylko siedzi przed tv z piwskiem w reku, przestaja spedzac czas razem, nie stara sie i moglabym tak jeszcze wymieniac..

zgadza sie sa zjeby na maksa i facet facetowi nie rowny ale popatrz na druga strone jesli dbamy o swoje kobiety,rozpieszczamy , cuda wianki na kiju i mowi do Ciebie kochanie jaka ja jestem szczesliwa przy Tobie , za rok slub , dzieci i blablabla a tydzien pozniej wracajac z pracy zastajesz ja jak wali sie z innym w Twoim lozku jaka jest Twoja reakcja?????????????
mooffinka napisał(a):Szansa, ze ta osoba, ktora poznasz jako pierwsza okaze sie ta wlasciwa, to jak jeden na milion. Byc moze jest tak, ze nie powinnismy szukac tutaj, byc moze ta wlasciwa osoba czeka na nas zupelnie gdzie indziej? Wiadomo.. Nikt nie chce byc sam. Ale tez nie warto byc z byle kim. Czyz nie mam racji?
tutaj masz odemnie wielkie poklony i plusy za to co napisalas :grin: Zgadzam sie z Toba w 100% .Dlatego jak napisalem we wczesniejszych postach trzeba spuscic powietrze ,cieszyc sie zyciem ,robic to co kochamy ,poznawac nowych ludzi i milosc kiedys nas sama znajdzie:)
Bo przewaznie jak szukamy to kiepso wybieramy . Dlatego wole byc sam niz z byle kims i kims kto na to nie zasluguje.
A wszystkim singlom zycze zeby kiedys znalezli swoje polowki - nawet gdyby to mialo zajac 10 lat zeby kazdy byl szczesliwy bo kazdy z nas zasluguje na szczescie.
Pozdrawiam serdecznie
P.s Nie klasyfikuje tutaj ale pisze i wylacznie na podstawie moich i kilku znajomych doswiadczen .
Healing process complete . Keep Moving
Avatar użytkownika
Dj T
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 43
Dołączył: 14 sie 2011, 18:30
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 77
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 21 paź 2012, 11:05 Re: Singelki

A ja wam powiem tak. Im więcej czegoś chcesz ty mniej tego dostajesz. A wiec pierwszy wyżej opisany typ gdzieś tam w środku ma was w pupie a was ciekawi dlaczego i dlatego wydaje się wam interesujący , drugi typ chce was na siłę zainteresować i na siłę chce was mieć przy sobie. Czuje cie to jak antylopy na stepie czują skierowaną włócznię myśliwego w swoją stronę. I uciekacie.I jeszcze jedno pierwszy typ tworzy swój ciekawy świat gdzie chce Cie wejść i zobaczyć na ile jest tam ciekawie. A dla tych którzy tak flustracyjnie szukają kobiety i chcą zbudować coś na siłę powinni zadać sobie pytanie po co i dlaczego ? To nie jest tak że kobieta zmieni wasz świat i przestaniesz k szybko oglądać tv cały dzień lub męczyć gada wieczorami ( Chociaż ma to swoje plusy, będziesz miał większy bicepsy ale nie można zapominać o zmianie ręki bo bicepsy będą nie równe). A z flustracji można wpaść tylko i wyłącznie w związek który może nie dać nam satysfakcji jaką chcemy mieć w życiu. Więc drogie nasze rodaczki jak widzicie fajnego faceta który gdzieś tam się pogubił w życiu i próbuje być kimś innym niż jest może warto mu o tym powiedzieć i rozbić młotkiem tą skorupę za którą się skrył.

P.s. Tak zwany casanova niekoniecznie musi chodzić w dresie i mieć krok pomiędzy nogami czy też być cwaniakiem. Możecie spotkać takiego który da wam mnóstwo zainteresowania, pokaże coś ciekawego przeżyjecie coś z nim a później zniknie z waszego życia tak szybko jak się w nim pojawił. A wtedy zostaniecie na kolanach z płaczem że był taki idealny i nawet w łóżku pierwsze patrzył na was a później na siebie. Wy miałyście plany i marzenia z nim związane a wszystko wymknęło się z waszych rąk.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 21 paź 2012, 11:21 Re: Singelki

malenkagdz napisał(a):nie wrzucaj wszystkich "panienek" do jednego worka .


kolezanka wyzej wrzucila wszystkich facetow do jednego worka... o czym to swiadczy? ja potrafie zauwazyc i te dobre kobiety... jesli na nie trafie :)

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 21 paź 2012, 11:47 Re: Singelki

angielki czy mulatki doceniaja bardziej co dla nich ktos robi.. ciekawe ..
czyli wg twojej opini wszystkie polki nie doceniaja nawet najmniejszych gestow i tu sie mylisz ale coz mysl sobie co chcesz .
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez mooffinka » 21 paź 2012, 11:53 Re: Singelki

Drodzy Panowie.. Zalecam czytac ze zrozumieniem :) podalam 2 typy, ktore ewidentnie sie tutaj formuja. Na pewno sa tutaj ciepli, wrazliwi i sympatyczni faceci. Ale nie bylo nam pisane sie spotkac. Widocznie na takich typow wlasnie trafiam, a co warto zaznaczyc, to ja na sile nie szukam nikogo, to oni przychodza do mnie. Kazdemu daje szanse, bo noz to jest wlasnie to.. Ale z czasem okazuje sie, ze jednak nie ma sensu ciagnac czegos co nie ma przyszlosci. Wiadomo, prawdziwe uczucie przychodzi z czasem, nie da sie w kims zakochac po tygodniu, czy miesiacu.. To jest tylko zauroczenie i jesli jest to osoba nam przeznaczona, to zrodzi sie z tego uczucie :) Ale dlaczego mamy na sile byc z kims, z kim sie po prostu meczymy? Przeciez to czuc, ze to nie jest to i nie ma w tym nic dziwnego, bo pewnie kazdy z nas kiedys przez takie cos przechodzil.. To bardzo boli, mnie rowniez, jako ta strone, ktora odrzuca.. Jest mi bardzo przykro, kiedy musze dac komus kosza, mimo ze przewaznie daje szanse na to by sie spotkac, pogadac, poznac. Troche nieskromnie napisze z mojej strony, ale widze ze podobam sie facetom. Mialam nawet kiedys konto na friends i na wlasnej skorze tego doswiadczylam. Poza tym na ulicy.. W autobusie podszedl do mnie mlody Anglik, poprosil o numer i tyle. Bez stresu, prosto z mostu. Czasami chcialabym, zeby zrobil tak jakis Polak.. Nieraz gdy mijam jakis przystanek slysze w tlumie glosy 'ty patrz, to na pewno Polka.. ale fajna, nie? to biegnij za nia! no co ty, ja..?' Ech.. Panowie, wiecej odwagi ;) Nie raz sie odwracalam w takich sytuacjach i potem usmiechalam sama do siebie.. :)

Jeszcze jedna wazna kwestia.. Nie rozumiem, dlaczego faceci od razu nastawiaja sie na niewiadomo co poznajac nowa dziewczyne?? Tak, na pewno nie kazdy, pisze o tych, ktorych mialam przyjemnosc (i nieprzyjemnosc) poznac. I z tego grona KAZDY wymagal ode mnie niewiadomo czego. Dajcie obojgu czas zeby sie lepiej poznac, a dopiero potem myslcie o zwiazku :) nic na sile! I potem wychodza z tego takie rzezy, ze facet uwaza dziewczyny za ksiezniczki, bo jedna czy druga dala mu kosza, a on sie tak bardzo staral.. We wszystkim trzeba miec umiar. Nie mozna nikogo zamknac w klatce, wlazic mu w tylek, nie dawac swobody. Nie lepiej miec duzo znajomych? Czy tam kolezanek w przypadku facetow, czy kolegow w przypadku dziewczyn? Przeciez na pewno ta kolezanka ma jakas inna fajna kolezanke ;) i na odwrot. Nie wiem, dlaczego nie kazdy mezczyzna potrafi przyjac na klate fakt, ze ta dana kobieta nie widzi w nim obiektu swoich zainteresowan.. Wiem ze to boli, bo tez przez to przechodzilam! Ale ludzie, po co robic sobie wrogow?? Zycie mamy jedno! Powodzenia dla wszystkich i dla samej siebie ;)

mooffinka
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 8 lip 2011, 17:13
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 21 paź 2012, 11:57 Re: Singelki

I jeszcze jedno nasze rodaczki myślą że mają coś nam super do zaoferowania a mianowicie ich pupencje za którą my tak szalejemy. I za każdym razem kiedy ktoś do nich się odezwie myślą że już chce je brać do łóżka. Drogie panie w miarę wyjaśnienia nie wiem jak reszta panów ale ja powiem że nie zawsze tak jest. Na moim przykładzie jeżeli mi się dziewczyna nie spodoba to mój mały wacenty mi o tym powie a pół batonem walczyć też nie można bo tylko się namęczę a tak i tak z jajek i z kręgosłupa ból nie zejdzie. A satysfakcji też mogę z tego nie mieć jeżeli kobieta niewie do końca jak poruszać pupencją aby było dobrze albo jest sztywna jak kłoda i ma zero finezji. A myśli że jest tak piękna i urocza. Więc panowie niekiedy nie warto biegać za kobietą kaskę sobie odłożyć i przejść się do dziewczyn które wiedzą jak to maja robić aby było nam super dobrze i żebyśmy o tym długo pamiętali i chcieli do nich wracać.

P.s. I mogą was mniej kosztować niż życie z kobietą a ciekawy intergame ( świat doznań wewnętrznych) możesz stworzyć też z kumplami, wyjść na piwko, pograć w bilarda wypaść na narty czy też na paintball czy też na siłkę.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez snowman103 » 21 paź 2012, 12:10 Re: Singelki

Piekny watek i piekna dyskusja szkoda tylko ze mozna tak do usranej smierci:)kazdy bedzie mial swoje racje:)prawda jest taka ze nacodzien duzo ludzi ocenia po wygladzie co jest zbedne podam przyklad , ostatnio bylem w knajpie gdzie bylo duzo polakow dotyczylo to meczu Polski z Angolami ktory przelozyli , bylem z przyjaciolka ale siedzielismy smialismy sie drinkowalismy i wygladalismy prawdopodobnie jak para , pozniej gdy mecz odwolali i kazdy juz byl wypity przylaczylismy sie do innych polakow a pozniej uslyszalem slowa od jednego z nich:
Stary siedziales tam mysle sobie kurde pewnie ma duzo kasy siedzi sobie taki gosc z laska itp pewnie jej imponujesz itp ale nie sadzilem ze teraz bedziemy rozmawiac i widze ze jestes zupelnie inna osoba naprawde super
no i zaczal mnie przytulac:) takze to taka zyciowa historia:)ciezko jest znalesc kogos normalnego jak kazdy nie wazne czy facet faceta kobieta faceta czy kobieta kobiete ocenia zawsze po 1szym spojrzeniu itp
Ps.Proponuje zeby od teraz kazdy wypowiadajacy sie w tym watku dolaczyl swoje zdjecie bo widze ze kazdy atakauje sie tak anonimowo itp:)

snowman103
Początkujący
 
 
Posty: 42
Dołączył: 3 maja 2012, 05:31
Reputacja: 17
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 21 paź 2012, 12:11 Re: Singelki

Aha i jeszcze jedno wymagacie od nas abyśmy byli zabawni ,z poczuciem humoru, odpowiedzialni, romantyczni, ogarnięci życiowo. Ale pytanie co wy nam dajecie w zamian ? Ja np. lubię wyjść na balety w odpowiednim towarzystwie nie bajko pisarzy ani ludzi zadufanych w sobie, jechać na narty, iść na piwko wieczorem, do kina, teatru, opery czy też na kręgle ,pochodzić po górach czy popływać w morzu jak mam na to ochotę, zjeść obiad w restauracji czy też udać się na shopping. Więc dla mnie dziewczyna musi być na tyle odważna co ja i nie bać się ukraść konia czy przesunać byka w bham do wolverhampton dla samego fanu.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Dj T » 21 paź 2012, 13:25 Re: Singelki

malenkagdz napisał(a):angielki czy mulatki doceniaja bardziej co dla nich ktos robi.. ciekawe ..
czyli wg twojej opini wszystkie polki nie doceniaja nawet najmniejszych gestow i tu sie mylisz ale coz mysl sobie co chcesz .

Malenka przeczytaj jeszcze raz dokladnie ok?
Dj T napisał(a):Wiem ze nie wszystkie sa takie same i gdzies pewnie jest ta normalna :) Tak jak napisalas pewnie nie mialem szczescia w poznaniu normalnej rodaczki


Mooffinka szczerze jestem pod wrazeniem wypowiedzi mimo Twego mlodego wieku .
Snowman racja mozna tak do usranej smierci :grin: Dlatego wlasnie spuscilem powietrze juz dawno temu i rozkoszuje sie zyciem:) jako singiel :grin:
Dariusz83 napisał(a):Więc dla mnie dziewczyna musi być na tyle odważna co ja i nie bać się ukraść konia czy przesunać byka w bham do wolverhampton dla samego fanu.
hehehe nawet niezly pomysl :)Gwarantuje Ci ze bylo by glosno o nas jakby The Sun zrobil fotke ze Polacy kradna byka :)hahahahah:)

Kazdy z nas ma tutaj racje i kazdy ma jakies doswiadczenie w tym temacie - szkoda ze wiekszosc naszych doswiadczen zbudowane jest na tych nie milych przezyciach:( ale jednak czegos sie nauczylismy dzieki temu:)

mooffinka napisał(a):W autobusie podszedl do mnie mlody Anglik, poprosil o numer i tyle. Bez stresu, prosto z mostu. Czasami chcialabym, zeby zrobil tak jakis Polak.


Szczerze to zrobilem tak 2 razy :P za pierwszy razem ojoj szkoda ze to zrobilem a za drugim razem warto bylo bo znamy sie do tej pory :mrgreen:
Na koniec zycze wszystkim by znalezli swoje poloweczki i byli szczesliwi i tak jak napisal kolezanka wiecej dystansu i odwagi:)

Serdecznie pozdrawiam
Healing process complete . Keep Moving
Avatar użytkownika
Dj T
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 43
Dołączył: 14 sie 2011, 18:30
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 77
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez mooffinka » 21 paź 2012, 13:46 Re: Singelki

Mooffinka szczerze jestem pod wrazeniem wypowiedzi mimo Twego mlodego wieku.


Dj T, Rozumiem, ze wrazenie jest pozytywe? Jesli tak, to milo mi. Jestem jedna z tych, ktora jest chyba ciut zbyt dojrzala emocjonalnie jak na swoj wiek, co czasem przeszkadza ;) Dostalam od zycia po tylku nieraz i byc moze dlatego zaczelam patrzec na nie inaczej, trzeba bylo troszke szybciej dorosnac.. Coz, zycie ;)

Wracajac do tematu watku.. W Bham porzadnych singielek jest od groma. Wystarczy sie rozejrzec.

P.S. I zalezy co dla kogo znaczy 'porzadna' ;) Dla jednego bedzie to dziewczyna ulozona, skromna, ciepla, a dla innego wrecz przeciwnie - towarzyska, spontaniczna, zwariowana. A ze o gustach sie nie dyskutuje, jest to sprawa indywidualna, co kto lubi ;)

P.S.2. Nie zalecam szukac na sile, bo osiagniecie efekt zupelnie odwrotny od zamierzonego.

mooffinka
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 8 lip 2011, 17:13
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dj T » 21 paź 2012, 14:00 Re: Singelki

mooffinka napisał(a):Dj T, Rozumiem, ze wrazenie jest pozytywe? Jesli tak, to milo mi. Jestem jedna z tych, ktora jest chyba ciut zbyt dojrzala emocjonalnie jak na swoj wiek, co czasem przeszkadza

jak najbardziej pozytywnie :) wypowiadasz sie milo, spokojnie i rzeczowo i widac wlasnie doswiadczenie z zycia - dlatego jestem pod wrazeniem .
Co do wieku - wiek tutaj nie ma znaczenia gdy dwoje ludzi nadaje na tej samej fali:) choc z drugiej strony znam ludzi dla ktorych bariera nawet 4 lat jest nie do przeskoczenia - co w sumie zawsze mnie zastanawialo :idea::
Porzadna znaczy - mega mix tak jak ja:)Uczuciowa , zaradna ,czula ,lubiaca poimprezowac ,powarjowac .......... wiecej nie pisze bo podjedzie tu samo reklama :P :D
Co do szukania na sile - ooooooo nie napewno nie wtedy w 98% trafia sie kiepsko i wychodza tylko z tego kompikacje niepotrzebne .
Co do singielek w bham - jakos do naszych rodaczek szczescia nie mam :grin: hehe moze dlatego ze za bardzo sie przyzwyczailem do bycia singlem i jest mi z tym dobrze :grin: ale gdzies tam gleboko podswiadomie caly czas szukam ........ moze kiedys :)

Pozdrawiam serdecznie
A teraz posmiejmy sie chwilke hahahaha jak to zobaczylem to spadlem z krzesl:))
www.youtube.com Obsługiwane serwisy : www.youtube.com
Healing process complete . Keep Moving
Avatar użytkownika
Dj T
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 43
Dołączył: 14 sie 2011, 18:30
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 77
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 21 paź 2012, 15:04 Re: Singelki

To fajnie że temat udało się tak miło rozkręcić i dużo osób ostro dyskutuje. Chociaż gdzieś tam to robiąc liczyłem że więcej samotnych rodaczek weźmie w nim udział. Ale jeszcze nic straconego. Mooffinka dobrze to powiedziała ubierając komuś humonto jak na konia na pewno ucieknie nikt nie lubi brania mu przestrzeni życiowej. Aby dostać się do jej serca musisz pokonać jej mózg który jest selekcjonerem i zarazem jej wewnętrznym głosem. A więc w mózgu trzeba się kotwiczyć aby w końcu dojść do serca. Daj jej wolność a jednocześnie się tam kotwicz jak statek w porcie. A tym bardziej jest się wygranym już od początku kiedy następuje pociąg biologiczny wtedy jest 100-ki razy łatwiej.

P.s. Podejście i poproszenie o numer fajny numer na spontanie. A jeszcze lepszy ale to trzeba mieć odwagę ale też jest dobry. Podejść do dziewczyny i powiedzieć że właśnie zbliża się koniec świata i chciałbym się kochać z nią tu i teraz zanim umżemy. Jak jej się spodobasz i umiejętnie później porozmawiasz coś z tego może być.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 21 paź 2012, 16:26 Re: Singelki

ostatnio zamiast czy podasz mi swoj numer telefonu slysze dasz mi swoj facebook :D
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Szelest » 22 paź 2012, 06:52 Re: Singelki

facebook to zuo ;D Wedlug mnie rowniez nie ma sensu szukac nic na sile. Po za tym kobiety zabieraja mnostwo czasu :p Gdzie ja bym znalazl czas wtedy na moja pierwsza milosc ksiazki xD
Szeleszczę xD
Avatar użytkownika
Szelest
Raczkujący
 
 
Posty: 50
Dołączył: 22 sie 2012, 18:07
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez em es ka » 22 paź 2012, 19:40 Re: Singelki

czytam wasze posty i dam wam moj poglad na zwiazek :) mialem dziewczyne, dawalem jej wszystko, oprocz pieniedzy bo bylem ubogi, potrafilem zrezygnowac z kolegow aby z nia przebywac, co drugi dzien w tygodniu jezdzilem o 4 rano autobusem przez pol Krakowa by ja odprowadzic do szkoly przed moja szkola .. i co? Pewnego pieknego dnia, tj. 13 lutego, powiedziala mi ze mnie zostawia.. (jak sie okazalo dla nadzianego chlopca) Ma tupet, nie? ;) przed walentynkami :) po tygodniu zalania formy doszedlem do wniosku, ze usuwam jej numer. Teraz wiem tyle, ze sama klepie biede i chowa swojego dzieciaka ;) mimo tego uwazam ze jest masa normalnych kobiet, ktore zwracaja uwage na inne wartosci niz PLN-y, tylko zajete, bo na sile nie szukam :) od mamtej pory moje motto to: Milosc jak dzwon, poprostu sie urywa, wytrzyma przyjazn, bo zwyczajnie jest prawdziwa :)

em es ka
Początkujący
 
 
Posty: 14
Wiek: 32
Dołączył: 23 wrz 2012, 16:23
Lokalizacja: West Bromich / Krakow
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do STREFA UCZUĆ