Zdrada

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez maras85 » 15 paź 2012, 17:33 Re: Zdrada

sama sobie winna... widzialy galy co braly. Ja za swoja glupote zawsze biore odpowiedzialnosc i place.... za naiwnosc tez trzeba. Na Twoim miejscu pozbadz sie brandzla i szybko zaplacze, a jak nie to najwidoczniej nie byl wart. Podejmij lepiej decyzje teraz i nie trac lat by sie okazalo ze zylas zludzeniami. pisze to jako facet - takich kolesi omija sie dalekim lukiem jak ktos napisal, a jezeli juz sie wpadlo toooo nie ma co zyc marzeniami. Im szybciej tym lepiej bo sycie sobie na nowo ulozyss a nie bedziesz je marnowac, pzdr

maras85
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 27 sie 2011, 19:30
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 15 paź 2012, 18:02 Re: Zdrada

Powiem tak myślałem o tym topicu cały dzień stojąc przy maszynie. I faktycznie weź pozbądź się brędzla już teraz bo choć kochasz to nie pomyśl sobie jak jest teraz a jak może być dopiero po ślubie. Dla rozbawienia Cię okaże się niewiernym samcem i zdradzę moją samczą rasę. Jakbym był dziewczyną no ale jednak nie jestem bo coś tam mi dynda pomiędzy nogami jakiś wacenty. No ale to już bym musiał składać reklamacje do rodziców oto. Anyway. Jesteś kobietą na pewno atrakcyjną więc jak ja bym był nią, szkoda że nie jestem było by mi łatwiej w życiu. A więc żuciłbym baran i znalazł fajnego faceta przy którym moje życie zmieniło by się o 180 stopni nie napisze 360 bo wróciłabyś do punktu wyjścia. Ale tym razem mądrzejszy o swoje doświadczenia nie wzdychałbym do pierwszego lepszego który okaże mi zainteresowanie ani też nie patrzyłbym na obudowę. W waszym kobiecym slangu nazywaja sie to ciacha czy jakoś tak. A więc nie patrzyłbym aż tak bardzo na to ciacho bo w środku nadzienie może być z bukiem. Czekolada ze zepsutym jajkiem nie smakuje super. I tutaj powinien Ci się włączyć twój selekcjoner broniący twojego serca no i oczywiście twojej bramki. I zanim się w coś zangażujesz powinnaś sprawdzić czy warto. A popatrz się dalej jesteś kobietką więc to ty w klubie wybierasz. Tak zwana selekcja albo zaczynasz rozmowę albo gościa spławiasz. Ale rób selekcję z głową nie tą pomiędzy nogami sorrki to my mamy tam głowę. No ale wiadomo o co chodzi a tą na górze. A teraz zaprosiłbym Cie na shopping lub do fryzjera ale jestem tylko facetem a ich masz dosyć. Więc drogie panie zabierzcie dziewczyne na jakis babski wypad.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez mirka99 » 29 paź 2012, 18:25 Re: Zdrada

Po tym co napisałaś mogę tylko stwierdzić, że dobrze się stało i to że się rozstaliście nieważne z jakiego powodu jest najlepszą rzeczą jaką Cię spotkało, zapomnij o tym kretynie i zacznij żyć na nowo

mirka99
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 29 paź 2012, 17:29
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez elvie » 5 lis 2012, 18:51 Re: Zdrada

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi. Dzis przyznal sie ze z nia spal.laska najprawdopodobniej jest w ciazy.a ja sie chyba zabije.

elvie
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 14 paź 2012, 00:19
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kamila.zie » 5 lis 2012, 23:11 Re: Zdrada

nie zabijaj się, odejdź wreszcie od ch#ja...!!!
Któregoś dnia na pewno poznasz kogoś wartościowego...wszystko w swoim czasie..tak widocznie miało być, żebyś mogła być kiedyś szczęśliwsza..:)
Avatar użytkownika
kamila.zie
Rozeznany
 
 
Posty: 104
Dołączyła: 29 maja 2011, 21:34
Lokalizacja: Szczecin/Wolverhampton
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez qwertyuiop » 6 lis 2012, 06:09 Re: Zdrada

O Mamo. Kolejne M jak milosc. Ja sie upije.

qwertyuiop
Początkujący
 
 
Posty: 36
Dołączył: 1 sty 2011, 10:23
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 6 lis 2012, 08:01 Re: Zdrada

elvie, Wybacza dziewczyno, ale taki tekst ,że się zabijesz z powodu faceta który cię poniżał, nie kochał, oszukiwał ,zdradzał , zniewalał a ty jeszcze jesteś tego świadoma, świadczy o twojej słabej samoocenie, chęci bycia czyjąś własnością ...
Otrząśnij się , przecież jeżeli istanieje jakaś opatrzność to właśnie sobie o tobie przypomniała i cię w porę ostrzegła. Wykorzystaj tą szansę na normalne życie.
Nie wiem skad jesteś z jakiego miasta w Uk,ale jakbyś mieszkała gdzieś blisko West Bromwich to chętnię się mogę z tobą spotkać ,porozmawiać, możemy wyjść gdzieś ,np na fitness który zaczynam z forumowiczką od soboty . Na prawdę nie warto przez jakiegoś debila rozpaczać , właszcza że ,jak pisałaś wcześniej zostawi cię tylko ew z długami a nie z dziećmi płaczacymi za tatusiem ,czy pozbawił by się mieszkania itp. To co się stało teraz to twoja czysta otwarta droga do szczęścia. Pamietaj , że to co się działo przez ostatnie lata to nie była miłość tylko chęć zniewolenia ,manipulacji słabszym człowiekiem. Zacznij odzywać się do starych znajomych zrozumieją wszystko ...
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 7 lis 2012, 16:47 Re: Zdrada

elvie napisał(a):ponad dwa lata jestemy razem.od poczatku byl bardzo zazdrosny-musialam zrezygnowac ze wszystkim znajomych,zapomniec o prostowaniu wlosow lub o internecie.zakluczal mnie w domu.nie pozwalal isc do szkoly.znosilam wszystko bo go kochalam.nawet bralam dla niego kredyty ktorych splata zajmie mi kilka lat.2 lata mu zajelo zeby nmnie wytresowac,tak ze jestem na jego kazde skinienie.pracuje na dwoch etatach,w domu robie wszystko,a on ma wszystko gdzies.
jakby zmienil wogole nastawienie do wszystkiego
-chcialam isc do szkoly-zabronil pod grozba rozstania,a dzis podczas zakupow oswiadczyl mi ze on zaczyna college
-ja nie moge miec znajomych a on ma cale mnostwo
-nie mpoge wychodzic z domu a on wychoodzi i wraca kiedy chce,tel wylacza i nie ma z nim kontaktu
czy to jakis zart?? bo nie jestem w stanie zrozumiec, jak mozna sie tak ponizac przed facetem i nie miec do siebie szacunku...nie jestem w stanie zrozumiec takich kobiet ..i chyba nigdy nie bede...

Dodano: -- 7 lis 2012, o 16:55 --

elvie napisał(a):Dzis przyznal sie ze z nia spal.laska najprawdopodobniej jest w ciazy.a ja sie chyba zabije.
zabije? dla kogo?dla niego? nie warto tracic czasu, energi ani zdrowia dla tagiego smiecia, ktory nigdy na ciebie nie zaslugiwal, nie szanowal ,a sadzac po tym jak cie traktowal to nigdy tez cie nie kochal, uwazal cie za swietna zabawke bedaca na kazde jego skinienie.....obudz sie kobieto i nie marnuj wiecej czasu i zycia, jak to mawiala babcia : tego kwiata jest pol swiata ;)
wiec uszy do gory, zmien fryzure, zrob cos szalengo, zapisz sie na silownie,basen ,spotykaj sie z przyjaciolmi...po prostu żyj....
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez broken85 » 8 lis 2012, 12:10 Re: Zdrada

Hej elvie.Po przeczytaniu tego co napisałaś to aż ciężko w to uwierzyć,że tak pozwalałaś się traktować.A gdzie szacunek do samej siebie.Przecież każdy zdrowy facet szanuje te kobiety co szanują same siebie .Przecież to u was doceniamy najbardziej.A twojemu byłemu do faceta to daleko.Przecież on traktował Cię jak zabawkę ,którą może sobie nakręcić i która będzie chodzić tak jak on chce.A gdy mu się zabawka nudzi to szuka na boku innej.Teraz możesz znów być wolną osobą i przestań się zamartwiać.Teraz niech on się martwi.Więcej wiary w siebie.Wyjdź do ludzi.Widzę ,że tu jest trochę życzliwych osób.Więc poznawaj je.Nie jeden z nas w życiu miał ciężko.Bierz walizkę doświadczeń i żyj dalej.Bo jak będziesz siedzieć ciągle w pokoju i płakać to dostaniesz depresji i dopiero będzie źle.Pozdrawiam Cię i wszystkie dobre osoby na tym forum.

broken85
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 38
Dołączył: 21 lut 2012, 08:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez oconner82 » 8 lis 2012, 20:06 Re: Zdrada

elvie,

Daj se z nim spokoj. Na swiecie jest wielu innych ciekawszych facetow. Znajdziesz sobie takiego i zapomnisz wogole o tym co sie wczesniej dzialo.
Zrob pierwszy krok a reszta przyjdzie sama. Badz twarda i dzielna.
Avatar użytkownika
oconner82
Początkujący
 
 
Posty: 46
Dołączył: 24 maja 2012, 11:58
Reputacja: 1
Neutralny

Poprzednia strona

Powrót do STREFA UCZUĆ