Mam Dosc ?!

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez b37 » 24 paź 2012, 18:27 Re: Mam Dosc ?!

no ja tego tak nie okreslilem napisalem co jedynie ze wiem czego chce a co to ma sie do doswiadczenia nie wiem...ale to juz nie odemnie zalezy jak kto i co rozumie ;) dzieki wielkie ;)
Do sukcesy nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach.

b37
Początkujący
 
 
Posty: 31
Wiek: 31
Dołączył: 24 maja 2012, 17:41
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 0
Neutralny
Góra
-2

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 25 paź 2012, 16:41 Re: Mam Dosc ?!

mooffinka No ja właśnie mam podobne odczucia i doświadczenia i też się kiedyś tym interesowałem.
Ale i tak malarokis nas zjedzie bo przecież wie najlepiej i ma monopol na prawdę i wiedzę :)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany
Góra
-1

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 25 paź 2012, 19:59 Re: Mam Dosc ?!

AdamBoltryk, Nic nie wiem lepiej, nikogo nie zjeżdżam i nie mam żadnego monopolu na wiedzę . Jak miałam 9 lat to wierzyłam w horoskopy w wieku 13 lat rozumiałam już , że to bzdura a w wieku 20 lat wiedziałam ,że jak sobie pościelesz tak się wyśpisz ... I nawet gdyby akurat z osobą spod danego znaku mi się dobrze układało to skąd mam mieć pewność że to z powodu tego ,że jest bykiem a nie że ma taki rozmiar nogi ,grupę krwi czy kolor włosów który na to wpływa. I wg mojego astrologicznego Ja powinnam dogadywać się lepiej z 2 znakami a jakoś jeszcze nigdy nie miałam z tymi właśnie znakami dobrej relacji i nawet nie wiedziałam spod jakiego znaku są , wyszło dzięki portalom społecznosciowym i informowaniu o urodzinach znajomych. Tak więc myślę , ze lepiej brać inne aspekty w poszukiwaniu towarzyszki życia jak np, szczera,towarzyska, rockowa ,blachara itd. itp. niż tylko rak byk czy łoś ....
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez em es ka » 25 paź 2012, 20:36 Re: Mam Dosc ?!

a ja panna i mi z tym dobrze nanana ;)

em es ka
Początkujący
 
 
Posty: 14
Wiek: 32
Dołączył: 23 wrz 2012, 16:23
Lokalizacja: West Bromich / Krakow
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marzencia2333 » 25 paź 2012, 21:18 Re: Mam Dosc ?!

malaroksi, a ja zgodze sie z toba w 10000 %. bo co to ma znaczenie jaki znak zodjaku itp jezeli z kims sie dogadujes ok a jak nie to nie i juz. Akurat w danje chwili jak kogos poznaje, nie zastanawiam sie jaki ma znak zdojaku lub numerek ;)
Zyj szybko, kochaj mocno i nie umieraj :P
Avatar użytkownika
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posty: 463
Wiek: 39
Dołączyła: 11 paź 2007, 17:55
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 25 paź 2012, 23:57 Re: Mam Dosc ?!

malaroksi napisał(a):(...)Jak miałam 9 lat to wierzyłam w horoskopy w wieku 13 lat rozumiałam już , że to bzdura (...)


Chylę czoła przed tak wielkim umysłem, który w wieku 13 lat poznał astronomie i astrologię na tyle, by móc jednoznacznie stwierdzić że to bzdura...

Chyba, ze masz na myśli "horoskopy" gazetowe, lub te stawiane przez Panią Kazię... yy przepraszam - wróżke Amandę. A to przepraszam.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez b37 » 26 paź 2012, 00:30 Re: Mam Dosc ?!

dodalem temat do ignorowanych jestescie zwyklymi i prostymi polaczkami ktorzy zamiast pomoc komus kto na prawde potrzebuje czegos bardzo umiecie jak dzieci sie przekrzykiwac a bo ja lubie gume owocowa a ja malinowa a ktozostawil papierek jestescie zalosni jeden od drugiego madrzejszy zalosne jest wasze zachowanie i ciagla krytyka temat zostal zalozony po to bo chce znalesc kawalek szczescia a jesli wam sie to nie podoba to [color=#FF0000]wy pier dalac...domyslam sie ze po takich slowach to nawet Kozlica mnie nie wezmie dziekuje wam bardzo



przykre jest na prawde to w jak perfidny sposob chociazby zachowujecie sie na takim forum bo wszyscy qrwa sa szczesliwi to wystukane maja w innych a ja tylko potrzebuje kogos po kochac i jak bym wiedzial ze tak ten temat sie potoczy to bymwcale go nie zakladal

na temat horoskopow mozecie zalozyc swoj temat

i dajcie mi minusa albo jeszcze z dziesiec

temat zamkniety dziekuje

Dodano: -- 26 paź 2012, 01:39 --

http://www.youtube.com/watch?v=V_XYdE-w ... re=related

Dodano: -- 26 paź 2012, 01:41 --

pozdro

http://www.youtube.com/watch?v=XcQdJyo1B-8[/color]
Do sukcesy nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach.

b37
Początkujący
 
 
Posty: 31
Wiek: 31
Dołączył: 24 maja 2012, 17:41
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 26 paź 2012, 00:54 Do b37

Człowieku - ogarnij się.

Publikujesz posta na otwartym forum i obrażasz się jak małe dziecko, że ktoś ma czelność pisać to co uważa za stosowne? Forum jest do wyrażania opinii - jakiekolwiek by nie było. Pod warunkiem, że mieszczą się w przyjętych normach etycznych/moralnych/prawnych.
A, że Twój wątek zszedł w stronę której nie oczekiwałeś? Życie. Dodać do ignorowanych wątek który samemu się założyło to jest dopiero dobre :)
A co do minusów, to Ty zacząłeś tą zabawę i jak Ci ludzie odpłacili tym samym to się obraziłeś...

Dorośnij.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez b37 » 26 paź 2012, 01:08 Re: Do b37

jesli myslisz ze obrazam sie za takie rzeczy to ty dorosnij temat po prostu olalem bo nie mialem ochoty czytac tego typu komentarzy..a 13 lat i kreconych wlosow niemam a gnoj to lubie w kupkach


a swoja droga skoro masz takie pedagogiczne podejscie dziekuje Ci za zniechecenie mnie do dalszego szukania


i nie pisz ze mnie pozdrawiasz skoro masz mnie w dupie bo to raczej puste podejscie ;)
Do sukcesy nie ma żadnej windy. Trzeba iść po schodach.

b37
Początkujący
 
 
Posty: 31
Wiek: 31
Dołączył: 24 maja 2012, 17:41
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 26 paź 2012, 17:04 Re: Mam Dosc ?!

brak konsekwencji w tym co robisz, albo raczej za słowami nie idą czyny:
b37 napisał(a):dodalem temat do ignorowanych (...)

a jednak odpowiadasz.
Oczywiście, że się się obraziłeś, skoro dodałeś temat do ignorowanych (choć tak na prawdę go nie dodałeś skoro odpowiedziałeś). Nie mam pojęcia do czego odnosi się 13 lat przytoczone przez Ciebie, o kręconych włosach nie wspominając. Ale niech Ci będzie.
Co do gnoju, to założę się, że lubisz go nie tylko w kupach. Świetny nawóz. Wszystko na nim rośnie. Warzywka, owoce, zboże, a te zapewne jesz z przyjemnością.

Jeśli JEDEN post zniechęcił Cię do szukania, to gratuluję samozaparcia, determinacji i paru innych cech charakteru. I dziwisz się, że nie masz nikogo...

A co do ostatniego zdania
nie pisz ze mnie pozdrawiasz skoro masz mnie w dupie bo to raczej puste podejscie

z ostatnich wiadomości jakie do mnie dotarły w tamtym miejscu mam jedynie gówno. Jeśli się za nie uważasz...

Pozdrawiam
PS A co do tematu - żeby nie było off topu - to ja Mam dość wielu rzeczy na które niestety nie ma wpływu i muszę je akceptować takimi jakie są.

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 26 paź 2012, 18:57 Re: Mam Dosc ?!

zalosne :roll: tak to jest jak ktos nie umie przyjac kogos opini z rozumem
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez xxxx30 » 27 paź 2012, 08:29 Re: Mam Dosc ?!

Z jednej strony to macie racje i Ci ktorzy wierza i Ci ktorzy nie... ALE po kiego sie wpieralacie w temat chlopaka i mowicie mu co ma szukac i co robic? Chce se szukac po znakach zodiaku niech se szuka, chce szukac po kolorze oczu - prosze bardzo. Ja napisze temat w ktorym szukal bede powabnej slonicy - bo co moze gustuje w zwierzatkach :mrgreen: Nie mniej jednak offtopu nawaliliscie od groma a nic pozytecznego z tego nie wyszlo.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
xxxx30
Rozeznany
 
 
Posty: 146
Wiek: 12
Dołączył: 14 kwi 2012, 10:03
Lokalizacja: Szczecin/Bham/Erdington
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 10 lis 2012, 10:53 Re: Mam Dosc ?!

b37 napisał(a):ardzo chetnie poznam Pania Rak Rybe lub SKorpion..Wyglad nie ma znaczenia..
no to zes mnie rozbawil teraz , wyglad nie ma znaczenia , ale musi byc z danego znaku zodiaku?!! ile ty masz lat czlowieku?! wiec jesli na swojej drodze spotkasz fajna, inteligentna,wrazliwa dziewczyne to powiesz jej ej mala spadaj bo jestes koziorozec?!!ogarnij sie czlowieku bo prawdziwa milosc czy szczescie bedzie ci uciekac sprzed nosa przez twoje wymyslone glupoty......

Dodano: -- 10 lis 2012, o 11:08 --

xxxx30 napisał(a):Nie mniej jednak offtopu nawaliliscie od groma a nic pozytecznego z tego nie wyszlo.
czemu oftopu? jesli wrzucil temat na ogolnodostepne forum to kazdy ma prawo wypowiedziec to co mysli bez zbednego sciemniania...a jesli chcial szukac partnerki ryby raka czy innego zwierza to do tego sluza inne portale randkowe, astrologiczne moze, ogloszenia matrymonialne, moze jakies astrologiczne kolka zainteresowac gdzie znajdzie laske zakrecona jak on sam... nie wiem....
tylko ciekawe jak sam zainteresowany by sie czul , jak kiedys spotka fajna kobiete a ona mu powie ej wiesz co stary fajny jestes i wogole ale nie moge ztoba byc bo jestes spod znaku wagi....no paranoja jakas....
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

Poprzednia strona

Powrót do STREFA UCZUĆ