Samotni faceci w Birmingham

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez bawa31 » 6 kwi 2013, 17:03 Re: Samotni faceci w Birmingham

P-C napisał(a):Tendencje do spamowania na forach a samotność w odniesieniu do migracji ludności środkowo i wschodnioeuropejskiej na terenie Europy w latach 2000 - 2013.


Ty nie bądź sadystą, bo się niektórym od samego przeczytania tego obwody mogą przegrzać :lol: :lol: :lol: Elokwencja tudzież inteligencja nie każdemu jest dana ;)
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Dołączyła: 1 wrz 2008, 13:14
Reputacja: 35
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 6 kwi 2013, 17:36 Re: Samotni faceci w Birmingham

Obrazek

:D
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez mellaniee » 6 kwi 2013, 18:29 Re: Samotni faceci w Birmingham

Ojej, kolejny temat do rezpetania wojny pomiedzy plciami. Meska kontra zenska. :D
MY (kobiety na emigracji) jezeli jestesmy samotne, to na pewno jest cos z nami nie tak.
Taak.
Avatar użytkownika
mellaniee
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 33
Dołączyła: 8 kwi 2012, 18:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 7 kwi 2013, 07:08 Re: Samotni faceci w Birmingham

mellaniee napisał(a):Ojej, kolejny temat do rezpetania wojny pomiedzy plciami. Meska kontra zenska. :D
MY (kobiety na emigracji) jezeli jestesmy samotne, to na pewno jest cos z nami nie tak.
Taak.

Ooooo... Dobre! Możesz to rozwinąć? Jestem ciekaw w jaki sposób byś uzasadniła samotność kobiet na emigracji jako objaw "czegoś nie tak". W odróżnieniu od samotnych kobiet w krajach ojczystych, które nie mają tego czegoś nie tak:D

A swoją drogą, to fakt. Z samotnymi kobietami jest coś nie tak. I ja nawet wiem co:-)

PC
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez mellaniee » 7 kwi 2013, 08:52 Re: Samotni faceci w Birmingham

P-C napisał(a):
mellaniee napisał(a):Ojej, kolejny temat do rezpetania wojny pomiedzy plciami. Meska kontra zenska. :D
MY (kobiety na emigracji) jezeli jestesmy samotne, to na pewno jest cos z nami nie tak.
Taak.

Ooooo... Dobre! Możesz to rozwinąć? Jestem ciekaw w jaki sposób byś uzasadniła samotność kobiet na emigracji jako objaw "czegoś nie tak". W odróżnieniu od samotnych kobiet w krajach ojczystych, które nie mają tego czegoś nie tak:D

A swoją drogą, to fakt. Z samotnymi kobietami jest coś nie tak. I ja nawet wiem co:-)

PC


Drogi Panie Kolega, to byl sarkazm ;)
Jakbym miala to wyjasnic?
Coz, wiele roznych osobistosci przyjezdza na wyspy, nasi kochani rodacy plci meskiej dosc czesto trafiaja na 'dziwaczki', my (kobiety) trafiamy na 'dziwakow' , co pozniej zreszta wylewnie opisujemy na
forach. Tak sie rodzi opinia. Opinia o nas, polkach, dosc powszechnie znana -latwe, zbyt wymagajace, nie wiedzace czego chca od zycia, lecace w ramiona faceta o imieniu Stephen badz Chris na jedno skinienie.
Drodzy Panowie. Otoz nie jest nasza wina, iz nie trafiliscie jeszcze na te normalne, porzadne dziewczyny. To nie jest tak, ze te siedza w wielkich domach, otoczone wysokim zywoplotem i nie maja ZADNEGO zycia towarzyskiego, bo ow PORZADNOSC im na to nie pozwala.
Ta opinia naprawde bywa przytlaczajaca i rani wiele kobiet. I tu docieramy do punktu programu- Kobiety na ojczyznie nie maja TEGO czegos nie tak tylko dlatego, ze jeszcze nie wyjechaly. Gdy juz, nie daj Bozia, spakuja sie i przyleca do pieknej pakistanskiej osady zwanej Birmingham, czy tam do innych zakatkow UK, ow NIE TAK bedzie do nich przyklejone juz na wstepie, gdy tylko postawi noge na brytyjskiej Ziemii.
Dziekuje, mersi, danke, spasiba. Tyle mialam do napisania.

Dodano: -- 7 kwi 2013, 09:54 --

A wiec?
Co jest z nami nie tak? Juz nic mnie nie zdziwi! :)
Avatar użytkownika
mellaniee
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 33
Dołączyła: 8 kwi 2012, 18:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 7 kwi 2013, 11:18 Re: Samotni faceci w Birmingham

Chyba najlepiej to wierzyc ze swoj na swego trafi predzej czy pozniej. Nic nie zapuka nam samo do drzwi. Wedlug zdania szukajcie a znajdziecie trzeba zaczac szukac. Ktos tu dobrze powiedzial pierwsze pojawia sie pociagfizyczny pozniej przychodzi reszta. No coz ludzie tez zwierzeta chociaz wydaje nam sie ze nie. Jezeli bedziemy szukac tylko fit pieknych janet i gwiazd w srodku bedzie pustostan to co wartosciowe i szukajace tego w zyciu co my moze przejsc bokiem a my tego nawet niezauwazymy. Pewnie ze sa zarowno po obu stronach dziewczyny o wysokich aspiracjach i wymaganiach i sa tez goscie ktorzy czuja sie lepsi od wszystkich. Ale pytanie jest jedno czy na takich ludzi chcemy poswiecac swoj czas i swoje lata. Chcemy pochwalic sie partnerem przed swiatem i zainponowac jaka to ja barbie lub kena kolo siebie nie posiadam ? A moze chcemy poprostu normalnosci ? Wspolnych marzen, wspolnych planow, ciepla zwiazku i wiedziec ze jest ta osoba kolo nas na ktorej o kazdej porze dnia i nocy mozemy liczyc i to ona przez swoje zachowanie w stosunku do nas daje nam sile do walki o dzisiejszy i jutrzejszy dzien.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 7 kwi 2013, 15:19 Re: Samotni faceci w Birmingham

mellaniee, Słonko... To też był sarkazm a może raczej ironia:D
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez mellaniee » 7 kwi 2013, 19:33 Re: Samotni faceci w Birmingham

P-C napisał(a):mellaniee, Słonko... To też był sarkazm a może raczej ironia:D

Ciezko kogokolwiek rozszyfrowac ;D
W kazdym badz razie musialam przelac na..forum moja opinie ;>

Dodano: -- 7 kwi 2013, 20:33 --

P-C napisał(a):mellaniee, Słonko... To też był sarkazm a może raczej ironia:D

Ciezko kogokolwiek rozszyfrowac ;D
W kazdym badz razie musialam przelac na..forum moja opinie ;>
Avatar użytkownika
mellaniee
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 33
Dołączyła: 8 kwi 2012, 18:13
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Rodzynek227 » 8 kwi 2013, 23:13 Re: Samotni faceci w Birmingham

A swoją drogą, to fakt. Z samotnymi kobietami jest coś nie tak. I ja nawet wiem co:-)


Tak prawdę mówiąc temat rzeka się rozpoczyna, a mianowicie bardzo mnie interesuje co z samotnymi kobietami jest nie tak?
Może opowiesz co nie co na ten temat? PC

A może wystarczy pomyślec o tym w taki sposób: że my kobiety nie potrzebujemy księcia z bajki, który będzie próbował za wszelką cenę zaimponować. Może nie to nas interesujuje, a może wystarczy byc sobą. Takim jakim jest się naprawde :)
A do tego dochodzi jeszcze nie umiejętne szukanie tej swojej tzw. drugiej połówki przez panów. Może wystarczy poznac człowieka a nie kierowac się stereotypami na temat wyglądu zewnętrznego??????????? :?

Rodzynek227
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 24 mar 2013, 12:06
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 9 kwi 2013, 07:02 Re: Samotni faceci w Birmingham

Z samotnymi kobietami jest nie tak to, ze są samotne:-)
Tak samo z mężczyznami.
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez kurier1111 » 9 kwi 2013, 08:46 Re: Samotni faceci w Birmingham

...
Avatar użytkownika
kurier1111
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Dołączył: 27 lis 2011, 09:46
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Rodzynek227 » 9 kwi 2013, 09:29 Re: Samotni faceci w Birmingham

P-C napisał(a):Z samotnymi kobietami jest nie tak to, ze są samotne:-)
Tak samo z mężczyznami.



Tak więc niie tylko z kobietami jest coś nie tak. Jak miło przeczytać opinie panów na temat swojego gatunku :lol:

Dodano: -- 9 kwi 2013, 10:29 --

P-C napisał(a):Z samotnymi kobietami jest nie tak to, ze są samotne:-)
Tak samo z mężczyznami.



Tak więc niie tylko z kobietami jest coś nie tak. Jak miło przeczytać opinie panów na temat swojego gatunku :lol:

Rodzynek227
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 24 mar 2013, 12:06
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 9 kwi 2013, 17:13 Re: Samotni faceci w Birmingham

Nigdy nigdzie nie twierdziłem publicznie, że tylko kobiety mają problem:-)
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 9 kwi 2013, 18:39 Re: Samotni faceci w Birmingham

Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Rodzynek227 » 9 kwi 2013, 20:38 Re: Samotni faceci w Birmingham

P-C napisał(a):Nigdy nigdzie nie twierdziłem publicznie, że tylko kobiety mają problem:-)



No nie wątpie :P
Jak zaj.... jest przeczytać przyzananie się faceta do tego ze nie ma racji :D

Rodzynek227
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 24 mar 2013, 12:06
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ