Samotni faceci w Birmingham

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 28 lut 2013, 16:34 Re: Samotni faceci w Birmingham

Widzę, ale jak napisze co jeszcze to albo dostanę bana albo mnie zlinczujesz.
kurier1111 Ty mnie zwyczajnie nie rozumiesz.
Cały sens moich wypowiedzi, równiez tych o cyckach jest taki, ze chłop ma być chłop a nie ciotowatym bassetem.
I mnie kilka razy dziewczyny rzucały, ja kilka rzuciłem. Samo życie. Ale gadanie, ze wygląd się nie liczy tylko bogate wnętrze to bzdura.
Pewnie, że z idiotką nawet mająca cycki pierwszy sort się długo nie wytrzyma... Ale za to przyjemniej.
A jak ma być coś na dłuzej to czy ma nobla z astrofizyki czy tylko kurs french stylizacji pazurków nie ma znaczenia. Ma być nam fajnie razem. I już. Nawet jesli jestem tylko burakiem to z moją buracznką ma mi być dobrze.
Howgh!
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez kurier1111 » 28 lut 2013, 16:37 Re: Samotni faceci w Birmingham

P-C dobrze Cie zrozumialem.. i pisz wszystko co chcesz napisac,nikt Cie nie zlinczuje,a napewno nie ja..
...
Avatar użytkownika
kurier1111
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Dołączył: 27 lis 2011, 09:46
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 28 lut 2013, 16:42 Re: Samotni faceci w Birmingham

Tiaa... Jak za dużo napisze, to Zgredek sam się będzie musiał ukarać.

A swoją droga, to my tu pitu pitu i od tematu żesma odeszliśma w cholerę.
Kobitek kolega szuka!!
Halo!! Słychac na forum?
Samotnych. Fajnych.

Ja nie mogę bom żonaty ale kolega może.
Znaczy się mogę jeszcze! Ale żonaty jestem. To tak jakbym nie mógł:]

Samotne, ładne, brzydkie, wysokie i niskie, rude i czarne i blond!
Z tym czymś! ( cokolwiek to jest):-)
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez kurier1111 » 28 lut 2013, 16:43 Re: Samotni faceci w Birmingham

czy szukam ? sama sie znajdzie,ale szczesciu trzeba troszke pomoc :)
...
Avatar użytkownika
kurier1111
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Dołączył: 27 lis 2011, 09:46
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 28 lut 2013, 16:48 Re: Samotni faceci w Birmingham

kurier1111 napisał(a):czy szukam ? sama sie znajdzie,ale szczesciu trzeba troszke pomoc :)


O cholera! Samotne kobitki! Ładne brzydkie itp.
Zróbcie mu na złość i się same nie znajdujcie. Niech sobie troszkę się kolega pomęczy.
Kurna, niby dlaczego ma mieć lepiej ode mnie?

Ładnie. Ponad 30 postów w tym temacie. A jak pytałem o akwarystów to kurna nikt się nie odezwał.
No tak... Jak o dupach maryni to gadają a jak o poważnych sprawach to cisza!
:500:
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 28 lut 2013, 16:49 Re: Samotni faceci w Birmingham

Ja chyba wiem o co P-C, chodzi:

https://www.youtube.com/watch?v=vOvG6CO76tY
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez kurier1111 » 28 lut 2013, 16:55 Re: Samotni faceci w Birmingham

P-C masz zone ? to sie ciesz,co sie wcinasz ? :D ok,zarcik .. temat jak kazdy inny,a noz widelec moze ktos sie trafi :P desperatem nie jestem tylko to dodam,wiec pospiechu nie ma ;)
...
Avatar użytkownika
kurier1111
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Dołączył: 27 lis 2011, 09:46
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 28 lut 2013, 16:56 Re: Samotni faceci w Birmingham

Ciesz... Cholera:/
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez kurier1111 » 28 lut 2013, 16:57 Re: Samotni faceci w Birmingham

hahahahahaha.. zaartujesz chyba :D
...
Avatar użytkownika
kurier1111
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Dołączył: 27 lis 2011, 09:46
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 28 lut 2013, 16:58 Re: Samotni faceci w Birmingham

plazermen w dziesiąteczkę!!
Dziękuję:-)
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bawa31 » 28 lut 2013, 17:50 Re: Samotni faceci w Birmingham

P-C, ty to masz dosadne określenia ale czasami rozbawiasz do łez :D To się rozumie samo przez się, że faceci jako wzrokowcy zwracają uwagę na powierzchowność. Kobiety zwracają uwagę na inne rzeczy co nie znaczy, że na wygląd wcale :shock: vanilia, ma jednak rację, że jak coś nas zaintryguje w mężczyźnie to cała reszta schodzi na dalszy plan. Dla mnie osobiście seksowna jest inteligencja u mężczyzny. Mięśnie mogą być w pakiecie :D tak jak dla P-C, i większości facetów ich ukochane cycki, ale nie one są najważniejsze. Po kiego grzyba mi mięśniak z móżdżkiem wielkości orzeszka, z którym nie ma o czym pogadać? Miałam jednego takiego i czułam się strasznie samotna :cry: Nawet dobry seks nie zmienia w takim momencie nic. Najlepsze jest dla mnie połączenie inteligencji z błyskotliwym dowcipem. Jeśli idzie to w parze z miłą powierzchownością - nie żeby od razu jakiś młody bóg olimpijski czy cuś, ale ktoś sprawiający na pierwszy rzut oka miłe wrażenie - to wtedy jest burza hormonów, ogień we krwi, krew nie woda i takie tam. A tak całkiem serio to zakochałam się kiedyś - wcale nie tak dawno - w facecie, który sam o sobie mówił, że przypomina Shreka. Inteligentny, opiekuńczy, zaradny...tak się zdawało na pierwszy rzut oka. Po niecałym roku znajomości okazało się, że wcale nie do końca tak jest jak się zdawało. Inteligencja była nadal, ale poczucie bezpieczeństwa szlag trafił. Wniosek dla was panowie i dla pań zresztą też jest taki, że nie warto z siebie robić kogoś kim się nie jest, bo to i tak wyjdzie w praniu. Zawód jest jak rysa i może prowadzić do rozpadu.
Ostatnio edytowano 28 lut 2013, 18:15 przez bawa31, łącznie edytowano 1 raz
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Dołączyła: 1 wrz 2008, 13:14
Reputacja: 35
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez mam37 » 28 lut 2013, 18:09 Re: Samotni faceci w Birmingham

dobrze że panowie odeszli od tematu cycusi i takie tam bo myślałam już ze im sie odmienilo zaczeli pisać o mądrej pieknej inteligentnej a skonczyło by sie jak za wsze na d..........e
hahahh ach Ci Panowie jak ich nie kochać to takie pocieszne stworzonka :)))))
np
przytul mnie misiu
kochasz mnie misiu
zabierz mnie gdzieś misiu
a pojedziemy na zakupy misiu
i kochasz mnie misiu hahaha
takie male misie :)))
i tego panom brakuje tego misiania hahaha

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 28 lut 2013, 18:11 Re: Samotni faceci w Birmingham

Nie popadajmy w skrajności. Wiadomo, ze po jakimś czasie wady się jakoś dziwnym sposobem uwypuklają, zalet coraz mniej widzimy.
Ani mi super cyckowa kobita potrzebna ani Tobie mięśniak z klatą Johnego Bravo.
Ale o ile trudniej zobaczyć duszy głębie jeśli najpierw nie popatrzy się na buźkę i cali dziesięć niżej?




bawa31 napisał(a): Nawet dobry seks nie zmienia w takim momencie nic.


Eee... Kurde! Opowiadaj:-) Zaczyna się nieźle:-)

:twisted:

Dodano: -- 28 lut 2013, 19:16 --

mam37 napisał(a):dobrze że panowie odeszli od tematu cycusi i takie tam bo myślałam już ze im sie odmienilo zaczeli pisać o mądrej pieknej inteligentnej a skonczyło by sie jak za wsze na d..........e
p


Zazwyczaj zaczyna się od gadki szmatki a kończy jak wyżej...
Mnie osobiście cieszy, ze są z nami tu inteligentne kobitki bo bez nich świat byłby nudny.
Inteligentna to i pokłócić się dobrze umie, i dowali coś uszczypliwego a i zmusi do myślenia nawet na kacu (cholera). Bo te tylko ładne to nie. One sa tylko ładne. A fuj!
Czasami zdarza się mieszanka. Ładna i inteligentna. Takie to już są niebezpieczne jak Smok Skalny.
Spali ogniem jak nic.
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bawa31 » 28 lut 2013, 18:20 Re: Samotni faceci w Birmingham

P-C, ty żonaty jesteś słyszałam hehehe i jeszcze mnie twoja luba pogoni za opowieści dziwnej treści. :shock:
Ten Johny Bravo to mi jak w pysk strzelił przypomniał mojego eks z dużą klatą i nie za wielkim mózgiem :D
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Dołączyła: 1 wrz 2008, 13:14
Reputacja: 35
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 28 lut 2013, 18:27 Re: Samotni faceci w Birmingham

Spoko, 1600 km stąd przebywa, forum nie czyta. Opowiadaj!
:D
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ