Gdzie się poznaliście

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez Kitka » 12 sty 2013, 10:03 Re: Gdzie się poznaliście

Z moim mężem mieszkałam w jednym bloku do 5-go roku życia, ale nie pamiętamy się zupełnie z tego czasu. Poznalismy się na zimowisku, mieliśmy po 10 lat. Znamy się 23 lata :D Praktycznie co pół roku jeździliśmy na kolnie i zimowiska (nasi ojcowie pracują w jednej firmie) i tak przyjeźń kwitała. Na jednej z koloni, kiedy mieliśmy po 12 lat braliśmy ślub :grin:
Kiedy skończyliśmy podstawówkę i skończyły się wakacyjne wyjazdy, nasze drogi się rozeszły na rok, po czym spotkaliśmy się przypadkiem na dyskotece i zostaliśmy już parą to był 97 rok 8) W 2005 roku wzieliśmy ślub i po trzech tygodniach przylecieliśmy do UK.
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez S_T_E_F_F » 13 sty 2013, 14:45 Re: Gdzie się poznaliście

Czasy służby wojskowej i przepustka... :)
Siostra rozmawia ze swoją koleżanką z sąsiedniego miasta.Dziwnym przypadkiem po kilku minutach rozmowy obu rozmawiającym panią zachciało się siku.Koleżanka oddała telefon innej koleżance,a siostra mnie podała telefon by przez chwile podtrzymać rozmowę.
Tak Poznałem właśnie moją partnerkę.Wymieniliśmy się swoimi numerami,smsowaliśmy i dzwoniliśmy,spotykaliśmy się na kolejnych przepustkach, aż do końca służby.Po wojsku byliśmy już razem.Trwało to 5 lat.Czar później prysł.
Nadal mamy kontakt,niestety już tylko jako przyjaciele.
Obrazek
Avatar użytkownika
S_T_E_F_F
Początkujący
 
 
Posty: 31
Wiek: 38
Dołączył: 17 paź 2012, 09:50
Lokalizacja: Birmingham Erdington/ Legnica
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kurier1111 » 14 sty 2013, 11:23 Re: Gdzie się poznaliście

witam.. co do tematu.. poznalem ja tu na forum "Polonii Birmingham" .. od samego poczatku bylo cudownie i tak przez 2 moze 3 miesiace,sam nie wiem,szczesliwi czasu nie licza :D jedna mala sprzeczka,Paula wyjechala do PL na swieta,miala szybko wrocic,nie wrocila,poznala tam jakiegos goscia,mimo to,ze za mna bardzo tesknila juz do siebie nie wrocilismy.. a teraz slad po niej zaginal.Nie mam z nia kontaktu juz rok :( ale nadzieja umiera ostatnia.. wiem,ze jeszcze sie do mnie odezwie ;)
...
Avatar użytkownika
kurier1111
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Dołączył: 27 lis 2011, 09:46
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mam37 » 14 sty 2013, 14:18 Re: Gdzie się poznaliście

powiem wam nawiązując do kolegi steff ze ja sie cieszę iż urodziłam sie wcześniej i neie znałam komórek ach komórek co niektórzy nie posiadali nawet stacjonarnego tel i moj obecny mąż (17)lat już musiał się troszke napocic a to listy z wojska było ich całe masa a to kartki a to musiał iśc pieszko z 5 km by sie ze mna umówic haha to były piękne czasy nie jak dzis eski eski eski i zrywaja też eska masakra
kiedys panowie nasi się troszke musieli napocić i to było miłe dziś jak młodzież ma gdzieś wyjść pieszo to stanowi to dla nich nie lada wyzwanie my nad wode 13 km szliśmy pieszo bo nie stać było na busa ale jak wesoło było chodziło sie całymi groopami ech wspomienia
pozdrawiam wszystkich zAkochanych i tych co dopiero będa

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez vanilia » 21 lut 2013, 01:26 Re: Gdzie się poznaliście

My się poznaliśmy tu na forum. Jak zobaczyłam jego zdjęcie wydał mi się interesujący. Jego emaile utwierdziły mnie w przekonaniu że jest nie tylko interesujący wizualnie ale także intelektualnie. Po kilku miesięcznej przyjaźni zostaliśmy parą, po 2 latach poprosił mnie o rękę i planujemy ślub na lipiec. Jesteśmy razem 3 lata i to najwspanialszy okres w moim życiu. Miłość przychodzi wtedy kiedy się jej nie spodziewasz. Mojego Kochanego najbardziej kocham za to że zawsze mnie wspiera pomaga mi się rozwijać liczy się z moim zdaniem a naj naj najbardziej za to że jest dla mnie zawsze wtedy kiedy go potrzebuje. Poprostu kocham go za to że potrafi dawać a nie tylko brać
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Jaga S » 2 mar 2013, 12:31 Re: Gdzie się poznaliście

A ja mojego poznalam w Amsterdamie. Oboje tam mieszkalismy i pracowalismy, ah to byly czasy, nie tak dawno zreszta :p Poznalismy sie na koncercie punkowym heh, romantycznie, nie? ;)
I od tego dnia jestesmy nierozlaczni. Nigdy w zyciu nie spotkalam lepszego czlowieka, taka milosc to chyba zdarza sie jednemu na milion ;srece: Dodam ze mam wiecej niz 18 lat ;)

Jaga S
Rozeznany
 
 
Posty: 105
Dołączyła: 2 lis 2012, 08:17
Reputacja: 8
Neutralny

Poprzednia strona

Powrót do STREFA UCZUĆ