Sobotnia rockoteka

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez yavenin » 12 lip 2014, 21:43 Sobotnia rockoteka

Witam serdecznie przyznam że desperacja mnie zmusiła do założenia tego tematu ale mus to mus.
Sprawy mają się następująco 4 tydzień spędzam weekend w ten sam żałosny sposób siedząc w domu i scrollując internety......... masakra nie daję już więcej rady. Muszę wyjść na miasto i ludzi jakiś poznać bo puki co skazany jestem na kolegę którego odwiedzam co piątek na karty i tyle. Czuję się jak ten pan Władzio co ojca odwiedzał na flaszkę i karty. Jam jest kuc z przekonania tj. Lubię muzykę z ostrym pierdolnięciem rock/metal/D&B i inne takie co w gruncie rzeczy wstępnie opisuje jakiego człowieka można się spodziewać. O co mi chodzi z całym tym zamieszaniem ?? Nie chcę już więcej w soboty siedzieć po nocach przed komputerem chcę iść na miasto i się bawić choć w moim wykonaniu zabawa to siedzenie przy stoliku i dywagacje na tematy wszelakie to całkiem nieźle pilnuję torebek gdy kobiety uderzają na parkiet :D W gruncie rzeczy dowcipny ze mnie gość choć humor mam ostry i cięty jak brzytwa. Idea tego tematu jest taka co by się z kimś spotkać. Proponuję więc włożyć w ten temat odrobinę organizacji i Ciągnąć go tygodniami.

Więc generalne założenie jest takie. Jeśli jakaś niewiasta zdecyduje się dołączyć do wypadu wielce rad bym był gdyby przybyła z kimś kto będzie się nią opiekował i na wzajem (nigdy nie wiadomo na jakich świrów trafimy).

Po wypadzie na miasto Napisać którzy użytkownicy się stawili cel tego zabiegu jest następujący czasami a nawet często ludzie będą się zmieniać i warto przeprowadzić jakiś rekonesans na temat tego kogo mam poznać a jeśli ten ktoś już wcześniej był na takiej imprezie zawsze można spytać pozostałych użytkowników z kim będziemy mieć do czynienia. Może i zbyt zapobiegliwie ale widziało się i słyszało nie jedno.

Jeśli ktoś ma jakieś propozycje proszę pisać a jak szczęście dopisze bóg da i ojczyzna wesprze to nie zrobi się tu śmietnik i będzie czytelnie :D.
Avatar użytkownika
yavenin
Początkujący
 
 
Posty: 15
Wiek: 36
Dołączył: 12 lip 2014, 21:14
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 15 lip 2014, 09:45 Re: Sobotnia rockoteka

Hej, temat bardzo mnie zaciekawił, bo od lat siedzę w domu i ...... No właśnie co ja robię ?zanudzam swego chłopa , co to se w spokoju na play'u nie może zagrać. Myślałam , że masz już jakieś konkretne miejsce i godzinę no ale spoko, pewnie imprezowicze coś podpowiedzą i rozkręcą temat. Oczywiście jeśli może dołączyć się dzieciata, chłopiata, niepijąca stara nudziara (chętnie zastąpię w pilnowaniu torebek ), wyjście i lekkie odchamienie się, jest mi bardzo potrzebne ,zwłaszcza w towarzystwie rockowym a nie jak dotychczas mamusiek i tatuśków ,nawijających o szkole ,dzieciach,szkole ,dzieciach,szkole.... :)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agg » 15 lip 2014, 16:27 Re: Sobotnia rockoteka

yavenin, malaroksi mam nadzieje, ze zbierzecie gromadke o podobnym guscie I uda sie Wam rozerwac!
Ja na brak imprezowania nie moge narzekac, ale to troche inne klimaty ;)
Powodzenia! :)
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez yavenin » 15 lip 2014, 20:54 Re: Sobotnia rockoteka

Wydaje mi się że 4 osoby to takie niezbędne minimum. Odnośnie pilnowania torebek hmm.... ja na parkiecie wyglądam mniej więcej jak taka cegła położona na pralce tj coś się tam chybię ale nic poza tym. Miejscówkę zawsze można wygooglować bądź mogę popytać kolegów z pracy. Detalami odnośnie spotkania jak nie dążymy ich wyświetlić na Forum zawsze można się powymieniać na privie.
Avatar użytkownika
yavenin
Początkujący
 
 
Posty: 15
Wiek: 36
Dołączył: 12 lip 2014, 21:14
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 16 lip 2014, 10:15 Re: Sobotnia rockoteka

yavenin napisał(a):ja na parkiecie wyglądam mniej więcej jak taka cegła położona na pralce tj coś się tam chybię ale nic poza tym.
Spoko :) nie takie rzeczy się w swym "wiecznie 18 letnim " życiu widziało. Tak więc jak jest ktoś chętny , ma jakieś fajne sprawdzone miejsce ,gdzie można posiedzieć , poszaleć pogadać i poczuć ten sobotni luz , to dawać w temat :) inaczej wyjdzie na to , że będziemy mieć randkę ;) i mój mnie już nie puści ...
Załączniki
przerażona.jpg
borat.jpg
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez yavenin » 16 lip 2014, 20:14 Re: Sobotnia rockoteka

wydaje mi się że właśnie tak mogło by się to zakończyć. Ludzie , wiaro moja kochana nikt nie ma ochoty wbić w rokowe klimaty w sobotni wieczór towarzyszyć zawodowej cegle i stróżowi torebek na biesiadzie tego tygodnia ?? Zbierzmy gromadzmy się pijmy palmy !!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
yavenin
Początkujący
 
 
Posty: 15
Wiek: 36
Dołączył: 12 lip 2014, 21:14
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 2 sie 2014, 08:57 Re: Sobotnia rockoteka

yavenin napisał(a):Zbierzmy gromadzmy się pijmy palmy !!!!!!!!!!!!
no i doooopa nikt nie pije Palm :lol: ;)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Pitair » 3 sie 2014, 05:06 Re: Sobotnia rockoteka

hehhehehehehhe pijmy Palm'y , to było dobre trzeba szczerze przyznać , porządna heheszka

Dodano: -- 3 sie 2014, 05:08 --

a w tygodniu ktoś imprezuje z lekka ?
Bo w końcu środa to mała sobota.

Pitair
Początkujący
 
 
Posty: 12
Wiek: 38
Dołączył: 30 lip 2014, 17:00
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez yavenin » 21 sie 2014, 01:17 Re: Sobotnia rockoteka

wybaczcie w kraju mnie chwile nie było. |Tak więc ponawiam pytanie kto chętny. Puki co bezrobotnym ale za to zrobiłem wywiad środowiskowy i wiem gdzie się można w rockowych klimatach się pobawić.
Avatar użytkownika
yavenin
Początkujący
 
 
Posty: 15
Wiek: 36
Dołączył: 12 lip 2014, 21:14
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez tattien » 23 sie 2014, 11:18 Re: Sobotnia rockoteka

Ja z narzeczonym będziemy od wtorku to jak już się oganiemy w Bham to chętnie gdzieś wyskoczymy i poznamy ciekawych ludzi :-)))
Avatar użytkownika
tattien
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 3 sie 2014, 13:46
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez pola_sunny » 23 sie 2014, 13:12 Re: Sobotnia rockoteka

czesc,

Zastanawiam sie czy sie jakas grupa zorganizowana i zorientowana za zabawe utworzyla juz? Z checia dolacze w trojpaku...
Pola

pola_sunny
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 18 cze 2014, 15:48
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez yavenin » 30 sie 2014, 14:31 Re: Sobotnia rockoteka

Jebać w ten sposób to się nigdy nie zgadamy. Moj Facebook to Darek Filipkiewicz Dodawać pisać i ustawiać się jeśli ktoś nie ma fb to dzwonić 07423482933. Tutaj posty pojawiają się z makabrycznym opóźnieniem.

Dodano: -- 13 wrz 2014, 20:11 --

I na całym forum nie ma nawet jednego fana/fanki mocniejszej muzyki który wybrał by się do knajpy ?? O ja biedny...... Ale przynajmniej starałem się jakoś tę stagnację poruszyć
Avatar użytkownika
yavenin
Początkujący
 
 
Posty: 15
Wiek: 36
Dołączył: 12 lip 2014, 21:14
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez rockgirl89 » 26 paź 2014, 08:26 Re: Sobotnia rockoteka

Ja bardzo chetnie, ale weekendy niestety na chwile obecna odpadaja... :(
Avatar użytkownika
rockgirl89
Początkujący
 
 
Posty: 19
Wiek: 34
Dołączyła: 26 lip 2014, 18:57
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez yavenin » 26 paź 2014, 21:43 Re: Sobotnia rockoteka

mhm no i tu pewien problem się pojawia. najfajniejsza knajpa jest otwarta tylko w weekendy. :(
Avatar użytkownika
yavenin
Początkujący
 
 
Posty: 15
Wiek: 36
Dołączył: 12 lip 2014, 21:14
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez rockgirl89 » 26 paź 2014, 22:12 Re: Sobotnia rockoteka

Zechcialbys zdradzic, coz to za knajpa? Moze ktoregos dnia uda mi sie zaltwic dzien wolny, zeby tam skoczyc :)
Avatar użytkownika
rockgirl89
Początkujący
 
 
Posty: 19
Wiek: 34
Dołączyła: 26 lip 2014, 18:57
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ